Skoči na vsebino

Peugeot Satelis 500


Priporočene objave

lp ker se odločam med raznimi maxi scuterji me zanima kako je z peugeoti satelis 500?ma kdo kakšne izkušnje popravila vzdržljivost?hvala za odgovore

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima ga in ga dobro vozi uporabnik Sat500.

On ti bo iz prve roke vedel povedati kaj več o njem.

Kolikor pa vem je zeloo zadovoljen

če se ne motim je to njegov članek

Satelis500

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp ker se odločam med raznimi maxi scuterji me zanima kako je z peugeoti satelis 500?ma kdo kakšne izkušnje popravila vzdržljivost?hvala za odgovore

lp

Vozi se odlično, dobra izdelava.. Motor je pa zelo trpežen in pojem za sebe - Piaggio, dovolj močan, skoraj vedno vozim v dvoje. Sedaj imam 21000 km, deluje kot ura, servisira mi ga pa naš mojster. Zakon! Žal pa se širijo govorice, da 500 ccm Satelisov ne bo več. Torej, če ga moreš kje dobiti, ga takoj kupi. Naslednik bo imel manj kubikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep je na pogled na avto netu je zdaj med zadnjih 100 oglasev baje je v nuli z vso dokumentacijo kaj pravite če se da komu pogledat avto net..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/....asp?ID=6113539 to je ta oglas kaj pravite hvala za odgovore

Točno takega imam jaz, tudi podobno prevoženih kilometrov. Ne more biti kaj narobe, če je bil normalno vzdrževan in je zvok motorja in pogona normalen ter če lepo enakomerno potegne. Lahko ga grem preskusit, pa ti bom takoj povedal, kako in kaj. Seveda pa noter v motor ne moreš pogledati..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skot pa ste lahko magari grema tudi skupaj sem resen kupec in mislim se pridružit vam scuteristem:)

Jaz sem iz Raven na Kor. Pokliči me na moj telefon.

Ti le kupi, pa se nam pridruži. Sami fajn ljudje smo! :yes: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sam motor nikakor ni slab, le agregat je nekoliko tehnično izpopolnejši Piaggotov 500ccm (rotax).

Poskusi, zapelji, preglej in nimaš kaj zgrešiti pri nabavi, ostalo ti bo pa tako naš kolega @SAT 500 povedel, saj je dobro seznanjen z njim.

Če je bil res redno servisiran vse kar je potrebno mora teči kot ura, opažam pa zadnje čase da so pri maxijah zapuščeni varjomati, kar je glavni pogonski sklop teh motorjev.

Želim ti uspešen nakup in veliko varnih km. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor rezerviran....upam da je pravi nakup to zj pa še samo počaam na homoligacijo in je to to....x raider tebe bom pa tak potreboval za kaki nadaljni servis td...hvala a nasvete vsem posebej pa gospodu sat500

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kljub ari je bil motor naprej prodan tak da če bo kdo vedel za kakiga dobrega maxi scuterja naj javi lp

Ta prodajalec pa nima pojma, kako se posluje. Če je vzel aro, je pa ja nujno, da motor proda tebi. Lahko bi ga tožil!

Škoda, motor je bil zelo v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah kaj češ taki je kot zgleda svet motorizma še začel ga nisem pa me že nekdo okrog prnese pa kliče naj po aro pridem....nemoreš verjet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ta te je res nagnil!!

Zahtevaj dvojno aro nazaj kot je rekel zokid.

Jaz sem vozil burman 400 in bil zelo zadovoljen, zdaj imam burgman 650 in ga ne zamenjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/....asp?ID=5707070 že gledam druge motore tudi tegale če kdo ve kako se kaj odnesejo lp

Jaz vozim X9 že 7 let in sem zelo zadovoljen. Razen rednih servisov in potrošnega materiala ni kaj za početi, seveda moraš vzeti v zakup, da je to odvisni kako je motor bil servisiran.Trenutno imam 28000 prevoženih in mi zelo lepo služi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lepo me je nagnil.....jah vse je odvisno kako je motor servisiran..kymchote 500 đe gledam skratka mel sn v rokah že pravi motor zdaj pa nimam nič:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lepo me je nagnil.....jah vse je odvisno kako je motor servisiran..kymchote 500 đe gledam skratka mel sn v rokah že pravi motor zdaj pa nimam nič :)

Spet se prodaja Satelis 500, črn, tako da preveri avtonet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!