Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• vandrovec
      ...me zanima, kako pašejo enduro gume na ta motor... Saj je le malo povišan SX, tako zgleda...
    • motozajebant
      ma je razlika čoln motor... pri motorju si rečeš, ok, pije 6L/100km... in hitro veš, a boš finančno zmogel ali ne... Pri čolnu pa tega ne (vsaj jaz, laik)... nimam pojma kolk to troši in če mi nekdo reče da pije 20L/uro... hja, kaj pa vem, a je to velik al ne... tut sanja se mi ne   Pri motorju poraba ni v ekstremih (da bi recimo rekel, da motorji lahko pijejo med 5-15L /100km), pri čolnih je pa kr ogromna razlika... zato bi se pa tam tudi jaz pozanimal, kolk košta ta špas  
    • Kugelschreiber
      Dokler se na 10 gs-jev proda en versys, tezko govorimo o kakem killerstvu. 
    • Snečer
      versys SE, ki je na sliki stane v osnovni različici 17.200 eur v letu 2020... torej ima za gs...  in je pravi gs killer 4valjni vrstni motor, ki ima cilindre lepo pospravljene, simetrična maska po vzoru čelade samuraja, lepo oblikovani kovčki, vrhunska izdelava, legendarna japonska znamka itd...v vseh pogledih gs killer poleg tega, da s tem motorjem izstopiš iz množice in ne rabiš alarma pravi gs killer  
    • luxsa
      Me zanima po cem bi.... ce ne bi blo bmw pa GS,se prau,ce nimas za gs kups versaceta pa reces da je GS kiler?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!