Skoči na vsebino

m@dness

Priporočene objave

Danes sem odkril pisto, podobno Novemu Marofu in to na slovenskih tleh.

Gre za popolnoma novo asfaltirano stezo dolgo malo več kot kilometer, v občini Hajdoše nedaleč od že obstoječega kartinga.

Po progi sem naredil 2 zelo počasna kroga (ker je po njej žal razsut pesek in kamenje), ampak moram priznat da je zelo zanimivo izpeljana in podobno široka in zaprta kot tista na južni strani meje. Po pogovoru z domačinom, ki me je pri vožnji opazoval sem izvedel, da steza še nima obratovalnega dovoljenja, se pa močno dela v tej smeri, da bi naj začela obratovati naslednje leto. Pravkar je v delu protihrupna ograja, manjka pa tudi še kak objekt s sanitarijami, pijačo in pa elektro omarice.

Morem priznat, da me je proga navdušila in komaj čakam, da se bo dalo tud uradno naredit kak krog po njej.

Slikice žal nisem naredil nobene, bom pa prilepil link, kje se pista nahaja.. upam, da kak lokalec pove kaj več o tem =)

http://goo.gl/maps/MkOv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj v bistvi ni koga, da bi ti preprečil.. je prosto dostopno, edino vhod na pisto zapira rampa.. verjetno je šoder na oinkih z tem namenom, da se folk nebi vozil gor dokler ni tudi to uradno dovoljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je novi Kartodrom Hajdoše. Po izkušnjah s starega se tukaj ne bomo kaj dosti vozli. :(

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto prijatelj ali ne zadeva stoji že skoraj dve leti, pa bolj za karte je, podobno kot raceland

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolje išta nego ništa.. bi rekli južni sosedje.. pomoje se bi ga dalo izkoriščat kot (vsaj meni) dosti bližji nadomestek za marof, pa baje se da tud po racelandu peljat :grim

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je na lokaciji starega kartodroma. Tam smo včasih dirkali SM državno prvenstvo.

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohoho, to pa prvič vidim? grem takoj ob priliki pogledat. glede na to da nisem veliko oddaljen, bi bila zadeva super.

ampak kot kaže je vse trenutno na "mrtvi točki" ? ve morda kdo kaj več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je na lokaciji starega kartodroma. Tam smo včasih dirkali SM državno prvenstvo.

lp A

en most prej key word - gostilna,ki ima v imenu besedo ...hram, mimo nje, pa čez most pa takoj na levi

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šel poiskat to čudo..

trenutno vse skupaj stoji in se zarašča... tako da dvomim da se bomo tu hitro vozili, če sploh kdaj ?post-20836-0-26430400-1343676670_thumb.jpgpost-20836-0-07882500-1343676653_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm :kva1: navdušen....iz leve strani Drave se sploh ne vidi sem se včeraj peljal od Term Ptuj pa do tam le da nisem zavil čez kanal ampak levo....si morda poskusil z motorjem na progo? Na starem kartodrumu je zaklenjeno, kot da bo kdo kaj odnesel ;) ....

Grem pogledat....v soboto.....upam da se da na progo... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na progo se da - če obvoziš rampo.. je pa pesek posipan po ovinkih tako da pazi da te ne preseneti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bil danes malo s kolesom naokrog.. naredil par slikic..

zadeva pa se dejansko premika, saj so od zadnjega obiska na novo zabetonirali nekaj temeljev za protihrupno ograjo pa tud nek delavski konteiner stoji tam, kjer ga prej ni bilo..

dsc0052.jpg

dsc0044.jpg

dsc0053.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

danes sem se ustavil malo v Hajdošah. Protihrupna ograja je že končana, tako da nekaj se le premika.. morda pa naslednjo sezono odpeljemo že kak krog??

"novost" od prejšnjič je pa še dodatno nasipan šoder na progi, in pa še dodaten kup tam, kjer se je prej dalo obvozit rampo. tak da na švarc se pred uradnim odprtjem očitno ne bo nič vozilo :grrr

post-20836-0-66872300-1349009901_thumb.jpg

post-20836-0-93315600-1349009928_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jok, ko maček okoli vroče kaše semse vozil po tistem šodru, da bi našel "primerno" mesto,kjer bi zapeljal na progo, potem pa sem le zagledal črte in kupe iz šodra na pisti....

Mogoče tudi bolje da je tako, da nas ne mami preveč in da ne bi že v naprej vznemirjali okoličanov.....

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he, kartodrom se še ni postavil pa se že kregamo okoli njega

Pisto v vsako slovensko vas, po 2 letih pa vidimo kere laufajo in kere ne, pa tiste opustimo ;)

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!