Skoči na vsebino

Ovčja koža na sedežu


Fadil

Priporočene objave

...saj so črne ovčje kože tudi. Od črne ovce, oriđinale. Če pa hočeš kakšno fensi barvo, pa tudi ni problem -kupiš barvo za strojno barvanje volne in jo lepo opereš v pralnem stroju.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ovčjih kožah na sedežu gre za maksimalen komfort.

Psihopati z dirkalnimi motorji tega ne iščete, saj prakticirate svoj sado-mazo stil vožnje v vseh ozirih ekstremno. Tako glede vodljivosti motorja (ki je na ovinkastih cestah fleksibilen kot kake grable) kot glede komforta sedenja in še česa.

malo :topic: , ampak zakaj smo takoj psihopati, če imamo takšne motorje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, čakaj malo... vi ste psihopati, chopperaši smo zapiti rogovileži, enduraši so kmetje, skuteraši pa pičkice. Sprijaznimo se z mnenji drugih in uživajmo vsak na svojem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno danes rezerviral črno ovčjo kožo v Seničnem. Jutri grem z motorjem tja, da mi bo ženska lepo naredila vse po meri, našila elastike, kaveljčke gor itd... Kot je nekdo že povedal, je dobro, da v primeru slabega vremena kožo lahko hitro odstraniš in da kolikor toliko dobro izgleda. Zato se ne bom sam zajebaval za par €! Hvala za pomoč in nasvete!

Lep pozdrav

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo: http://www.krzno-usnje.com/katalog/ovcje_koze

Problem je, ker delata ( mož in žena ) še ta teden, v petek do 11:00, nato pa imajo kolektivni dopust 3 tedne. Sam sem dogovorjen jutri popoldan, samo sem ravno sedaj izvedel, da bom moral službeno na Hrvaško in upam, da bom prišel pravočasno nazaj. Gospa na kožo našije lično vse potrebne elastike s kaveljčki, tako da se tebi ni treba zajebavati. Cena tega naj bi bila cca. 10€, cena kože pa odvisno od velikosti. Moja črna, ki sem jo rezerviral stane 24€. Videl sem tudi manjše, bele, po 18€. Sicer pa jih ima več na izbiro. Lahko ti tudi kožo postriže, da s tem skrajšaš dlake, oziroma ti jo čez čas, ko so dlake že posedene zopet " spegla " in bo kot nova. Tako mi je danes rekel šef. Se mi zdi uredu tip in tudi cene so OK! Bom kasneje poročal, ko zadevo zrihtam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes sem zrihtal sedež! Kot sem že predhodno napisal, cena kože 24€ + 6€ ( elastike, kaveljčki, delo.. .). Zaenkrat sem zelo zadovoljen, saj se sedi zelo udobno. V primeru dežja, se lahko koža sname takoj in brez problema. Kaj več pa bom lahko napisal čez čas.

post-31318-0-02673700-1343376342_thumb.jpg

post-31318-0-15560400-1343376353_thumb.jpg

post-31318-0-11016700-1343376364_thumb.jpg

post-31318-0-55658300-1343376374_thumb.jpg

post-31318-0-65139800-1343376386_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, čakaj malo... vi ste psihopati, chopperaši smo zapiti rogovileži, enduraši so kmetje, skuteraši pa pičkice. Sprijaznimo se z mnenji drugih in uživajmo vsak na svojem motorju.

OK, kaj smo pa mi na nakedih? Mogoče naturisti :OK::boobies:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes sem zrihtal sedež! Kot sem že predhodno napisal, cena kože 24€ + 6€ ( elastike, kaveljčki, delo.. .).

Izredno lep izdelek. Po njihovem dopustu grem na oglede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saladin, a si kar tam počakal, da ti ukroji in našije kaveljčke...? Izgleda zelo lepo prilegajoča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel zjutraj ob 8:00 ( začnejo ob 7:00 ) in počakal cca. 30 minut. Z dopusta se vrnejo 20.8.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr si ti zrihtu. Tud jez se bom oglasu pr njih.

Do zdej sem mel eno kožo iz lidla. Zdej sem pa zamenjal moped, pa ta ne paše gor.

Je pa to zakon zadeva, sam zgleda pa bolj rusko;))))

Hvala za link.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredil cca. 300km in v primerjavi, ko sem se vozil brez ovčje kože na sedežu, je občutek veliko boljši, udobnejši in tudi brez boleče riti. Skratka, sem zelo zadovoljen in to za 30€!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se "ovčke", ali pa koštruna tiče;

Za sportaka glih ne zgleda.

Kdor dela kilometre v vseh pogojih, pa je več kot dobrodošla.

Ko je hladno ti od mraza ne poč'jo jajca. Ko je peklensko vroče, ti pa v jajcih ne čivka...

Če kakšno piči... v kopalkah v grmovje pelješ, jo pa ovca prej razrajca kakor skaj.

Zdej pa pametujte, kol'kor vas je volja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koža na sedežu to je za "pusije" :grim

Gotovo, pravi asi sedijo na kaktusih.

Močno razmišljam, da bi postal pusi. Te slikce so prav navdihujoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koža na sedežu to je za "pusije" :grim

Res je. Taprau desc in bajker ima družinske dragulje varno embalirane v lastno krzno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!