Skoči na vsebino

MOTO oprema - usnje, popravila, šivanje..


Putimir

Priporočene objave

Tega se popolnoma zavedam, ampak me zanima, če je dejansko razlika v dolžini normalnih in podaljšanih. Če ima kdo izkušnje s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega se popolnoma zavedam, ampak me zanima, če je dejansko razlika v dolžini normalnih in podaljšanih. Če ima kdo izkušnje s tem?

je razlika.. v nekaj centimetrih.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega se popolnoma zavedam, ampak me zanima, če je dejansko razlika v dolžini normalnih in podaljšanih. Če ima kdo izkušnje s tem?

Ja, dejansko je razlika v dolžini normalnih in podaljšanih. Podaljšane so daljše ob istem obsegu v pasu...

D.

PS: Tvoje vprašanje se mi zdi neumno.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ti pomagamo, dolgonoga..

šalo na stran.. na hecno vprašanja dobiš hecen odgovor.. valjda je razlika v centimetrih, vendar je najpomebneje to, da ima tudi tisti "podaljšani" del vse potrebne funkcije (ne vem, npr. ježka za zapiranje proti prepihu, goretex značilnosti (vodoneprepustnost, ipd.), drugače nisi nič naredila..

sam teh problemov nimam (usnje, po meri :devil: )

mislim, da se za vsako rit motor najde in za vsake noge hlače, pa če jih boš kupila podaljšane ali pa jih boš umetno podaljševala pri kakšnem (specializiranem) krojaču/šivilji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa drugace vprasala. A je razlika 2 al 10 centimetrov???

Ker mi dva centimetra nic ne pomagata!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa drugace vprasala. A je razlika 2 al 10 centimetrov???

Ker mi dva centimetra nic ne pomagata!!!

:hmm: :hmm: :hmm: ja, je 8 cm

ej sorry, ne zdržim :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa drugace vprasala. A je razlika 2 al 10 centimetrov???

Ker mi dva centimetra nic ne pomagata!!!

aaaa.. v tem tiču grmi zajec :devil:

pojma nimam, vendar po moje nekje vmes..

drugače pa nabaviš višje škornje, na hlače montiraš trak, ki ga potisneš pod šuhce, kot pri planinskih gamašah (če se voziš z hlačnicami, potegnjenimi preko škornjev), pa bo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaa.. v tem tiču grmi zajec :devil:

pojma nimam, vendar po moje nekje vmes..

drugače pa nabaviš višje škornje, na hlače montiraš trak, ki ga potisneš pod šuhce, kot pri planinskih gamašah (če se voziš z hlačnicami, potegnjenimi preko škornjev), pa bo..

Visji skornji niso opcija, ker ima ze zdaj vojaske skornje, ki so na sredini golenice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Visji skornji niso opcija, ker ima ze zdaj vojaske skornje, ki so na sredini golenice.

in zraven očitno capri motoristične hlače... :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa drugace vprasala. A je razlika 2 al 10 centimetrov???

Ker mi dva centimetra nic ne pomagata!!!

če si bolj nestandardna, iti kam, da ti po meri nardijo hlače ... tko boš maksimalno zadovoljna. pa še tolk zlo drago ni ... cenej, kot če bi kupla Dainese :) Recimo www.racing.si ;) Tam so celo zame najdl dost velke zaplate usnja, da so mi zašil zadevšno ... no, zdej mi je vse skup mal prevelko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa drugace vprasala. A je razlika 2 al 10 centimetrov???

Ker mi dva centimetra nic ne pomagata!!!

Zakaj pa ne gres probat? V habatu vem da majo normalne in podaljsane razlicice...

jao, jao, je pa vseen lazi modrovat po forumu, ne?

Verjetno nas vecina nima doma vec istih podaljsanih in normalnih parov, ampak, pazi foro, v trgovinah pa imajo... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne gres probat? V habatu vem da majo normalne in podaljsane razlicice...

jao, jao, je pa vseen lazi modrovat po forumu, ne?

Verjetno nas vecina nima doma vec istih podaljsanih in normalnih parov, ampak, pazi foro, v trgovinah pa imajo...  :eek:

Mere? Višina, teža? Da preverimo, če lahko pomagamo... :)

lp

TSC LABA d.o.o.

Litija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tista lastika k pride na koncu hlačnic k jo zahaklaš na podplat pole (špichoze majo tisto), Res d to ne podaljša hlač, gor pa vseeno ne zlezejo :hmm:

Ein: vidiš d manekenke niso za na motor k majo predoooouge noge :lol: (ja pač ne zdržim, tko k SHARKi). Drgač ima Dainese prou žensko kolekcijo, tko k axo pa alpinestars. Mogoče d so tam mislili tudi na doooouge noge :hmm: Zdej bo na Grobniku neka stojnica al prostor od alpinestars, tko d če greš dol, bo kej za prašat pa pogledat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tista lastika k pride na koncu hlačnic k jo zahaklaš na podplat pole (špichoze majo tisto), Res d to ne podaljša hlač, gor pa vseeno ne zlezejo :hmm:

Jaz sem tako rešil problem ker so mi hlačnice lezle full gor pol pa mi je mama spodaj zašila 5 cm široko lastiko in zadeva je bila rešena. :OK: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tako rešil problem ker so mi hlačnice lezle full gor pol pa mi je mama  spodaj zašila 5 cm široko lastiko in zadeva je bila rešena. :OK:  :004

Sej od tam mi ideja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam popolnoma enak problem... doma smo ga sicer DELNO rešili.. in sicer smo star usnjen kombinizon dali podlajšati... ampak se je pojavil en problem... kajti problem ni bila samo dolžina, ampak tudi to, da so me ščitniki ribali na kolenih, ker so bili previsoko... tako, da zdaj NIMAM ščitnikov na kolenih... :xx: ampak hlače pa so dovolj dolge... .)

na goreteks kombinizonu, pa imam gumico napeljano pod podplati, kar pa v bistvu povzroči podoben učinek... ščitniki na kolenu me žuijo...

aja... nasvet... obvezno si nabavi že podlajšane ali po meni narejen hlače, ker če si jih daš podaljšat, ti ne bo nič pomagalo, če imaš kolenske ščitnike nekje nad koleni :blink:

lp alena

p.s. vsem pametnjakovičem... višji škornji ne pomagajo... jaz imam pri normalni dolžini hlač.. ko sedem na motor.. hlače približno 10 cm pod koleni... torej je do najvišjih škornjev še vedno vsaj 10-15 cm 'lufta'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. vsem pametnjakovičem...

hvala, B) ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... nasvet... obvezno si nabavi že podlajšane ali po meni narejen hlače, ker če si jih daš podaljšat, ti ne bo nič pomagalo, če imaš kolenske ščitnike nekje nad koleni  :blink:

S scitniki ne bo problema, ker jih lahko poljubno prestavljava po hlacah... dost zanimiv patent.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak se je pojavil en problem... kajti problem ni bila samo dolžina, ampak tudi to, da so me ščitniki ribali na kolenih, ker so bili previsoko...

Jaz teh problemov sploh nimam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!