Skoči na vsebino

Aprilia RX/SX 50 2012+


Rok Kralj

Priporočene objave

Zdravo, nikjer na forumu nisem našel teme o teh motociklih pa sem odprl novo. Torej, Aprilia RX in SX 50 od letnika 2012 dalje baje nimata več AM6 mašine. Zanima me kje ma ta stvarca blokade. Vem da ima v izpuhu...za druge nevem? Če ve kdo kje bi se dobil pravi izpuh Leovince V6 ALI PA Gianelli, naj prosim pove. Kaj pa je sploh boljše? Leovince V6 ali Gianelli? Pa še nekaj me zanima. Kaj pomenijo te številke pri modelih izpuhov: npr.: Izpuh Leovince V6 - Aprilia RX 50 (04) ??

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, nikjer na forumu nisem našel teme o teh motociklih pa sem odprl novo. Torej, Aprilia RX in SX 50 od letnika 2012 dalje baje nimata več AM6 mašine. Zanima me kje ma ta stvarca blokade. Vem da ima v izpuhu...za druge nevem? Če ve kdo kje bi se dobil pravi izpuh Leovince V6 ALI PA Gianelli, naj prosim pove. Kaj pa je sploh boljše? Leovince V6 ali Gianelli? Pa še nekaj me zanima. Kaj pomenijo te številke pri modelih izpuhov: npr.: Izpuh Leovince V6 - Aprilia RX 50 (04) ??

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pozdravljenii!

Sem lastnik aprilie sx 50, gre mi 85-90 ampak zaradi slabe moči pri nizkih obratih želim menjati izpuh. Ponudbo imam Gianelli izpuh, samo lonec in pol metra cevi (za model yamaho 2002 NOV). Zanima me ali so blokade samo v loncu izpuha ali tudi v krivini. Zanima me ali ali se bo izbolšala moč, pospeški in končna hitrost..?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljenii!

Sem lastnik aprilie sx 50, gre mi 85-90 ampak zaradi slabe moči pri nizkih obratih želim menjati izpuh. Ponudbo imam Gianelli izpuh, samo lonec in pol metra cevi (za model yamaho 2002 NOV). Zanima me ali so blokade samo v loncu izpuha ali tudi v krivini. Zanima me ali ali se bo izbolšala moč, pospeški in končna hitrost..?  

 

Tudi sma sem imel RS50, ki ima enako mašino. Končna je bila podobna kot praviš in sem želel več zato se menjal izpuh in dal gor Arrowa (isti kot Giannelli). Pospeški so se precej izboljšali, tudi končna malo, moč na nizkih se je pa zelo zmanjšala. Tako da kot celotno gledano je biu motor manj uporaben, prožen. Moči na nizkih ni bilo praktično nič, si že spelat mogu skor z pounim gasom!!! K je pa dubu 7000rpm se mu je pa strgal in je vleku konstantno do 11-12000rpm. Tako da sam presodi ali se splača. Vožnja bo manj kvalitetna, bodo pa pospeški boljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!