Skoči na vsebino

Suzuki Burgman 400 vs. Malaguti Madison 400


Damc24

Priporočene objave

Do sedaj sem vozil yamaho fz6n, letnik 2005 in sem se odločil da bi jo prodal oz. menjal za maxi skuterja, zaradi udobja, sploh ker z mi yamaha fz6 naked ni glih primerna za daljše ture z sopotnikom, sploh ker ima sopotnica tako visko noge je vožnja kar otežena.

Odločam se med malaguti madisonom 400 ali suzuki burgmanom 400, oba model 2006?

Kaj mi priporočate? Se pa še z nobenim od teh skuterjev nisem peljal, le enkrat z aprilio leonardo, kateri mi je bil zel ofajn, a dosti premajhen skuter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem vozil yamaho fz6n, letnik 2005 in sem se odločil da bi jo prodal oz. menjal za maxi skuterja, zaradi udobja, sploh ker z mi yamaha fz6 naked ni glih primerna za daljše ture z sopotnikom, sploh ker ima sopotnica tako visko noge je vožnja kar otežena.

Odločam se med malaguti madisonom 400 ali suzuki burgmanom 400, oba model 2006?

Kaj mi priporočate? Se pa še z nobenim od teh skuterjev nisem peljal, le enkrat z aprilio leonardo, kateri mi je bil zel ofajn, a dosti premajhen skuter.

Suzuki burgman 400 difinitivno oziroma, če je možno burgman 650. Dvocilindraš je le dvocilindraš. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sanjaj, kup Jponca in če se le da dvovalnik T.MAX 500, SW 400 ali 600, Burgman 650.

Kakšna je pa razlika med 1 in 2 valjnim skuterjem, vse bolj se zanimam za bugrmana 400, letnik 2005-06

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki burgman 400 difinitivno oziroma, če je možno burgman 650. Dvocilindraš je le dvocilindraš. :yes:

Kaj mislite se splača zamenjati yamaho fz6n, l.2005 za kymco 500 maxi skuter, letnik 2005 s tem da mi doplača 800 eur?

Prodajalec skuterja ima ceno 2150 eur. Kako se sploh kymco obnese proti suzuki burgmanu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite se splača zamenjati yamaho fz6n, l.2005 za kymco 500 maxi skuter, letnik 2005 s tem da mi doplača 800 eur?

Prodajalec skuterja ima ceno 2150 eur. Kako se sploh kymco obnese proti suzuki burgmanu?

Burgman je burgman to si zapomni. Vrstni red gre nekako takole suzuki burgman, honda silverwing, yamaha t-max ...

Kar se udobja tiče, prostornosti in vožnje na dolge relacije absolutno burgman. Sicer pa vsak svoje hvali ampak jaz ne grem več dol. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa razlika med 1 in 2 valjnim skuterjem, vse bolj se zanimam za bugrmana 400, letnik 2005-06

Poglej jaz sem ti povedal vse iz svojih dolgoletnih izkušenj kot z lastništvom ter vzdrževanje teh maxsijev ti pa se odloč sam, sedaj pa si že na Korejca prešaltro.

Seveda ljudje smo si različni, jaz sem ti dal dober nasvet kar ti lahko potrdijo moji poznavalci ,ti pa se seveda odloč sam. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja iz šmarja je.

zdaj pa tak al tak gledam še samo burgmane 650 al pa silverwing 600, samo moram še svojo yamaho prej prodat, pol pa v akcijo.

Mam pa možnost zamenjati yamaho za silverwing 600 iz motohita Krško, letnik 2001, on mi doplača 500 eur, pa se še nisem odločil, če bi jo šel pogledat in probat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa tak al tak gledam še samo burgmane 650 al pa silverwing 600, samo moram še svojo yamaho prej prodat, pol pa v akcijo.

Mam pa možnost zamenjati yamaho za silverwing 600 iz motohita Krško, letnik 2001, on mi doplača 500 eur, pa se še nisem odločil, če bi jo šel pogledat in probat.

Deluj po pameti in previdno - dve hondi pri tem ponudniku so že kar nekaj časa na netu. Eno imaš pa pri bubamotu za 3200 eurov tudi že kar nekaj časa. Če se spoznaš pojdi pa poizkusi. Lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem gledat hondo silverwing, prodajalec je iz Portoroža, a pozna kdo kakšen je skuter?

http://www.avto.net/....asp?ID=6316190

Porocaj, kaksen je... Meni je tudi ta padel v ozji izbor... a bo izgleda prej, preden se odlocim za nakup, nasel drugega lastnika :smoke: ... Sem se malo pozanimal in naj bi bil OK... Edino prodajalec je kot kaze zelo zaseden... saj sem imel nekaj problemckov, preden se mi je javil ... Enkrat se je ze premislil in umaknil oglas... pa se je sedaj pred parimi dnevi spet pojavil med oglasi ...

Popravljeno . Popravil Jest32
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porocaj, kaksen je... Meni je tudi ta padel v ozji izbor... a bo izgleda prej, preden se odlocim za nakup, nasel drugega lastnika :smoke: ... Sem se malo pozanimal in naj bi bil OK... Edino prodajalec je kot kaze zelo zaseden... saj sem imel nekaj problemckov, preden se mi je javil ... Enkrat se je ze premislil in umaknil oglas... pa se je sedaj pred parimi dnevi spet pojavil med oglasi ...

Kolega je dal 2.200 za verzijo brez ABS-a staro 10 let se mi zdi. Pa po slikah bi rekel slabše ohranjeno. Tko, da se mi zdi dobra cena tole. A potem še nisi obupal nad dvemi kolesi? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je dal 2.200 za verzijo brez ABS-a staro 10 let se mi zdi. Pa po slikah bi rekel slabše ohranjeno. Tko, da se mi zdi dobra cena tole. A potem še nisi obupal nad dvemi kolesi? :)

Nisem se obupal :) ... Iscem oz. cakam pravo priloznost ... Ker se mi ne mudi... ponavadi posljem prodajalcu v oglasih dodatna vprasanj kar po mailu... Ampak skoraj nihce ocitno ne uporablja maila :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res... ampak to je takrat, ko je zadeva ze tako dalec, da se vsedem v avto, grem pogledat in ce je OK, se zmenim za nakup... Zaenkrat se bolj tipam... in opisi na oglasnih straneh so ponavadi zelo skopi ...

Popravljeno . Popravil Jest32
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj preizkusil skuter, pa še xraider je bil na dopustu v bližini in sem mu peljal skuter, ga je pogledal in rekel "samo kupi ga" in sem ga, skuter gre u nulo sem se peljal domov iz Portoroža do Velenja in gre ko urca.

Pa še nekaj sem mu zbil ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ker se tukaj ne obdaruje z neprimernimi izrazi je par objav skritih. Vse sodelujoče pa prosim da se držijo naslova teme.

 

Tukaj tudi ni primerna tema za vprašanja motor ali maxi skuter ker je odgovor v tem delu foruma jasen :klicaj:

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!