Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

vozu sm jo ker jo ma kolega, zravn sm vozu še cbe, cbr, varadero, rs4, rs, mito, hyusunga itd. Dosti 125 pa lahko povem dosti o teh.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozu sm jo ker jo ma kolega, zravn sm vozu še cbe, cbr, varadero, rs4, rs, mito, hyusunga itd. Dosti 125 pa lahko povem dosti o teh.  :OK:

Ogromno 125  :lol:  Smem prasati kateri model oz. kateri motor ti je bil najbolj všeč? Ali je dosti za povedat oz. pisat?  :)

Popravljeno . Popravil anja13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse odvisno od modela do tvoje strukture in želja. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yzf ima med vsemi najbolj agresivno držo, recimo rs4 je isto športna z manj agresivno držo in lahko nardiš kak km več brez se ustavljat :D

cbr naj bi bla športna, zdleda še tko ampak je od vseh drža najmanj športna oz bom reku čisto malo bolj agresivna kot na moji cbf-ki

 

za se šminkarit je športak top, če pa bi se rada vozla tudi na kako daljšo turco ampak še vedno vozila športno poglej za kakim nakedom

sej ne da se s športakom neda je pa dosti bolj uztrujajoče ;)

 

Kaj več pa ob pijači  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc utrujajoce. Do Bosne 350km samo postank za tankanje. Je pa res da sm zvecer mal hitrej zaspal. Naredu velk krog po istri neki cez 550km. :D. Uglavnem bil sm navajen dolgih fur zato me ni nc motil. Sm pa v dveh letih naredu 40.000km. Mi je pa zlo zou da sm jo prodal. Bi jo mel za fijakanje po bliznji okolici

Ampak Bear ti prepuscam ker vidm da si zelo zelis punco na pijaco povabt! Hhhh :D :D :P

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vidim js ko se gremo vozit situacijo tko da js in kolega z varaderko bi se samo vozla ta dva na športakih pa usako uro počivala.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vidim js ko se gremo vozit situacijo tko da js in kolega z varaderko bi se samo vozla ta dva na športakih pa usako uro počivala.  :grim

To k so navajeni povsod kavice pit! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh te 125-tke so smeh, js jo nemislim prodat-za kam skočit al pa za u šolo po džju bo že-still better then a scooter.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anja13 jaz sem imela najprej CBR125 ampak je švohnejša kot YZF125

moram pa rečt da ko se navadiš na motor je meni osebno bolje vozit Yamaho, ker mi športna drža bolj odgovarja....kilometri niso toliko važni (moja ima 43000km in dela kot urca) važno je da lastnik skrbi za svoj motor, menja dele, ki so potrebni...ta motor je narejen da dela :P pa tudi po kakšni manjši pisti se ga da zelo dobro peljat ;) vozne lastnosti ima super ker je lahek in vodljiv, da se ga kar dobro založit :D

če boš šla gledat kakšen motor vzemi s seboj kakšnega mehanika ali nekga ki se spozna na ta motor, saj se da kakšne napake že takoj videti

Če boš imela pa kakšno vprašanje me pa lahko vprašaš tudi na ZS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat se vsem zahvaljujem za odgovore... po vseh odgovorih menim da je najbolje da probam vozit tiste modele 125 ki se odločujem za kupiti. Sicer me pa ševedno yamaha yzf125 ševedno največ privlači, tudi po športni drži.  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z yzf r 125 nimaš kaj zgrešit. Pije malo, motor praktično neuničljiv. Če imaš možnost glej za takimi, ki imajo čim manj kilometrov oz. čim novejše letnike.Sam sem bil pred leti z motorjem zelo zadovoljn pa tudi moč motorja je za tisto sezono ali dve kolikor ga boš imela ravno pravšnja za uvod v motociklizem. Le olje je potrebno redno kontrolirat, zato tudi preveri stanje olja pri ogledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z yzf r 125 nimaš kaj zgrešit. Pije malo, motor praktično neuničljiv. Če imaš možnost glej za takimi, ki imajo čim manj kilometrov oz. čim novejše letnike.Sam sem bil pred leti z motorjem zelo zadovoljn pa tudi moč motorja je za tisto sezono ali dve kolikor ga boš imela ravno pravšnja za uvod v motociklizem. Le olje je potrebno redno kontrolirat, zato tudi preveri stanje olja pri ogledu.

 

Hvala za nasvet...Sem skoraj prepričana, da bom kupila yamaho yzf r125 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

živjo, a ima kdo sliko kako izgleda 140 široka guma odzadaj na yamahci???? me ful zanima.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Prodam športni nosilec tablice za yamaho r125. Cena 30€.  Ob doplačilu lahko priložim tudi športne smerokaze. Slike priložim ob zanimanju na ZS.

l.p 

Popravljeno . Popravil turbo nona
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

hjo malo sem prepozn za tole Budacki ne :BUA: razlika neka je ne, predvsem se vidi ko se pelješ pod nizkimi obrati in stisneš po gasu motor nekam skoči :OK: tega prej ni blo. Pije pa približno pol litra več na dosedanje izračune tako da za moje pojme se je nakup splačal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!