Skoči na vsebino

MOTO oprema - usnje, popravila, šivanje..


Putimir

Priporočene objave

Drugače dela to tudi Vida iz Lukovice: 031/ 644 922.

Meni je kombinezon (enodelni) komplet zožala, ko mi je postal prevelik. Svoje delo je opravila zelo korektno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@semering - žal je omenjena gospa že v penziji :) 

 

@rosse20 - pri VIdi pa se bom v kratkem oglasil in upam da je to to :)

 

Hvala vsem za info..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imam tekstilne hlače (Dainese D-Dry), ki imajo nepremočljivo podlogo, podloga pa ima znotraj varjene šive. Težava je, da se mi je na enem delu strgala samo podloga. Lahko bi jo dal normalno zakrpat, a šivi seveda ne bi bili več nepremočljivi. Temu bi se rad izognil, ker je strgano ravno na... občutljivem mestu.

Spraševal sem za rešitev že pri Sandiline, ki šiva oblačila za vodne športe, a so odklonili.

 

Ali kdo ve, kje bi mi zadevo lahko zakrpali, po možnosti na Obali?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če nabaviš kar novo podlogo in veš kaj imaš.

Če imaš srečo še zadrga paše.

 

 

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekstilna oblacila z nepremocljivo membrano ki diha se enostavno popravljajo s samoleplivimi krpami, npr.

 

http://www.kibuba.com/?cID=1527&pID=7342

 

http://www.iglusport.si/?mod=store&action=bz&bz=GORE+TEX

 

Zadeva je kar pogosta, zato poskusi najti material, ki je po debelini nabolj podoben tvojemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Scarabeo, a to bi bila cenovno manj ugodna rešitev, funkcionalno pa nekaj vmes.

Nejc, to je zelo zanimiva alternativa, hvala. Se vidi, da nisem pogosto v planinah. :D

 

No, luknjo sem dal zašiti, čez šive pa sem na pravi strani nalepil goretex fliko, ki mi jo je predlagal nejc (tisto iz Igluja). Upam, da bo držalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meni drži taista flika na bering tex jakni... ampak jo bom dal popravit v matično firmo ki mi dela škifo estetsko...

 

Pozdravljeni. Imate kak nov naslov po možnosti iz obale (ni pogoj) ki bi popravljal tekstilne jakne? Notranjo membrano sem poflikal z goretex fliko bi pa rad estetsko in funkcionalno porihtal še raztrganino na rokavu. Jakna je tako malo poškodovana in jo resnično želim obdržati da grem rade volje v popravilo. Kam se lahko obrnem?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Na jakni mi je šla zadrga. Pozna kdo koga iz LJ oz. okolice, ki bi mi to kvalitetno in ugodno popravil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trojan, jaz to nesem v Logatec, gospa naredi ugodno in kvalitetno.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 14. 7. 2014 at 10:43 PM, trojan69 said:

Imaš kak kontakt oz. če poveš ime firme?

Bom jutri poklical kolega. To je njegova svakinja in dela doma. Potem te pa obvestim, OK? 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

No sem tudi jaz nesel gospej Vidi v lukovico in sicer enodelen dainese racing kombinezon, je malo bolj problematičen ker nima veliko šivou in razni ščitniki všiti na hrbet so v napoto tako da sta z sodelavko morale malo potuhtati kako naredit in me prav zanimajo rezultati, sporočim kako je izpadlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kombinezon sem dobil nazaj v dveh dneh, šivi zgledajo zelo kvalitetni in kot bi bili originalni, sm izredno zadovoln in kombinezon je kot ulit! cena pa 60€ ;) za moje pojme zelo mal, sploh glede na kvaliteto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam usnjene hlače, ki pa so zelo hitro postale žakelj, pa me zanima kdo bi mi lahko všil streč, da bi se dalo te hlače še kaj nositi?

 

Ga. Vida baje dela super, vendar je tako zasedena, da me že pol leta nateguje s terminom :(  .. a je še kakšen drug v Sloveniji, ki bi lahko to opravil??? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usnje Vodnar Celje. Ime mu je Jože tel. št. 041 506 616 Reči mu, da ti je Bogo dal številko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usnje Vodnar Celje. Ime mu je Jože tel. št. 041 506 616 Reči mu, da ti je Bogo dal številko.

Hvala za info, za ze pred časom govorila, ne dela tega. žal ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no če še koga zanima, je g. Vida danes po tel povedala, da je do sredine avgusta popolnoma zasedena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam usnjene hlače, ki pa so zelo hitro postale žakelj, pa me zanima kdo bi mi lahko všil streč, da bi se dalo te hlače še kaj nositi?

 

Ga. Vida baje dela super, vendar je tako zasedena, da me že pol leta nateguje s terminom :(  .. a je še kakšen drug v Sloveniji, ki bi lahko to opravil??? 

Krojaštvo Nani

 
LESKOVEC 55 
2331 PRAGERSKO
nani.krojastvo@triera.net
031 618 336
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Sem brskal vse do 25 strani, pa nisem našel nič na to temo. Na kolenu sem predrsal Corduro in spodaj kjub ščitnikom nad podlogo za povrh še Goretex. Kako je kaj s tako sanacijo?

1. Je možno Goretex variti ali šivati ali ... ?

2. Pozna kdo koga kateri je že odpravil podobne težave in kje?

3. Je možno pri nas kupiti kako krpo Cordure črne in sive barve?

 

Hvala za nasvet ali pomoč.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vida iz Lukovice,ravno imam pri njej 2 cordure v popravilu .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 13. 12. 2015 at 12:21 PM, Whiskey said:

Hvala Kmet. Pls na PM pošlji kak njen telefon. Kako pa kaj z Goretexom, če slučajno veš?

Na da vidijo vsi ,če bo še kdo potreboval pomoč ...

Gospa Vida: 031 644 922

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!