Skoči na vsebino

Prenosnik HP...


Priporočene objave

HVALA,sicer bi bilo verjetno malo prevč zame, ...

... naenkrat, zato sem "podnapise" iz "videa" prepisal v "beležnico", tako da so sedaj "na enem kupu" ... :OK:

WINDOWS 7

Če program, ki je bil napisan za starejšo različico windows ne deluje več,

poskuste uporabiti orodja za odpravljanje zežav z združljivostjo programov.

Z desno tipko miške kliknite ikono orodja

in nato kliknite: "Odpravi težave z združljivostjo."

Odgovoriti boste morali na nekaj vprašanj do katrih je prišlo.

V orodju za odpravljanje težav izberite usrezne elemente,

na primer v kateri različici windows je program prej deloval.

Ko orodje za odprevljanje težav uporabi nove nastavitve

poskusite zagnati program in preverite, ali je težava odpravljena.

Če težava ni odpravljena se vrnete v orodje in

poskusite uporabiti druge nastavitve.

Če ste izkušen uporabnik in želite sami spremeniti nastavitve združljivosti

z desno tipko miške kliknite ikono programa

in nato kliknite "Lastnosti" ter zavihek "Združljivot".

To so iste nastavitve, ki jih uporablja orodje za odpravljanje težav.

Ko naredite želene spremembe kliknite "V redu".

Ko boste naslednjič odprli program,

bo windows uporabil izbrane nastavitve združljivosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet utrujam na HP-ju, ker je Toshiba pravkar "odpotovala" v Novo Gorico, kjer bo verjetno + upam, že v ponedeljek nadaljevala svoje "potovanje" v Staro Gorico, v trgovino v kateri je bila kupljena, ker je že včeraj začelo v njej nekaj ropotati in seveda upam, da je to le ventilator na procesorju (?) in ne disk ... :blush:

Garancija za Toshibo je sicer kar 2 leti, toda da nekaj "odpove" že po enem tednu (?), to tudi za zahodno tržišče ni dobro ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ upam, že v ponedeljek nadaljevala svoje "potovanje" v Staro Gorico,

Ker upanje umre zadnje, je že kar v soboto nadaljevala svojo pot v Staro Gorico ... :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi Robi.

Za prenos večjih količin podatkov ti predlagam, da "omrežiš" oba računalnika in podatke preneseš preko mreže. Bolje preko kablov kot WiFi, in tudi varneje ter hitreje, kot pa z podatkovnim ključem. Ključek je kot da imaš vodovod pa vseeno vodo nosiš v vedru :kva2:.

1. Najenostavneje je, da oba računalnika prilključiš na "Router-stikalo" ki ga sigurno že imaš. potrebuješ še dva povezovalna (patch) mrežna kabla in podatki bodo "leteli".

2. Za povezavo dveh računalnikov uporabiš "CrossOver" mrežni kabel, lahko ti ga napravi vsak, ki ima klešča za stiskanje RJ-konektorjev tule je pa načrt kako povezati žice. V tem primeru (routerja-stikala) ne rabiš.

3. povezava dveh računalnikov s posebnim "bridget USB" kablom za prenos večjih količin podatkov je tubi boljša varianta od "ključka".

Seveda pa je v vseh primerih potrebnih še nekaj nastavitev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MiNa, vse to je Roberto obvladal, dokler smo doma imeli še firmo (potovalna agencija) in sem imel računalnik v pisarni povezan s tistim v stanovanju s kablom, vendar mi je v spominu ostalo samo to in nič drugega ... :blush: Vendar sedaj mislim, da to ne bo več potrebno, samo računalnik se mora vrnit s servisa ... Seveda upam, da ni ropatal disk ... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Toshiba zopet dele (tudi trenutno !!!), ker so mi jo danes pripeljeli iz Nove Gorice in mi poveedali, da je ropotal ventltor na procesorju in Roberto se je zopet spomnil nekaj, kar je tudi že pozabil ...

Hčerkin nekdanj "cimr" pa mi je še "prevedel" Calendar v 64 bitno "različico" (?), tako da sem iz tistega na HP-ju v tega na Toshibi "prenesel" samo dve stvari in sicer zobarja v januarju in Polikliniko v marcu ... :OK:

img3711.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hčerka :inlove: mi je "poslovenila" toshibino tipkovnico, sicer "samo" s petimi črkaami, toda tudi od teh petih uporabljam samo tri ... :OK:

img3720.jpg

img3721.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ker se še vedno spomnim, da LiPo accuji nimajo spominskga efekta + vprašati ni greh + pametni rajši vprašajo, kakor naredijo kaj narobe, me zanima, če je za mojo Toshibo dobro, da je ves čas priključena na 220 V, ali bi bilo bolje, da bi accu polnil preden se izprazni = verjetno kar dvakrat na dan ... :blush: Do sedaj sem bolj uporabljal "varianto no. 2" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!