Skoči na vsebino

MOTO oprema - usnje, popravila, šivanje..


Putimir

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Žiujoo

Mene pa zanima če je kje na gorenjskem kakšen ki bi zožal usnjen kombinezon ker mam hlače prevelike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiujoo

Mene pa zanima če je kje na gorenjskem kakšen ki bi zožal usnjen kombinezon ker mam hlače prevelike :)

ja tebi ti res ostajajo, jst sm se pa bala na začetku sezone, če bom moje čez rit spravla, ampak je šlo brez problemov tongue.gif. a ja se opravičujem za trance_28_offtopic.gif, ženske pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiujoo

Mene pa zanima če je kje na gorenjskem kakšen ki bi zožal usnjen kombinezon ker mam hlače prevelike :)

prebacevka!

Probaj na tole št: 041-722-920 ga. Majda; Litija

Meni je vedno izpolnila (skoraj) vse usnjene želje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Se spominjate Vide? In vseh možnih in nemogočih predelav in popravil. "2nd skin" itd. Ja pa je škoda. Je to vse? Ali res ni bilo mogoče ohraniti legende?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav, res škoda. Jaz nikjer nisem dobil kombinezona, ki bi mi ustrezal :cry: , pa mi je Vida zadevo lepo prekrojila (podaljšala hlačnice, zožila manšete, vgradila zračnike...) :OK: , če bi vedel, da bodo potonili, bi takrat kupil dva kombinezona :headbang: . Sicer je pa Vida še aktivna in še kaj popravi. Če koga zanima telefonska, lahko na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vida FTW... z dečvo se je dal vse zmenit (pa še kak komad sem dobil za domov).

Crasher: če je zamenjala številko, te kontaktiram ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je spet eden vrhunskih dosežkov naših "managerjev"! Sramota!

No ja. Ne vem kdo je bil meneđer, ampak tekmovat s kitajci se pač ne da. ne glede na meneđerstvo. Vsi bi radi odlične kombinezone po 300€, in vrhunske po 500€. Za ta denar jih Italijani in Slovenci pač ne sešijemo. Pika.

In kolikor mi je znano, gospa še vedno popravlja zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lepo in prav..sam kaj ko je pri kombinezonu važno da je fensi-šmensi..pustmo to da pri malem zdrsu pri 60 km/h razcveti (firme ne bom omenjal)

Kot je cartman povedal..kitajc ti skup vrže nekaj na hitro, zgleda dobr, pocen je, kako je res pa zveš ko celiš svojo spraskano tazadnjo..

Mal vas al pa nas je, k pogledamo na kvaliteto in šele potem na ceno..je pa res, da bi vsak rad mel najceneje..

Tut moja sestra je hotla nekej popravljat tele kombinezone..kolkr je "zajebavanja"..kdo bo pa delal zastonj..

padeš, strgaš, kupiš drugo (če lahko) - popravilo je tolk kot novo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vide ni več? KAM JE PA ŠLA?! Sm jo lih ta teden mislu obiskat, da bi mi zamenjala zadrge pa spucala in impregnirala vse skup... Ka pa zdej?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj banda,

jaz sem jo pred parimi meseci klicala kje je zdaj (na Vranskem je nisem našla) pa mi je rekla, da je v Domžalah (trgovina Motoraj) in da se za morebitna popravila lahko dogovorim tam.

No, jaz je kasnej nisem več potrebovala, tako da v praksi nikoli ni bilo preverjeno ali ona tam dejansko je. Če jo potrebujete, imam št. pa vam jo lahko posredujem.

lpu

Popravljeno . Popravil urssa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spominjate Vide? In vseh možnih in nemogočih predelav in popravil. "2nd skin" itd. Ja pa je škoda. Je to vse? Ali res ni bilo mogoče ohraniti legende?

Spomnim se njenega imena, izgubil pa sem njeno "sliko" ... Tudi jaz sem bil pri njej (njih), zaradi zožanja, predvsem v zgornjem delu hlač, mojega kombinezona ... Tudi tega se še vedno spomnim, da sem po njenih besedah imel še kar "normalno" željo, ker se nakateri "izmišljujejo" dobesedno nemogoče predelave in popravke ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem v tem, "kako skup vrčt". Problem je v materialu.

Sešije ga vsak "krojač", kaj je tisto, kar sešiješ, je pa druga stvar.

Osebe kot je Vida, :worship: pa zlepa ne najdeš!

Tudi meni je delala čudeže, ki jih drugi niso zmogli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem v tem, "kako skup vrčt". Problem je v materialu.

Sešije ga vsak "krojač", kaj je tisto, kar sešiješ, je pa druga stvar.

Res, da ni tema o kombinezonih, se pa mal nanaša na go.Vido.

Nebi reku, da ga zna vsak krojač skup zmetat. Ko sm prnesu dva (FIRST-ov in Alpinestars-ov) kombinezona popravit, me je ga.Vida pogledala in rekla: "za kam boš pa ti tole imeu tega Firsta?" Sm ji odgovoru, da za dirkališča, pa mi odgovori: "Ti za dirkališča kar Alpinestars-a imej. Firstov ti bo razpadu. Nima pravilnih šivov, pa še na nepravih mestih je štukan." :D

Tko da ni vse v materialu, tut kroji morjo bit pravi. ;)

Tko da ga. Vida, še enkrat hvala :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Bom vprašal kot začetnik oz kot sem lahko razbral iz postov, je g. Vida popravljala kombinezone. Torej, bi lahko tudi skrajšale kargo hlače, se pravi skrajšala same hlače, skrajšala zadrgo, notranjo podlogo?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom vprašal kot začetnik oz kot sem lahko razbral iz postov, je g. Vida popravljala kombinezone. Torej, bi lahko tudi skrajšale kargo hlače, se pravi skrajšala same hlače, skrajšala zadrgo, notranjo podlogo?

Hvala za odgovore.

Če zna predelat dirkalni kombinezon, ti bo znala tudi ene hlače skrajšat :headbang:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zna predelat dirkalni kombinezon, ti bo znala tudi ene hlače skrajšat :headbang:

Skrajšat' ti jih znam še jaz........ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Oj,

prosil bi te za številko od Vide - tudi sam imam ravno nov kombinezon, a moram malenkost ožati hlače..glede na vse pohvale na njen račun, bi to najraje uredil pri njej.

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

prosil bi te za številko od Vide - tudi sam imam ravno nov kombinezon, a moram malenkost ožati hlače..glede na vse pohvale na njen račun, bi to najraje uredil pri njej.

Hvala in lp

Potem jo pa še tle gor napiši!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Vem da se je že parkrat predebatiralo kdo popravlja in šiva usnjene jakne / opremo pa sem si rekel da bi bilo vseeno lepo imeti to nekje napisano, saj so teme stare in do nekih konkretnih odgovorev nisem prišel.

Slišal sem za Inde na Vranskem, pa se ne oglasijo na telefon in ko sem šel pogledati so bili zaprti, tako da sploh nevem ali to še obratuje ali ne. Sem iz okolice Ljubljane in bi rabil nekoga da mi jakno malo popravi ( je ravna, jast bi jo imel ožjo v pasu, t.j. oblikovano na v), pa nenajdem nikogar. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celju, na Mariborski, levo pred križiščem (mislim da z Ljubljansko) v rumeni hiši je popravljalnica usnjenih jaken in drugih usnjenih izdelkov. Naredi dobro in cenovno ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v Ljubljani na Križni ulici 17 deluje dedc z imenom VERSACE...no to mu je nick name....izdeluje in popravlja razno moto usnjeno robo...za čoperiste izdeluje stranske torbe -uglavnem za Smodiša iz SAP-a-pri Ljubljani.sedeže...brezrokavnike po meri...ter predeluje usnjeno konfekcijsko robo(jakne .hlače..itd..)...telefonske št..nimam vem pa kje to je....privat hiša....kletni prostori...!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!