Skoči na vsebino

Težave z motokros 150 ccm motorjem


harko222

Priporočene objave

Zanima me pri mojem motorju neki časa sem se drkal da vžge in zdai vze iz prve samo imam pa zdei drug problem in sicer ne dobi gasa in sicer tako ko mu pustim gas je vredu laufa čim mu pa hočem dodat gas pa hoče crknt spucal sem mu vse šope plovček svečka je uredu kdo ve če je še kaj drzga ???

Hvala za odgovore.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč zraka oz. premal bencina. Preglej če kje ne pušča/ vleče fouš lufta če na airboxu ni kake razpoke itd. Če si iz Lj oz. okolice ga lahko prpeleš do mene pogledat...sam kitajc je hja...kitajc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč zraka oz. premal bencina. Preglej če kje ne pušča/ vleče fouš lufta če na airboxu ni kake razpoke itd. Če si iz Lj oz. okolice ga lahko prpeleš do mene pogledat...sam kitajc je hja...kitajc

sem iz okolice dei povej na pvt točno ke si pa mi cifro pripopi pa te pol pokličem čemi ne rata

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še malo pravopisa se spotoma nauči

sem iz okolice dei povej na pvt točno ke si pa mi cifro pripopi pa te pol pokličem čemi ne rata

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdei sem malo napredoval in zdai sm se že malo vozil in gre kr tko ampak problem je v tem da če dam malo več gasa mi začne ga dušit. vse sm pegledal : notočil olje je poln , bencina je dost :), frgazer sm spucu v nulo edin svečka nism zihr sm ona daje dobro iskro idino k je mal zaliva pa tud užge normalno ?? dejte prosim mi pomagat ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje imaš slabo nastavljen karburator

drggač sm probal vse na frgazeju vse dizne tud tisto za gas štelat sm noče ko ga vžgem ima al ful gasa al pa mal pa kokrl kol vrtim tiste šrafke ko dam gas hoče zrknt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je svečka mokra ko ti crkne, kakšne barve je svečka? si preveril če ti kje vleče zrak? Pazi pri nastvaitvah-če bo prerevan mešanca ti zna ribnt mašina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je svečka mokra ko ti crkne, kakšne barve je svečka? si preveril če ti kje vleče zrak? Pazi pri nastvaitvah-če bo prerevan mešanca ti zna ribnt mašina.

čaki motor je na čisti bencin 4-taktni svečka ni mokra je pa tko bl črne barve ampak vseno normalno vžge za zrak pa ne vleče nikjer kajti je vse dobr zadihtan edino filter je malo star samo sm probu brez njega pa sm daju tud neko cunjo čez ampak vseno kod da bi preveč al pa premal zraka dobil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko rečt tkole prek foruma kej več. Črna svečka ponavad pomen preveč benza oz. slabo izgorevanje. Zdej odvisno na kterih obratih...skratka težko rečt na blef... Je fergazer membranski, imam zgoraj kako membrano ali gre zajla direkt na batek??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko rečt tkole prek foruma kej več. Črna svečka ponavad pomen preveč benza oz. slabo izgorevanje. Zdej odvisno na kterih obratih...skratka težko rečt na blef... Je fergazer membranski, imam zgoraj kako membrano ali gre zajla direkt na batek??

glei sliko isti uplinjač :

http://www.bolha.com/enduro-cross/cross-lifan-125-oglas1280850944

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...ej težko kej več rečt...sploh ker ne vem točne težave, glede na to da si svoje nastavljanje opisal z tem da si nekaj drkal.... :) moram videt zadevo, še enkrat pa..kitajc je kitajc...ravn dans sem eno motorko stran vrgu, ker nisem mogu dobit delov + izdelava je ponavad boga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...ej težko kej več rečt...sploh ker ne vem točne težave, glede na to da si svoje nastavljanje opisal z tem da si nekaj drkal.... :) moram videt zadevo, še enkrat pa..kitajc je kitajc...ravn dans sem eno motorko stran vrgu, ker nisem mogu dobit delov + izdelava je ponavad boga

:)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!