Skoči na vsebino

Deli za Sachs Maddass 125


rozina

Priporočene objave

Zdravo!

Zanima me kje bi se dalo dobit rezervne dele za Sachs Maddass 125.?. Natančneje mi je spustil "semering" na vilicah. Iščem že neki časa pa žal brez uspeha. Vem da je bila včasih autoemona ampak je zdaj žal v stečaju. Prosm da kdo pošle kak link al pa pove kje bi se dal dobit...

LP in že v naprej hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me kje bi se dalo dobit rezervne dele za Sachs Maddass 125.?. Natančneje mi je spustil "semering" na vilicah. Iščem že neki časa pa žal brez uspeha. Vem da je bila včasih autoemona ampak je zdaj žal v stečaju. Prosm da kdo pošle kak link al pa pove kje bi se dal dobit...

LP in že v naprej hvala za odgovore!

tuki dobiš vse kar rabiš, RPN Kranj

http://www.rpm-team.si/default.asp?detailID=12880&ime=SET_KLJUCAVNIC_SACHS_MADASS&mid=sl&pid=modul_it&segid=&wid=3174

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki imaš vse podatke, pokličeš pa rečeš, a lahko dobim Bine-ta, za Sachs-a imajo skor vse na zalogi in tudi servis

Motor

RPN-TEAM d.o.o.

Smledniška cesta 104, 4000 - Kranj

Tel: 040 713 631

e-mail: branka@rpm-team.si

Fax.:059 920 491

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki imaš vse podatke, pokličeš pa rečeš, a lahko dobim Bine-ta, za Sachs-a imajo skor vse na zalogi in tudi servis

Motor

RPN-TEAM d.o.o.

Smledniška cesta 104, 4000 - Kranj

Tel: 040 713 631

e-mail: branka@rpm-team.si

Fax.:059 920 491

Hvala ti ..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!