Skoči na vsebino

m@dness

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

preizkušen z XJR in z avtom, bilo ravno zadosti toplo

LP Bajsi

In kakšni so kaj občutki na progi z motorjem??

Se bo dalo kaj kolenčkat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem se ustavil prejšnjo nedeljo... šoder je bil odstranjen s proge, rampa odprta.. le kdo bi se kar obrnil in odšel :grrr

bojo pa tisti ki vozijo supermoto definitivno bolj uživali kot "plastičarji" :glare:

@gregor46: kolenčkat se bo dalo komot, nekih hitrostnih rekordov pa se ne bo podiralo :)

saj pravim, kateri s(m)o dokaj blizu doma, bo zadeva zanimiva, ostali bojo verjetno raje zavili kar do Marofa.

zanima me pa če ima ko kakšno info. kdaj bi naj proga začela tudi uradno obratovati, protihrupna ograja zgleda končana, in kolikor sem gledal se navaža drobno kamenje ob progo, verjetno za ureditev kakšnih izletnih con? ker sem bil kar presenečen, ko sem videl šoder odstranjen iz asfalta, ki je preprečeval vožnjo po progi (no kamenčkov je še vedno bilo kar precej gor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kolenčkanje je zadosti, hitrega ovinka pa niti enega, vsi bolj ali manj zaprti,edino na ciljni se bo pa dalo hitreje kot pa na racelandu, vsaj po moji oceni (racelanda nisem vozil, to trdim glede na info ki je na voljo tukaj gor)

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hitrejše ali počasnejše od marofa? mislim da so ovinki zaprti je vidno, kaj pa tisti deli vmes? na marofu se da že spodobno brzino dobit če maš jajca v ciljno in iz nje letet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz na marofu največjo brzino razvijem po ciljno in dvakrat levo, ki ju povežem v enega tam na kratki ravnini pred 180° levim (koliko vem tam rekorder nabere skoraj 160km/h) tam dosežem po števcu nekaj čez 130 km/h z mojim GSX-R 600

tu pa sem z XJR na spoznavnih krogih na koncu ciljne prišel prek 100, brez vrtenja v visoke obrate ali pa pribijanjem iz ovinka, po mojem bo zelo podobno, v glavnem zelo, zelo zaprto z dvema hitrejšima deloma (ciljna ravnina pa potem prvi desni).

Vsekakor brez dvoma kart proga

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz na marofu največjo brzino razvijem po ciljno in dvakrat levo, ki ju povežem v enega tam na kratki ravnini pred 180° levim (koliko vem tam rekorder nabere skoraj 160km/h) tam dosežem po števcu nekaj čez 130 km/h z mojim GSX-R 600

tu pa sem z XJR na spoznavnih krogih na koncu ciljne prišel prek 100, brez vrtenja v visoke obrate ali pa pribijanjem iz ovinka, po mojem bo zelo podobno, v glavnem zelo, zelo zaprto z dvema hitrejšima deloma (ciljna ravnina pa potem prvi desni).

Vsekakor brez dvoma kart proga

LP Bajsi

no pol se pa bomo vozli, saj glavno da gre tam nekaj preko 100 pa da je dosti močnih pospeševanj in zaviranj pa prelaganj. Pri dolgih ravninah itak počivaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

rampa je spet odprta, je pa en nespreten avtomobilist v vsakem ovinku kamenje potegnil na pisto.

 

LP Bajsi 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ni dvignjena, nekdo jo je na stran zasukal, dogajanja, vsaj uradnega po moje še kar lep čas ne bo

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še Srbi so nas povozl čist;avtocentar Navak znanje_pticija3.jpg

Popravljeno . Popravil billy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rampo bi se dalo obvozit ampak je še vedno na par ovinkih kamenje na progi. Je kak junak ki bi prišo z metlo (lahko še za mene 1no)  zraven, meni si jo ni za zraven vozit.

Proga je še bolj zaprta in krajša od marofa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

 

kdo je pravzaprav lastnik proge???

 

Ker je res zanimivo da je "pista" tam pa je nihce ne more uporabljati....ima mogoce kdo kaksno inormacijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še Srbi so nas povozl čist;avtocentar Navak 

 

Saj tako je ponavadi, da nas itak vsi v vsem prehitijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no ne samo jamrat, ce smo pa ze pri srbih smo svetlobna leta pred njimi.

 

Se zmeraj me zanima ce kdo ve kdo je lastnik piste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no ne samo jamrat, ce smo pa ze pri srbih smo svetlobna leta pred njimi.

 

Se zmeraj me zanima ce kdo ve kdo je lastnik piste...

 

BTW: V Srbiji sta dve državi (če se malo pohecam, da ne bo kdo dobesedno vzel, ker me ne bo "razumel"), in sicer: Beograd in ostala Srbija.

Tukaj sem mislil predvsem na Beograd, ki ima +/- 250.000 ljudi manj kot Slovenija.

 

Morda bi bilo pametno vprašat katerega soseda .... verjetno ve kdo kaj več, kdo je to postavljal ..... itd. Na vaseh ponavadi vsi vedo vse, stegnit jezik pa res ni problem, ali pač!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Se zmeraj me zanima ce kdo ve kdo je lastnik piste...

 

Po petih minutah brskanja sem ugotovil, da bi lastnik lahko bil AMD Ptuj.

Našel sem tudi video predstavitev proge, ki jo je pred davnimi leti naredila TV Slovenija.

Kolk sem lahko ugotovil, je zadnja dirka za DP na tej progi bila 25.8.2012 . Škoda, da nisem vedel, bi šel malo pogledat. Upam, da se bo letos kaj dogajalo in bo stvar zanimiva.

 

Še video:

 

http://youtu.be/Mu81abztp3E

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!