Skoči na vsebino

MOTO oprema - usnje, popravila, šivanje..


Putimir

Priporočene objave

Danes prevzel usnjeno jakno, opremljeno z novimi našitki, ne da bi se kje videlo, da je bila podloga odprta za šivanje. :worship:

LP

IZ

Pravi naslov za popravila oblačil:

G-DEA d.o.o.

Prušnikova 95, Lj.

01/516-16-44

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Lani sem si kupil komplet (kordura) in so mi hlače sedaj premajhne v pasu(zima,hrana,prazniki whistle.gif), jakna pa je super. Ker nebi rad nabavljal novega kompleta, me zanima, kje bi si hlače lahko dal razširit? Sem pa iz Maribora.

Če pozna kdo koga ali podjetje bi lepo prosil za kontakt.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenje pri Postojni

masta mož in žena biznis pač use stvari z usnjem, mož bolj dela sedeže pa to, žena pa hlače, jakne pa to...pomoje ti lhku tu nrdi brez problema

ti pošlm cifro po PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa u Domžalah je menda eden,ki popravlja kombinjezone.

Podatkou žal ne vem :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odg.

Fajn bi blo, če bi kaj bližje mb našel, sicer so domžale tud kul, ker sem službeno večkrat v lj.. Samo bi rabo kaki podatek več...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno poznam žensko ,ki dela v proizvodnji motorististične opreme kot šivilja, doma pa fuša.

njene številke nimam, vem pa kje je doma. če ti prebold ni predaleč ,lahko pokličeš mene in grema skupaj tja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Racing, Borko Jožef Miklavž na Dravskem Polju

kontaktni podatki

jaz sem pri tem gospodu kupil pred 7 leti usnjen čoperski komplet, ima pa tudi kombinizone. Vse šiva sam, pozanimaj se pri njem, glede na to da je polek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro,

sem klical tega gospoda, pa mi je dejal, da ne dela več trance_11_confused.gif

Očitno bo res bolje shujšat, ali pa v postojno it.....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.itis.si/K...ANISLAV?4646604

Nasproti vojašnice v Celju, mislim da je gospod iz Maribora - ta lokal v Celju je samo izpostava. Pokličeš in se pozanimaš.

KOKOL STANISLAV S.P. PROIZVODNJA USNJENIH IZDELKOV Dolane 31 B, Dolane 2282 Cirkulane

Popravljeno . Popravil DaJoker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legenda si, maš trance_06_beer2.gif v dobrem.

Sem se dogovoril z gospodom in se dobima v sredo v MB, da prevzame pa me izmeri.

Nebom rabo novega kompleta nabavlat, pa hujšat tud ne...trance_05_banana.gif

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem, kokola sta dva; hisa usnja, borl (ce se ne motim) in njegov brat. zgoraj omenjeni bi bil brat (ali ne?!).

tisti s hiso usnja je drag ko pes (ker hodi pol avstrije k njemu), tadrugi pa (vsaj ko smo delali z njim) je bolj......... noja.......... pozabljiv. naredi res ok, samo vcasih lahko/je traaaaaaaaaaaajaa/lo. samo kot info.

BTW: FDH. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

sicer se dobim z njim in mi bo povedal koliko stane, če bo predrago, si bom drugi komplet nabavo. Glede trajanja pa bomo videli... upam da ni predolgo... Vsaj upanje je za:

Moja naloga je, da dam trebuh ven, tvoja pa da ga skriješ trance_21_laughing1.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje shujšaj, bo še motor bolj šel! Pa še bolje se boš počutil... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djed je ornk faker - svaka mu čast. Jst sm nesu podrobit kombinezon k Vidi na Vransko - in so nardil NIKAKVO. Cena 70€.

Kokol je prefuko komplet hlačnice, jih noter vzeu, skrajšo, pobrusu filc in zamenju podlogo za 40€ - je naredu kot se spodobi -> pa nič ni pozabu, celo prej je biu fertik, kot sma se zmenla. Mirne duše ga lahko priporočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

On 25. 5. 2010 at 10:50 AM, Stric Burek said:

Raje shujšaj, bo še motor bolj šel! Pa še bolje se boš počutil... trance_44_wink5.gif

Sej sem "open ror" naredo pa dize zamenjal, torej kompenzacija teže whistle.gif

On 25. 5. 2010 at 2:09 PM, DaJoker said:

Djed je ornk faker - svaka mu čast. Jst sm nesu podrobit kombinezon k Vidi na Vransko - in so nardil NIKAKVO. Cena 70€.

Kokol je prefuko komplet hlačnice, jih noter vzeu, skrajšo, pobrusu filc in zamenju podlogo za 40€ - je naredu kot se spodobi -> pa nič ni pozabu, celo prej je biu fertik, kot sma se zmenla. Mirne duše ga lahko priporočim.

Bom poročal, kako bo, pa verjetno slikal in dokumentiral trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hiša usnja Herman http://www.herman.si/

Šiviljstvo Brumec. Leskovec pri Pragerskem 031 618 336,

Induplati in šiviljstvo Vera. Oboje na Koroški cesti v MB.

In še šiviljstvo v Jurčičevi ulici 7 v MB. Nasproti restavracije Ancora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Da skrajšam zgodbo, kupil sem napačno številko motorističnih hlač (usnje/kordura). Zdaj sem jih sicer dal v oglas, vendar če jih ne bom hitro prodal (kar se mi zdi zelo verjetno) razmišljam o opciji, da mi jih kak mojster zoža (prevelika številka). Pozna kdo koga, ki se s tem ukvarja v okolici LJ ter kakšno ceno je okvirno za pričakovat?

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

po moji nerodi sem zlomil zadrgo na ledernem kombinezonu in bi rabil nekoga, ki bi mi čim prej to popravil

sedaj vas naprošam, če kdo pozna koga na pomurskem ali štajerskem koncu, ki se s tem ukvarja in to stori hitro in kvalitetno

hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo koga v štajerskem ali pomurskem koncu, ki tudi popravlja zadrge na usnjeni jakni? rabim nujno :)

Če se ti je zlomil un "lulček" na zadrgi, not vtakn krogec od obeska. Najdi kakšnega manjšega. S tem si trajno odpravil ta problem. Preverjeno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je gospod Borko v penzionu,a probaj vprašati pri njemu.To je tisti možakar,ki je šival IMOB kombinezone.Številko dobiš na spletu.Meni jo je popravil-prešil na dainese usnjenem kombinezonu,zadrga veliko močnejša in naredil je tudi dobro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stran sicer ne deluje več,a ker ne smem reklamirati,se obrni name če je ne najdeš.Je pa možakar v Miklavžu na Dravskem polju...

Popravljeno . Popravil roadbuster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem našel v tisu in tudi nekaj debat o jem na forumu, kjer pišejo da popravlja samo lastne izdelke :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravi tudi druge,verjemi mi na besedo - pokliči ga in ga vprašaj,meni je popravil jakno kot sem že rekel,pa ni bila njegov izdelek.Beseda ni konj,več kot NE ti ne bo rekel..

Popravljeno . Popravil roadbuster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!