Skoči na vsebino

Priporočene objave

Ne,še nisem nč na tem delal.....Sj kmalu bomo imeli sestanek in še o plugo bomo dorekli in ga posodobili a ne? Bom pa enih par skic pripravil do srečanja,Elo dej še ti tt kaj nariš in Jaka ti tt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je fajn na morju.....

A ni prevroče? :hmm: :surrender:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma na morju je katastrofa .... ki so hriiibiiiiiii .... DOKTORE DUŠA UMETNIŠKA ... DAJ PA NEE ROZA HAHAHAHAHAAHAH

LAHKO BI JESENI .. KAKO TABORJENJE NAREDILI NA OBALI :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem imel idejo, da bi za preizkušene in zapečateno bodoče mamute, takšne in drugačne, tako s švicem po joških kot po jajcih (tici, wix,...), organiziral popočitniško septembersko vikend taborenje na kakšnem manjšem pozabljenem otočku.

če bo volja in interes bom naredil malce poizvedovanja...

v stilu bolj mamut, bolj nor!!!

bomo videli kako in kaj. nimam dovoljenja od ata slončka, tako da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od ata slončka nimaš dovoljenja, ker ga ni več.

Ata Mamut pa dovoli, itaq.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem imel idejo, da bi za preizkušene in zapečateno bodoče mamute, takšne in drugačne, tako s švicem po joških kot po jajcih (tici, wix,.. .), organiziral popočitniško septembersko vikend taborenje na kakšnem manjšem pozabljenem otočku.

če bo volja in interes bom naredil malce poizvedovanja...

v stilu bolj mamut, bolj nor!!!

bomo videli kako in kaj. nimam dovoljenja od ata slončka, tako da...

Dobra ideja! Sam povej taprav cajt, da si dopust zrihtam! Pa ne pozab na vagon vazelina za Jakoba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja! Sam povej taprav cajt, da si dopust zrihtam! Pa ne pozab na vagon vazelina za Jakoba.

katran... k septembra je še vroče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga mi banda, tkole maste...

7., 8. in 9. september 2012, Mamuti Beach Party.

samo za preizkušene in zapečateno bodoče mamute.

na otoku v okolici Pule (100m od celine do otoka). na otoku je kamp, ki bo takrat sanitarije odprl najverjetneje samo za nas.

opcijo in ceno za prevoz motorjev na otok s tovornim splavom ali mini trajektom sporočim naknadno, po prvih informacijah bo vse pod 20 EUR na motor.

prosim vse, ki se boste dogodka zagotovo ( 110 % ) udeležili, da mi prek e-pošte na elo@siol.net sporočite ime in priimek, št. osebne izkaznice ali potnega lista in reg.št. motorja. sopotnike dopišite!

vse ostalo po sistemu mamutov. ( vsak zase, vse za vse )

se vidimo!!!

p.s.: shuttle service za zamudnike bo! rokavčki & plavutke .press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, uradne cene:

turistična taksa, kampiranje za odraslo osebo s šotorom skupaj znese 9,1 EUR/dan.

prevoz z maono v obe smeri je 250 EUR, nanjo pa gre baje cca 20 motorjev, kar znese cca 12 EUR za povratno karto.

vse skupaj bo po motorju (osebi) za tri dni torej prišlo cca 40 EUR.

bom pa skušal dogovoriti, da nam zaradi poznega petkovega prihoda in ranopopoldanskega nedeljskega odhoda računajo samo dva dni.

znesek je po mojem mnenju sprejemljiv, sploh glede na to, da bo to še eno izmed naših nepozabnih druženj.

detajle bomo še dogovorili.

odločite se in mi sporočite! čau

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dopust oddan ... dnar ge pa na stran ob plači ... zmejen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, a je loh 5., 6., 7.??? 8. in 9. sem na Poljskem :/

na polskem ?? kva s čeh ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!