Skoči na vsebino

Stranski kovčki ali torbe za maxiscooterja


andursa

Priporočene objave

Zdravo!

Če jih še nisi nabavil imam doma 2 leti stare, 1x uporabljene. Dodatno sem jim zaščitil trakove in hrbtne strani z filcem, da ne poškodujejo laka. Na žalost ima atlantic preširoko rit tako da motor še nenormalno razširi, posledično si v rangu avtomobila. Idealno se prilega na burgmana 400 ali podobne maxije. Sam sedaj uporabljam tank torbo za na kovček in sedelno torbo, kadar potrebujem.

http://www.louis.at/...tnr_gr=10026205

Lep pozdrav,

Zvone

V sredo popoldne se bom pelu mim tebe ,če jih še nisi prodal bi se oglasu pri tebi okrog 5 ure.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo popoldne se bom pelu mim tebe ,če jih še nisi prodal bi se oglasu pri tebi okrog 5 ure.

Nisem še- ko boš v bližini pokliči, te počakam na BS Šempeter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ,odpeljal jih jeGusar.

Vsega so krivi gusarji. :D

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kot novopečeni lastnik Aprilie Scarabeo 500(2003 letnik),bi ji rad namontiral bočne kovčke.Žal originalnih ni nikjer za dobiti,pa čeprav sem obrnil "cel" svet vključno z vsemi e-bayi.Malo me zanima ,če se pri komu doma "valjajo" ti originalni,seveda vključno z nosilci.Pripravljen sem jih kupiti za neko "pametno" ceno.Lahko tudi na 041/637690 ali pa na PM.

Popravljeno . Popravil MR55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Mojstri pozdravljeni!

 

Dajte tisti, ki imate na vaših maksijih monitrane stranske kufre iz arhivov mali izbrskat slikce in kakšno objavit tukaj gor.

 

LP
Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni!

Na mp3  bi si montiral stranske kovčke,je pa novi mode l2014.

sem pa bolj za mehke kovčke,pa me malo zanimajo vaše izkušnje in nasveti kaj montirati.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!