Skoči na vsebino

Quadro 350


biker77

Priporočene objave

kako da se nisi odločil za piaggio mp3? kako se kaj pelje zadeva koliko moči in koliko teže? :)

Smo ga nedavno testirali tudi mi... več o Quadro 350D... pa seveda na maxiscooter.si

Lep maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko bi si zamislu boljšo igračo..

Čestitke za nakup :OK: , super skuter :hooray: , na maxiscooter pika si imaš napisan test tega skuterja. Sem ga imel pred dobrim mesecem na testu in to 4 dni. Zelo dobra alternativa PIAGGIO MP3. Upam, da se kdaj srečamo in odpelemo kakšno furo in :beer2: ali :kava: .

LP hoyla

Popravljeno . Popravil hoyla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdrav.Sem nov član na forumu.Pred tednom sem kupil quadro 350d.Super zadeva.Sam policaji še niso zakona preštudiral pa mal težijo zarad izpita-čeprav neutemeljeno.Kar pa se tiče mp3-ja vsak ima svoj okus.Prosim pa za nasvet,ker nimam nadstrška niti garaže-vsaj letos ne je v planu drugo leto mi svetujte kako primerno zaščitit motor pred zimo.Hvala zanasvete v naprej.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem pri vulkanizerju srečal enaga Quadra in se pogovoril z lastnikom.

Dejal je, da bi rajši kupil Piaggotovega MP3, če bi imel še eno možnost.

Dejal je, da Quadru zmanjka nekoliko moči v primerjavi z MP3jem, kljub temu, da poudarjajo manjšo težo pri Quadru.

Pravi tudi, da se mu je motor na Vršiču ugasnil zaradi pregretja in je moral čakati, da se ohladi! Na servisu so mu dejali, da je vzrok za to konstrukcijka napaka pri odvodu vročega zraka.

Odlomil/pokvaril se mu je tudi pokrov rezervovrja za gorivo.

Sam sem ob ogledu motorja dobil vtis, da je sestavljen zelo ceneno in tehnološko nenapredno. Naprimer zadnja zavora ni hidravlična, temveč ima napeljano zajlo (pletenico), zelo nizko in nevarno pod motorjem.

Menim, da motor razen novega sistema prednjih obes nima kaj dosti za pokazati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zadnjič sem pri vulkanizerju srečal enaga Quadra in se pogovoril z lastnikom.

Dejal je, da bi rajši kupil Piaggotovega MP3, če bi imel še eno možnost.

Dejal je, da Quadru zmanjka nekoliko moči v primerjavi z MP3jem, kljub temu, da poudarjajo manjšo težo pri Quadru.

Pravi tudi, da se mu je motor na Vršiču ugasnil zaradi pregretja in je moral čakati, da se ohladi! Na servisu so mu dejali, da je vzrok za to konstrukcijka napaka pri odvodu vročega zraka.

Odlomil/pokvaril se mu je tudi pokrov rezervovrja za gorivo.

Sam sem ob ogledu motorja dobil vtis, da je sestavljen zelo ceneno in tehnološko nenapredno. Naprimer zadnja zavora ni hidravlična, temveč ima napeljano zajlo (pletenico), zelo nizko in nevarno pod motorjem.

Menim, da motor razen novega sistema prednjih obes nima kaj dosti za pokazati.

Pozdravljen,

no no sej ni treba tako pluvat po novem proizvodu in konkuranci MP3ju. Najprej je treba nov proizvod sprobat in pol govorit, pa ne me narobe zastopit.

Sam sem lastnik MP3ja in sem imel spomladi na testu QUADRA, mogoče ima res pomankljivosti pa zato ni za odpis. Na maxiscooter.si je napisan test QUADRA in si ga preberi mogoče boš imel potem drugačno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav.Sem nov član na forumu.Pred tednom sem kupil quadro 350d.Super zadeva.Sam policaji še niso zakona preštudiral pa mal težijo zarad izpita-čeprav neutemeljeno.Kar pa se tiče mp3-ja vsak ima svoj okus.Prosim pa za nasvet,ker nimam nadstrška niti garaže-vsaj letos ne je v planu drugo leto mi svetujte kako primerno zaščitit motor pred zimo.Hvala zanasvete v naprej.lp

Čestitke za nakup in veliko varnih kilometrov. Upam, da se srečava na kakšni skupni vožnji ali skupne MAXI izletu. Za drugo leto se organizira otvoritev MAXI 25-26. maja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

no no sej ni treba tako pluvat po novem proizvodu in konkuranci MP3ju. Najprej je treba nov proizvod sprobat in pol govorit, pa ne me narobe zastopit.

Sam sem lastnik MP3ja in sem imel spomladi na testu QUADRA, mogoče ima res pomankljivosti pa zato ni za odpis. Na maxiscooter.si je napisan test QUADRA in si ga preberi mogoče boš imel potem drugačno mnenje.

Če bi jaz rekel "eh ta motor je jajc, ni mi všeč", bi mi lahko očital, da pljuvam po njem,tako pa sem navedel nekaj dejstev, ki sem jih opazil ali pa slišal o njih. To sem storil z namenom opozoriti bodoče kupce na pomanjkljivosti motorja.

Strinjam se, da ni dobro fanatično hvaljenje ali zaničevanje nekaterih motorjev, vendar kritika pokdrepljena z argumenti ne bi smela biti problem niti na tem forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lunatic se popolnoma strinjam s teboj,če je kaj narobe se pove drugim,da vedo ukrepat jaz tvojega komentarja nise videl kot pluvanje ampak obvestilo drugim. pa srečno in varno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če bi jaz rekel "eh ta motor je jajc, ni mi všeč", bi mi lahko očital, da pljuvam po njem,tako pa sem navedel nekaj dejstev, ki sem jih opazil ali pa slišal o njih. To sem storil z namenom opozoriti bodoče kupce na pomanjkljivosti motorja.

Strinjam se, da ni dobro fanatično hvaljenje ali zaničevanje nekaterih motorjev, vendar kritika pokdrepljena z argumenti ne bi smela biti problem niti na tem forumu.

Ok mogoče sem se narobe izrazu glede pluvanja, se opravičujem, in imaš pravico do svojega mnenja. Moj namen ni bil, da bi karkoli nasprotno argomntiral. Kot sem že napisu, sem imel quadra sam na testu in ni tko slab.

Če smo že pri quadru in MP3-ju, kot si napisu, da bi lastnik quadra raje vzel mp3 - MP3 300 in quadro 350d imata isto konjev in kilovatov s tem, da ima quadro nekaj več kubikov in tudi lastniki mp3 300 bi radi zamenjali za 400, sem se tudi jaz že z nekaterimi pogavarjal, ampak quadro je dovolj močan za vožnjo po mestu in tudi skoči lepše kot mp3 300, pospeški so primerljivi z mp3 400. Res pa je da nima končne hitrosti in tudi v hrib mu hitro zmanjka konjenice.

Bomo vidli, kaj bo z novim modelom quadra 350S, prenovljeno različico 350D.

LP

Popravljeno . Popravil hoyla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni vsi skupaj. Kot ste najbrž že opazili, sem čisto nov član foruma in hkrati tudi sekcije maxi skuterašev. Sem lastnik popolnoma novega Quadra 350d.

Ko takole prebiram forum, opažam da ni prav velikega zanimanja za Quadro. Kaj mislite?

Jaz sem po prvih kilometrih čisto zadovoljen. Ta vikend sem namreč naredil furo iz Pirana v Ljubljano in nazaj. Utrujenosti ni, lega na cesti odlična...

Je pa res da moram priznat, da sem pred tem vozil le 50ccm skuter, ki je sicer nesrečno končal v plamenih nočnih vandalov.

Slike Quadra, sicer še sledijo. Lahko pa omenim, da sem ga opremil s kovčkom Givi Maxia3, 55 literska različica. Kovček je super in se po mojem mnenju odlično sovpada z mojim belim Quadrom.

Če slučajno koga še zanima, lahko povem še mojo žalostno začetno zgodbo.

Quadra sem sicer kupil že sredi februarja. Takrat je kot zakleto seveda na obali zapadel sneg. Po 14 dneh sem opazil, da mi ob merilnem stekelcu hidravlične tekočine pri desni zavorni ročici pušča zavorna tekočina. Ker je tekočina jedka mi je seveda razžrla barvo na okvirčku ključavnice ter na spodnjem srebrnem predalčku. Seveda jaz to odpeljem na servis in sprožim garancijo. Sedaj pa zares žalostni del rožnega venca. Trajalo je 38 dni da so mi uspeli zamenjati ročko. Očitno so na avto triglavu (uvoznik) taki šalabajzarji, da so rabili 1 mesec da so dobili dele iz italije (milano). Se ne oglašajo na telefon, ne dajejo informacij. Skratka, kot da jih ne skrbi za stranke po tistem, ko enkrat prodajo izdelek.

No, v četrtek sem končno prišel do mojega maxija in naredil prvih 350km v enem vikendu.

To bi bilo za enkrat vse. Kakšna zgodba več, pa sledi kdaj drugič. Upam, da se seveda srečamo na kakšnem srečanju.

Lepo pa bilo slišati tudi vaša mnenja in izkušnje v zvezi s Quadrom, če seveda obstajajo.

Lep pozdrav, Grega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen in dobrodošel med nami.  :OK: 

 

 

 

p.s.

 

Mislim, da sva se mi dva spoznala tudi v živo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V maju si vabljen na OTVORITVENO MAXI srečanje in na en mah spoznaš istomišljenike od tu in tam. Srečno vožnjo tudi iz moje strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!