Skoči na vsebino

Aprilia 1000 RST Futura


mopedfan
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

viber_image_2022-05-04_16-41-57-108.jpg.09a506f2dfb7a578484747433793100d.thumb.jpg.d61b965ac63ec93faf6354ca90a2f105.jpg

Priporočene objave

Nje ga srat. Celo podnapise je zgeneriralo - in to precej dobro.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Evo. Ce moj avto ne bi imel kronicnih obolenj, bi bil projekt Futura ze zdavnaj zakljucen. Cetrti del...

 

  • Všeč mi je 5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Sicer sem imel precej (elektronskih) tezav, vendar zaenkrat "uradna" dokumentacija ne obstaja. :) Tezave so premoscene, sistem dela tip top. Vmes sem menjal se vilice in zavorna koluta (320 mm - Mille/Falco komplet), pa seveda sem s testiranjem gume zlizal v podn, zato je dobila se novo obutev - zadevscina spila!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Aja. Predvcerajsnjem je malo dezevalo, pa sem sel preizkusat malo spremenjene dezne nastavitve TCS (ki btw deluje presenetljivo dobro - video menija spodaj). Pa sem koncal tako, da sem prakticno izpraznil tank, prevozil 6 obcin, in pomiril duhove.😁

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, se "skatla" TCS-a... Primerja hitrost prednjega in zadnjega kolesa (signala z ABS senzorjev), in po potrebi izključi injektor drugega valja... ...hudo učinkovita zadeva. Le wheelije tu in tam malo pogrešam.

277788852_120916397211119_921241349710181090_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!