Skoči na vsebino

SANKANJE V KG 25.1.03!!!


Priporočene objave

Shit, Pero, jaz bi moral za nekoga zaloziti za sankanje... pa se pod milim nebom ne morem spomniti, za koga... :?

Mogoce za Gugota in Simonco?! Jebemo, daj, za vsak slucaj prisparaj dve mesti za njiju.... te se obvestim... Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit, Pero, jaz bi moral za nekoga zaloziti za sankanje... pa se pod milim nebom ne morem spomniti, za koga... :?

Mogoce za Gugota in Simonco?! Jebemo, daj, za vsak slucaj prisparaj dve mesti za njiju.... te se obvestim... Hvala.

ITAQ da sm mislu mene :shock:

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem pri kosilu tako, mimo zapisnika na mizo vrgel, da bi bilo možno iti na nekakšno sankanje. In so štirje padli po meni: JAAAAAAAAAA :!:

Zato, Pero, piš: famiglia Brrrm 5x :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A JE PROSIM SE KAJ PLACAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA????

Zame pa za mojo ljubo polovicko :?:

Je al pa ni... v glavno pisi tam Vragica + Desmo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr tale seznam ste pa zafilal en dv tri!!!

No ostali pa čekerejte za odpovedi da se boste loh zagrebl!!!

Ciao,by Pero

Še sanke nabrusmo pa bo letel k sneta skira!!! :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjujem celo kekčevo družino (brez vseh sedmih živali)...

Vijolca

Katja

Petra

Kekec III...

plačilo sledi v OLP-u,dne 22.prosinca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Kekec če prav razumem si dal odpoved za Tomaža, Tajo, Dareta, Marinko in Tomota ( sanjkača seveda )!!??? :) :?:

Climber torej ste na seznamu sam dnar bi prosu do 22.01.2003!!Matr mate krompir da ste plac dobl!!! :D :D :wink:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Kekec če prav razumem si dal odpoved za Tomaža, Tajo, Dareta, Marinko in Tomota ( sanjkača seveda )!!??? :) :?:

Climber torej ste na seznamu sam dnar bi prosu do 22.01.2003!!Matr mate krompir da ste plac dobl!!! :D :D :wink:

Ciao,by Pero

Nikakor,potrjujem -Tomaža,Dareta,Marinko in Tomota-odpovredujem pa Tajo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa pa tisti, ki smo bili prejšnji teden na dopustu, pa se nismo mogli prjavt? Mi bi tud šli, a je kakšna čakalnica? Sem z Julijano že sankou iz Vršiča, pa je blo full OK ! Ni blo glih ne vem kako adrenalinsko, ampak vseeno, dober žur. Torej Pero, če ti kdo odpove, daj Lojzijeve kot prvo rezervo! Recimo 3 + 1 pikolino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luji, tebi ni nč strahu od zadnje vožnje z mano v Moravcih ostal? :twisted: :twisted: :twisted:

Eh, eni gredo tud večkrat na vodo, ups, led! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luji, tebi ni nč strahu od zadnje vožnje z mano v Moravcih ostal? :twisted: :twisted: :twisted:

Eh, eni gredo tud večkrat na vodo, ups, led! 8)

Sem jest prej seznam prechekirou, in ko sem vidu, da te ni, sem se prjavu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi manjših zapletov v rezervacijah je prišlo do odpovedi sankanja družine Climber! Climberju se organizator osebno oprošča!! :?

Zaradi neljubih dogodkov je Climber family prva v čakalni vrsti.

Lojzi tudi ti si v vrsti ( sicer kot drugi ) in imaš še veliko možnosti, da se skupaj spustimo po strmini s sankami.

Vse prijavljene na sankanje naprošam, da se opredelijo glede plačila in rezervacij. Zadnji dan za pobiranje denarja je sreda 22.01.03. V primeru, da udeležbe ne potrdite se vas zbriše iz seznama..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoce kdo se prostor v avtu za enega forumasa za odhod iz Ljubljane oz. Domžal. ce komu kaj bolje ustreza!!

Plizzzzzz :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Londonu pobiram denar med 21.00 in 23.00!

Ciao,by Pero

Perica,.... pa ti drgač.... tkole.... khm......... kej u službo hodš?! :lol: 8) :lol:

Aja, eni pridemo gor tud kr tko.... meeting-point na ice-gokart placu... pa na pico.... Papa Joe - družinsko pico, prosim....

(sankanjazdravješenedopuščapress)

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še nagradno vprašanje:

s Tejko iščeva koga, ki gre iz Ljubljane gor z avtom in ima še 2 mesta fraj v automobilu :)

Dejte mi kar PM poslat (in ne "v PM" ) :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo skozi Domžale in skozi LJ in prostora tudi bo.

Brrrm, pol bi se pa jst prijazno javil za druzbo od Domzal dalje :D . Ti samo javi urco, ko boste letel mimo Domzal in pa meeting plac, pa bom tam :P

Thanx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!