Skoči na vsebino

Priporočene objave

Imam probleme z vžigom mojega Piaggio x9 500 Evolution. Skratka, motor včasih vžge, včasih ne ... Pravila ni. Ko ne vžge, niti ne obrne. Regler zamenjan, akumulator tudi deluje brez problema.

Po temeljitih pogovorih s servisom sumim da gre za stikalo blokade motorjja, ki je vezano na stransko tačko ( saj motor občasne vžge s pomočjo premika te tačke ). Alio je že kdo imel podoben problem ?

Ker bi to rad rešil urgentno in ne čakal na to stikalo 10-14 dni ( verjetno bom moral ) vas sprašujem, če ima mordo kdo izmed vas, ki te dele tudi prodaja kaj takšnega na zalogi ... Lahko pa je tudi iz karamboliranega motorja.....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

to težavo sem imel na meji ČG/HR na X9. Prebrikal sem na pumpi, do katere sem na srečo še pripolzel ko je mašina med vožnjo crknila.

AMPAK PAZI ko prebrikaš, ker se ti zna zgodit - če spelješ s spuščeno taco, te bo v prvem nagibu prevrnila!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni

 

Imam problemček, zaribal je ležaj na skuterju, sem ga zamenjal, po pregledu navodil za menjavo ležaja sem ugotovil, da so cca 6.000km (ko se je menjav jermen, menjal ga je verjetno kakšen serviser v italijio) ni bilo podložk med zvoncem sklopke in "zaščito". Kakšna je to napaka, ubistvu ali ju rabim in če kakšne morajo biti. Manjkata podložki 1 in 2 v priponki je shema.

 

Hvala za pomoč

 

 

post-47151-0-32829300-1410340746_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem pobrskal in ugotovil da za številko dve velja mera 17x26x3 podložka. Nikjer je nimajo na zalogi. Če mi jo kakšen kovinostrugar naredi, je pomembno kakšen je material?

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem pobrskal in ugotovil da za številko dve velja mera 17x26x3 podložka. Nikjer je nimajo na zalogi. Če mi jo kakšen kovinostrugar naredi, je pomembno kakšen je material?

 

Hvala

825763

 

482325

 

kataloški številki 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!