Skoči na vsebino

MOTO oprema - usnje, popravila, šivanje..


Putimir

Priporočene objave

Nesite leder do kake šivilje in naj ona pove svoje mnenje. Mi tule gor mlatimo bolj ali manj prazno slamo.

@Ice: a midva s symom? Moj mlinček se je že ustavil.

@Aleron: tudi zate veljajo prve vrstice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo se pogovarjali mislim da pri otogu o Racingu. Sicer pa nekaj je že napisano :cry: nekaj pa bi mogoče zvedel ko bi drsel po asfaltu. :blink: in bi bilo že prepozno. Kot rečeno ne mislim blatit ker je billo rekla kazala

Glede na to, da imam hlače in jakno prav od Racinga, me zanima kakšne so šibke točke oziroma ali je kdo od motosvetovcev drsel po asfaltu v njegovi (Racing, Imob oziroma Borko) opremi in kakšne so bile posledice? Meni se zdi zadeva dobro narejena, debelo usnje, varnostni šivi, ščitniki... 20 letna prisotnost na trgu in dirkah tudi nekaj pove. Tudi policija je tam nabavljala. Pa ne da sem kupil shit :o

Glede popravljanja sem g. Borka spraševal med nakupom opreme, rekel je da popravlja samo svoje izdelke, ker ima vsak proizvajalec drugačne kroje in se mu ne da ubadati s tem - verjetno vzame preveč časa.

Tudi meni se je zdel po telefonu precej redkobeseden, med nakupom pa je bil prijazen, čeprav sem hotel probati stvari, za katere sem v naprej rekel, da jih ne bom kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali gospod Borko (Racing) šiva samo iz usnja ali tudi iz gore tex-a?

lp

Decembra je rekel, da bo letos začel šivati tudi iz goretex-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema decki, tema.

Se strinjam, ampak nisem našel primernejše.

Mogoče bi bilo dobro odpreti novo temo "Kako se je obnesla moja zaščitna oprema pri padcu" kjer bi opisovali svojo (ne)srečo v nesreči. Potem to lahko preneseš v novo temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Na dainesejevem dvodelnem kombinezonu se mi je pokvarila zadrga, ki drži skupaj hlače in jakno. Se priporočam za naslov kake dobre šivilje oz. krojača ki dela z usnjem, da bi mi napeljal novo zadrgo, po možnosti nekje na relaciji LJ - NM.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

rabim vaše nasvete.Nedolgo nazaj sm pogrnu z motorjem.Fora je pa zdj v tem,da sm motor že prodal,ostala mi je pa še motoristična jakna IXS ki jo nameravam prodat,ampak je na rokavu malce strgana-majhna luknjica.Kaj mi svetujete,naj jo takšno prodam,ali naj dam to popravit?Pa kje bi to luknjico popravl-kar se da najbolje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše da pošteno v oglasu poveš za kaj gre....ziher boš našu koga ki bo jakno vzel.....če boš pa popravljal in flikal kupec ne bo bil tako ziher za kaj vse je šlo pri tvoji jakni....po moje jo prodaj tako kot je sedaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Takole, na cordura-gtex hlačah mi je ratalo z auspuhom luknjo prekurit. Iščem nekoga ki bi znal goretex membrano poflikat in potem še čez korduro eno fliko zašit (forum že pregledan).

TC-motoshop je no-go (tam je roba kupljena).

Habat MC pravi, da ja ampak samo, če je oprema kupljena pri njih :cry:

Dali Šport (Radovljica) in Inde (Vransko) pa nista lih pri roki. Bomo pa šli v eno od teh, če ne bo nič bližjega.

Ali kdo ve za kakšno firmo ali privatnika v LJ oz. okolici, ki bi znal poštimat moj dosežek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če želiš "obdržati" goretex funkcionalnost, verjetno legendarni Dule Laharnar (Trnovo) ne pride v poštev. Ti pa porihta zelo dobro kakršnokoli tekstilno, usnjeno itd. jakno... 041 566 225

Za goretex mojstre pa sem slišal, da so Dali (Radovljica) kar pravi naslov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ITU Brnčičeva oz. MAYA-MAYA :D vprašaj ga. Zarnik 01/561-24-22Verjetno se bo dalo kaj zmenit :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ITU Brnčičeva oz. MAYA-MAYA :D vprašaj ga. Zarnik 01/561-24-22Verjetno se bo dalo kaj zmenit :yea2:

Tnx Motovilc. Žal se gospe ni dalo dobiti na tej številki. Sem pa vprašal na Maya-Mayi in so mi rekli, da popravljajo samo njihove izdelke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospo sem končno dobil na GSM. Pravi, da ni blem za popravit. Torej, Motovilc, še enkrat hvala. :notworthy:

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospo sem končno dobil na GSM. Pravi, da ni blem za popravit. Torej, Motovilc, še enkrat hvala. :notworthy:

Številka GSM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Čeprav sem se z gospo že junija pogovarjal, so hlače romale na popravilo šele novembra. Danes sem jih pa dvignil. Odlično opravljeno. Popravljena tako g-tex membrana kot zgornja plast cordure. Cena 2.500 SIT. Se mi zdi, da je to - bolj kot ugodno. Gospa ima delavnico v Nadgorici (1km iz Črnuč v smeri Litije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ko je tu ravno govora o tekstilijah...

Ker bi se sam malo poigral in nekaj stvari sešil, me zanima:

Kje se da kupiti corduro na metre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šiviljska popravila ga.Zarnik Liljana Nadgoroška c.65 Črnuče

tel:01561 24 22/031605 369

samo to odlično opravljeno delo :OK: :OK:

sam kaj ko je naredila skoraj zastonj :grim ZELO PRIPOROČAM PROFESIONALEN TER PRIJAZEN ODNOS :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Iščem in iščem z iskalnikom, ampak nikjer ne najdem kakšne podobne teme :?

Imam namreč problem, da so mi vsake motoristične hlače prekratke. :BUA:

A mi lahko kdo pove, če kje lahko dobim daljše hlače oziroma, če ima kdo kakšne izkušnje s podaljševanjem motorističnih hlač iz tekstila (ne usnja).

V katakogu od Louisa sem gledala razne modele hlač, nekatere imajo celo podaljšane variante, ampak me zanima, če je dejansko razlika med normalnimi in podaljšanimi.

A je imel kdo podoben problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!