Skoči na vsebino

m@dness

Priporočene objave

Napačno misliš.. tisti karting je od te piste oddaljen (od oka) 2 km.. mogoče manj in še obratuje..

lastnik te nove piste pa mislim da je en od domačinov.. tisti ki bi naj bil lastnik tud šoderjame zraven in gradbenega podjetja.. nekaj takega mi je opisal gospod, ki sem ga takrat srečal ob pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napačno misliš.. tisti karting je od te piste oddaljen (od oka) 2 km.. mogoče manj in še obratuje..

lastnik te nove piste pa mislim da je en od domačinov.. tisti ki bi naj bil lastnik tud šoderjame zraven in gradbenega podjetja.. nekaj takega mi je opisal gospod, ki sem ga takrat srečal ob pisti.

 

Hvala, da si me popravil. Večkrat se pojavlja ime AMD Ptuj, pa sem predvideval, da so pač oni financirali gradnjo in da so lastniki te proge.

Sem pa imel namen jutri skočit tja, pa povprašat koga, ki bi ga srečal, če ve kaj več o tem, ampak si to storil že ti.

Upajmo, da se bo kaj dogajalo letos na te progi, da se bo splačalo iti kaj pogledat, če ne druga s peciklom na pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lastnik stare in nove piste so Dravske elektrarne in ne Langerholc!! On na nezakonit način prireja dirke in pobira vstopnino, ki gre direktno njemu v žep!

V glavnem so kar komplikacije, kar se tiče teh dveh "dirkališč" in vsega ostalega, kar je s tem povezano.

Stara pista še obratuje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi se dejansko lahko vozimo zastonj tudi na stari pisti , glede nato da na nezakonit način prireja tekme in treninge?

Samo toliko da vem.

 

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na novem kartodromu se nič ne prireja, vsaj jaz še nisem videl kake prireditve, na starem se občasno kaj dogaja (karti), drugače je pa rampa oz. ograja bi se pa verjetno dalo vseeno prit na pisto če bi bila velika sila (preko nasipa?)

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil lani tam (stara pista) ampak je nekako vse ograjeno in bi moral res cez nasip. Skoda da se ne da dogovoriti za "kak" krog 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi se dejansko lahko vozimo zastonj tudi na stari pisti , glede nato da na nezakonit način prireja tekme in treninge?

Samo toliko da vem.

 

LP Rok

 

To pa se pozanimaj pri dravskih elektrarnah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Če koga zanima:

 

Predzadnji ovinek se da trenirat. Danes glih brcal kamenje dol :P ostalo pa katastrofa...  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da ni stari ali novi kartodrom odprt za eno sledna vozila. V času, ko ni treningov seveda. Razumem, da ne more bit za avtomobile. Saj bi dejansko poškodovali asfalt. Motorji pa menda ne.

V najstniških letih smo večkrat z mopedi in kasneje skuterji preko nasipa prišli na stari kartodrom in odvozili par krogov. Tam sem se naučil vozit ne robu oprijema, zavirat na polno v zadnjem trenutku, pravilno pospeševat in ovinka itd. Brez tega bi sigurno slabše vozil moped.

Ni nam bilo treba po cesti divjat. Tam pa nismo nikogar drugega ogrožali kot sami sebe.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da ni stari ali novi kartodrom odprt za eno sledna vozila. V času, ko ni treningov seveda. Razumem, da ne more bit za avtomobile. Saj bi dejansko poškodovali asfalt. Motorji pa menda ne.

V najstniških letih smo večkrat z mopedi in kasneje skuterji preko nasipa prišli na stari kartodrom in odvozili par krogov. Tam sem se naučil vozit ne robu oprijema, zavirat na polno v zadnjem trenutku, pravilno pospeševat in ovinka itd. Brez tega bi sigurno slabše vozil moped.

Ni nam bilo treba po cesti divjat. Tam pa nismo nikogar drugega ogrožali kot sami sebe.

se strinjam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

sem se peljal in moram rečti da je proga vrhunska, tud nasut pesek je večinoma prebit v širino vsaj 1m ponekod še več.. edino kolk dež nazaj nanese je treba spucat (kar z čevlji gre). pri vhodu je rampa odprta, nobenih znakov prepovedano ipd... fenomenalna proga ravno pravšnja za ožemanje 125-ke, po končni ravnini imam hitrost okoli 100kmh tudi s tomosom, ki ni neka raketa...   :grim

asvalt nenormalno gripa v primerjavi s okroglimi kamenči ki so na stari progi... upam da bo za motoriste  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se peljal in moram rečti da je proga vrhunska, tud nasut pesek je večinoma prebit v širino vsaj 1m ponekod še več.. edino kolk dež nazaj nanese je treba spucat (kar z čevlji gre). pri vhodu je rampa odprta, nobenih znakov prepovedano ipd... fenomenalna proga ravno pravšnja za ožemanje 125-ke, po končni ravnini imam hitrost okoli 100kmh tudi s tomosom, ki ni neka raketa...   :grim

asvalt nenormalno gripa v primerjavi s okroglimi kamenči ki so na stari progi... upam da bo za motoriste  :yea1:

tudi jaz sem danes bil..sam kaj ko mam gume zanič..ni še blo cajta menjat,.,..drugič pa pol zares probam ne :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne prepogosto gor hodit hrupa zganjat, da se ne bo kdo spomnil rampe in nasipov popravit...

 

če vsak 10 kamenčkov dol spravi jih je po 10 obiskovalcih 100 manj ;)

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne prepogosto gor hodit hrupa zganjat, da se ne bo kdo spomnil rampe in nasipov popravit...

 

če vsak 10 kamenčkov dol spravi jih je po 10 obiskovalcih 100 manj ;)

 

LP Bajsi

tudi jaz sem danes bil..sam kaj ko mam gume zanič..ni še blo cajta menjat,.,..drugič pa pol zares probam n

 

tudi jaz se tega bojim... je pa vseeno zanimivo da je nekdo kar tak "pozabo" na progo, še kakšne table prepovedan vstop ni.

 

tudi jaz sem danes bil..sam kaj ko mam gume zanič..ni še blo cajta menjat,.,..drugič pa pol zares probam ne :D

 

a s športakom se da tudi vredu pelat? meni se zdi že za mojo prdalico v tistem srednjem delu kar zaprta proga...
Popravljeno . Popravil Stirkac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težji kot je motor, težje je peljati zaprti del proge, več kot je navora več je veselja na "ciljni" ravnini, se zgliha... Drugače je pa ta proga namenjena kartom in maksimalno SM

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Kaj ta proga bi bila za avto tudi? kam to poklicat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!