Skoči na vsebino

BMW F 700 GS


MiNa

Priporočene objave

Čez "lužo"že v salonih.

Popolnoma isti motor z 1 ali 2-ma lepotnima popravkoma....brez veze,samo reklamna poteza BMW,,,
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma isti motor z 1 ali 2-ma lepotnima popravkoma....brez veze,samo reklamna poteza BMW,,,

aja? 2 diska spredaj, elektronsko nastavljivo vzmetenje, več moči..

isto ja..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? 2 diska spredaj, elektronsko nastavljivo vzmetenje, več moči..

isto ja..

tok na prvi pogled sm pozabu napisat :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri nas. Ops nova 800, nove plastike, ESA, ASC...

post-7865-0-44217500-1346148168_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na prvi pogled si kupu 7 let star motor ;)

Pa sej je BMW,se je šele dobr ulaufal :lol:

Tule pa zares 700-tka v istem salonu.

Jp prov tega dobim v sredo,več povem ko naredimo kakšnih 1000km :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Popolnoma isti motor z 1 ali 2-ma lepotnima popravkoma....brez veze,samo reklamna poteza BMW,,,

Nov motor ,nova tema.....več v sredo ko ga prevzamem,če pa ga že kdo ima pred mano pa kar pogumno,me res zanima kako se bo obnašala elektronika(RDC,ESA,ASC) na tem mopiju :hmm: ima pa tudi nekaj konjev več.Če mene vprašate jih prav nič ne rabi,saj sem bil z F650GS zadovoljen(glede moči) imel je pa slabše zadnje vzmetenje,če sva bila dva pa tovor je bil štender skoz na asvaltu v ovinkih .)

No poročam o tej novi zadevi ko naredim prvih 1000km oz. jih naredi Kmetica2

Dobro ti gre ta tvoja impulzivnost. To spontano reagiranje. Respect za intuicijo pa to.

Ena skrajno resna z moje strani. Srecno voznjo in Dost veselja z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro ti gre ta tvoja impulzivnost. To spontano reagiranje. Respect za intuicijo pa to.

Ena skrajno resna z moje strani. Srecno voznjo in Dost veselja z njim.

A sem kdaj rekel ,da je to slab motor?Motor je v osnovi popolnoma isti kot F650GS....isti agregat,isti okvir vse isto,razen tehničnih bombončkov(RDC,ASC,ESA) in enega zavornega koluta več na sprednjem kolesu inj to je to.

In še enkrat ostajam pri istem mnenju,reklamna poteza BMW-ja za boljšo prodajo,vsega tega motor ne rabi,ker pa menjam motorje na 2-3 leta sem pač vzel nov model(isto sranje samo drugo pakovanje)!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI Kmet2 si prvleku novo mašinco?

Sem je že v garaži,zdej grem montirat dodatno opremo(zaščita kilerja,zaščita rok,zadnji kovček,in povišana Givijeva vetrobranska šipa,ki pa mislim da ne bo šla gor,zaradi malenkost spremenjenega plastičnega sprednjega okvirja)

Po prvih km lahko povem,da so prednje bremze res boljše od predhodnika(seveda z enim zavornim diskom več)to pa ne pomeni,da je mel prejšnji slabe!!

ASC sem sprobal takoj na makedamu....ne morš vrjet dela :grim je pa izklopljiv,prav tako ABS :OK:

ESA dela bolj brutalno kot na GSA,saj je med programi sport,normal in comfort kar velika razlika. Na GSA je občutit razliko toda ne tako očitno al se pa sam men tako zdi :blush: Unih 5 konjev več pa nisem čutil,saj sem in moram vozit po pravilih utekavanja :glare:

Ko ga sestavim prilimam še slikco.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem je že v garaži,zdej grem montirat dodatno opremo(zaščita kilerja,zaščita rok,zadnji kovček,in povišana Givijeva vetrobranska šipa,ki pa mislim da ne bo šla gor,zaradi malenkost spremenjenega plastičnega sprednjega okvirja)

Po prvih km lahko povem,da so prednje bremze res boljše od predhodnika(seveda z enim zavornim diskom več)to pa ne pomeni,da je mel prejšnji slabe!!

ASC sem sprobal takoj na makedamu....ne morš vrjet dela :grim je pa izklopljiv,prav tako ABS :OK:

ESA dela bolj brutalno kot na GSA,saj je med programi sport,normal in comfort kar velika razlika. Na GSA je občutit razliko toda ne tako očitno al se pa sam men tako zdi :blush: Unih 5 konjev več pa nisem čutil,saj sem in moram vozit po pravilih utekavanja :glare:

Ko ga sestavim prilimam še slikco.

Kako pa da nisi kupu GS 800, k je mal višji pa seveda veliko lepši ?

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa da nisi kupu GS 800, k je mal višji pa seveda veliko lepši ?

Zaradi tega ker je moja nekoliko nižja in ji je ta seveda veliko lepši :)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu sem zasledil, da je potrebno odstranit tole plastiko, da se bo "stara" šipa prilegala.

Pa še en namig glede sedeža. Jaz sem zamenjal za "confort" povsem druga stvar kot orginal.

post-7865-0-66219900-1348069610_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa da nisi kupu GS 800, k je mal višji pa seveda veliko lepši ?

Halooo

motor je moj tko, da bo v bodoče to jasno :hmm::P

GS 800 je zame prevelik in to je to. Pa meni osebno ni všeč ker mi zgleda konjski. Pol bi že rajš ... (da ne bo kej narobe bom opisala.. največjega brata brez črke A spredaj, s tem da bi ga tovarniško znižal po mojih merah)

No zdej pa komi že čakam da naredim prve kilometrčke in se začneva spoznavat. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halooo

motor je moj tko, da bo v bodoče to jasno :hmm::P

GS 800 je zame prevelik in to je to. Pa meni osebno ni všeč ker mi zgleda konjski. Pol bi že rajš ... (da ne bo kej narobe bom opisala.. največjega brata brez črke A spredaj, s tem da bi ga tovarniško znižal po mojih merah)

No zdej pa komi že čakam da naredim prve kilometrčke in se začneva spoznavat. :010

Sorry, ne se razburjat, un tvoj Kmet opisuje pedenanje mopeda tako kot bi pedenal svojega :yea1:

P.S. pa preveri da bo vse dobr pršraufu, pa srečno vožnjo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en namig glede sedeža. Jaz sem zamenjal za "confort" povsem druga stvar kot orginal.

Živijo, kakšna pa je višina tega confort sedeža?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi tega ker je moja nekoliko nižja in ji je ta seveda veliko lepši :)

DSC03174.JPG

Evo Snecer :)

DSC03177.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo, kakšna pa je višina tega confort sedeža?

Tale motorček na sliki zgoraj ima standardni sedež.

Višina confort sedeža je enaka standardni vendar je malenkost širši in sedlasto oblikovan.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, ne se razburjat, un tvoj Kmet opisuje pedenanje mopeda tako kot bi pedenal svojega :yea1:

P.S. pa preveri da bo vse dobr pršraufu, pa srečno vožnjo

ah sej se ne razburjam,

ja mojmu Kmetu sem pa hvaležna da tako lepo skrbi za vse :yes:

no pa hvala za lepe želje

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!