Skoči na vsebino

SANKANJE V KG 25.1.03!!!


Priporočene objave

Drage Motosvetovke in Motosvetovci!

Vabim vas na sankanje v Kranjsko Goro 25.1.03!

Sankali bi se z agencijo Julijana iz Tromeje ali z Martuljka! Sankalna proga je dolga cca 4km in gor te peljejo z Jeep-i in kombiji, tam pa dobiš še sanke in svetilko za na glavo!! Ob poti so bakle(romantično ne)!

V KG bi se zbrali ob 16h pred Porentovim domom, potem pa bi se odpravili proti agenciji kjer bi se nabasali v kombije! Avantura se začne ob 17.00!

Seveda cena:vsa zadeva z prevozom, izposojo sank, lučka in kak prijazen nasmeh stane po novem 1800sit!!(cena se je še znižala zaradi dodatnih dogovorov 14.1.03, prej je bila 2000SIT)

S sankanjem bi bili gotovi ob približno 19.00 pol pa bi loh skočil še na kako pico in nato bi se odpravili domov! Če ste za, mi sporočite čim prej saj imamo rezerviranih le 38 mest (zaradi velikega povpraševanja Motosvetovcev sem rezerviral še dodatnih 8 mest, prej 30)! Denar pobiram v sredo(15.1 in 22.1) v Londonu!

Ciao,by Pero

PS:Midva z Natašo sva enkrat to že probala in sva se odločila da povabiva še vas ker je zadeva res super! Lepo bomo zapolnili sobotno popoldne in se do onemoglosti nazabavali!

Seznam prijavljenih:

2. Pero+Nataša

4. Gregs :!: + Alla

6. Vijolica + Kekec

8.Katja + Petra

10.Dare + Marinka

12.Tomaž + Tomo ( sankač ) :D

14.Dada + Matic

15.Twix

16.Zarja

18.Klemens + Tatjana

20.Udi + Monika

23.ID + dva potomca

25.Gugo + Simona

27.Max + LuCy

32.Brrrm + 4 sankači :wink:

36.Climber family 4x

40.Lojzi family 4x ( al 3x nism čist zihr ) :D :o ni pene!!!

-----------------------Zdej pa čist zares konec seznama------------------------

Še vedno velja!!!Prostih mest ni več spljoh!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko na seznam pripišeš SymRu+Tejka ? :)

Kolk časa traja vožnja dol po progi?

So mogoče ovinki lepo dvignjeni da ne odletiš ven ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja po progi traja od cca 15min(če zares obvladaš) do neomejeno(odvisno od tega kolkrat se ustavš)!! :D

Ni šans da zletiš iz proge k je narjena k bob steza s 1m visoko snežno steno ob straneh!Ni straho spljoh! :wink: :roll:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal na svoj urnik... in ugotovil, da takrat ne delam... studenti pocivajo... :D

Torej: prijavljam se na sankanje... in upam, da studenti RES pocivajo...

Mimogrede: do kdaj bi lahko eventuelno umaknil prijavo, seveda samo zaradi visje sile (beri: DELO)??? Ker sankanje sanjam ze kar nekaj let, pa se zdaj nisem tega uresnicil... Nazadnje sem sankal kot mulcek s stricem dol z Vogarja nad Boh. Bistrico.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljam :

Vijolca + Kekec III

in deca

Katja + Petra ! (pogojno)...

Tomaž + Taja

Dare + Marinka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima a je kej adrenalinsko. Če je zadeva podobno kot raft, potem ne bi šel (premalo adrenalina). Pa še to, a imaš lahko svoje sanke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vednost: V motoristu je oglas Julijane, v katerem obljubljajo popust za motoklube (skupine). Mogoče se pa da kaj zdilat tudi za Motosvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TWIX-ja ja bakljav pa vedno!Sam te moram razočarat k jest ne bom ene ampak dve al pa tri al pa...... :D :D :oops: Požeruh kaj čm!! :D

ROLY-Valda da je adrenalinsko saj je na katerih delih tako leden da če prletiš na poln se le stežka ustavš!Adrenalinsko je tok kolkr si narediš!V glavnem zabava zagotovljena! :wink: :idea:

LUCKY-Bom povprašal še za dodaten popust sam zaenkrat dajo na skupine le 10%, se bom vsekakor pozanimal!A vaju štejem zraven če bo cnej!! :twisted: :P :D

GREGS-Sploh ni panike odjaviš se loh do petka 24.1.03!Do takrat ti ni potrebno plačat če nisi prepričan glede dela!To vela samo za Gregsa, ostali prijavljeni denar najkasneje do 22.1.03 v Londonu!!Alla tudi??

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Motosvetovci!

Po predlogu Luckyja sem povprašal še za posebne popuste za motoriste!Sedaj je cena samo 1800SIT !In pridobil sem še 8 mest torej vsega skupaj 38 mest! Vabljeni da se nam priključite!! :wink:

Ciao,by Pero

Bom popravil tudi podatke zgoraj!!!!!! :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva z gogijem se greva tut sankat!!!!!!!!!! 8) 8) :P :P

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GREGS-Sploh ni panike odjaviš se loh do petka 24.1.03!Do takrat ti ni potrebno plačat če nisi prepričan glede dela!To vela samo za Gregsa, ostali prijavljeni denar najkasneje do 22.1.03 v Londonu!!Alla tudi??

Pero, v soboto ne delam, tako da grem sankaaaaaaat..... 8)

Ja, Allo tudi pripisi (sicer se je ze sama), ker ne gre nekam na tuje, ampak ostane lepo doma... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Motosvetovci!

Po predlogu Luckyja sem povprašal še za posebne popuste za motoriste!Sedaj je cena samo 1800SIT !In pridobil sem še 8 mest torej vsega skupaj 38 mest! Vabljeni da se nam priključite!! :wink:

Ciao,by Pero

Bom popravil tudi podatke zgoraj!!!!!! :!: :!: :!:

Pero,majstore !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljam sankaca: 8)

LuCy + Max

Ze neki casa nism (na)sanku pa da vidimo kako se je sankanje moderniziralo :wink:

Zaenkrat na vidiku takrat nic dela videt ni :?: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Max si se končno odloču! :D 8)

Noro bo še posebi une baklave na konc,...........ane twix!!!??? :wink: :wink: :shock:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!