Skoči na vsebino

MOTO oprema - usnje, popravila, šivanje..


Putimir

Priporočene objave

šiviljska popravila ga.Zarnik Liljana Nadgoroška c.65 Črnuče

tel:01561 24 22/031605 369

samo to odlično opravljeno delo :OK:  :OK:

sam kaj ko je naredila skoraj zastonj :grim ZELO PRIPOROČAM PROFESIONALEN TER PRIJAZEN ODNOS :OK:  :OK:  :OK:

Danes dobil nazaj cordura hlace in jakno, poskodovani v nesreci. Je bilo strgano oboje po levi strani kar precej. Ga. Liljana se je izkazala - skoraj ni opazit, da je blo kaj popravljano :yea2:

15.000 za kar konkretno popravilo pa tut ni tko blazno drago :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, skoraj pozabil omeniti, da sem se včeraj mimogrede oglasil pri gospe Liljani Zarnik. To pa zato, ker sem v njenem salonu pustil svoje mopedistične hlače (čakšire, kot bi rekli v nekaterih regijah naše nekdanje domovine). Ki so sicer nadvse imenitne, vendar sem se jih vsled svojih telesnih značilnosti namenil dati za 22 centimetrov:

a ) skrajšati

b ) podaljšati

3x smete ugibati, katera od navedenih opcij je prava.

Prvi vtisi so jako ugodni. Salon je majcen, vendar sodim, da bi ga človek utegnil vzljubiti. In gospa Liljana se stranki (v konkretnem primeru meni) posveti zares predano. Celo bolj kot "sanjska ženska", čeprav bi kak nejeverni Tomaž znal o tem dvomiti.

Kakorkoli, rezultati tega projekta bodo predvidoma znani nekje sredi prihodnjega tedna. In jih bom seveda rade volje obelodanil prav v tej temi. Do tedaj pa, kot bi rekli cenjeni gospod moderator iz bližnjega Gradca:

trpite! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, skoraj pozabil omeniti, da sem se včeraj mimogrede oglasil pri gospe Liljani Zarnik. To pa zato, ker sem v njenem salonu pustil svoje mopedistične hlače (čakšire, kot bi rekli v nekaterih regijah naše nekdanje domovine). Ki so sicer nadvse imenitne, vendar sem se jih vsled svojih telesnih značilnosti namenil dati za 22 centimetrov:

a ) skrajšati

b ) podaljšati

c ) poširiti

3x smete ugibati, katera od navedenih opcij je prava.

Prvi vtisi so jako ugodni. Salon je majcen, vendar sodim, da bi ga človek utegnil vzljubiti. In gospa Liljana se stranki (v konkretnem primeru meni) posveti zares predano. Celo bolj kot "sanjska ženska", čeprav bi kak nejeverni Tomaž znal o tem dvomiti.

Kakorkoli, rezultati tega projekta bodo predvidoma znani nekje sredi prihodnjega tedna. In jih bom seveda rade volje obelodanil prav v tej temi. Do tedaj pa, kot bi rekli cenjeni gospod moderator iz bližnjega Gradca:

trpite!  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
trpite!  :)

Voila!

Potrjujem navedbe gospoda Fritza, gospoda Advokata in gospoda maXXXimuma:

Gospa Liljana (t)Zarnik je tzaritza! B)

Moje mopedistične čakšire so zdaj take, da bi jih z veseljem oblekel sam R.P. Wadlow (1918-1940), če bi jih ubožec še lahko.

Majkl Đekson pa bi jih seveda z gnusom zavrnil.

Torej: toplo priporočam gospo Liljano & njene šiviljske storitve! :yes:

(in obenem snujem nov, še bolj gloriozen projekt, čeprav se gospa Liljana v genijem lastni skromnosti malce spreneveda)

Veselo trpite še naprej! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dobil nazaj od gospe Liljane hlače in jakno, tako, kot da ni nihče

nič na zadevi delal.

Poseg se sploh ne opazi :eek: (razen pri dolžini seveda).

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:OK: Vsaka čast ! :OK:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Zdravo vsem motoristom..

Imam en problem , namreč rabu bi , da bi mi nekdo popravil-zožal usnjene hlače( kombinezon)..

Bral sm poste , kjer pravijo da nekdo iz maribora (borko) izdeluje, popravlja ,, sam on popravlja samo svojo firmo.. Nisem ga pa klical...

Naj mi kdo javi če pozna ali ve kje kakšna šivilja šiva usnje.. Okolica MB al SG..(koroška)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Borka imaš prav. Po tel. se meniva ko pa prinesem tja kombinezon druge firme, pa me je precej nesramno odslovil.

Indie Vransko :OK:

Meni so porihtali kot se šika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Borka imaš prav. Po tel. se meniva ko pa prinesem tja kombinezon druge firme, pa me je precej nesramno odslovil.

Indie Vransko :OK:

Meni so porihtali kot se šika!

Zdravo...

Hvala ti za odgovor...

In so ti v redu zrihtal( mislim kvalitetne šive pa to)?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, tam so profesionalci, verjemi !!! :grim

Mislim, da ti tudi drugi lahko potrdijo njihovo kakovost dela, ne samo jaz !!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo...

Hvala ti za odgovor...

In so ti v redu zrihtal( mislim kvalitetne šive pa to)?

LP

Seveda so profiji,saj to je njihovo področje!! :OK: Če nimajo oni kvalitete,potem je nima nobeden :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Ali mogoče ve ali je možno kje kupiti corduro ali kak podoben material na metre?

Imam na hlačah eno fliko za zamenjat pa se mi tudi sanja ne kje bi lahko to zadevo dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Isto potrebujem jaz,meni se je nekako odtrgal delček zadrge na začetku pri Dainese jakni,zdaj pa ne vem kam naj jo nesem popravit oz.zamenjat.Na strani od Borko-ta je objavljeno,da menja zadrge tudi na usnjenih oblačilih drugih proizvajalcev,pisal mail,pa bomovidli kaj bo odgovoril...Če pa ima kdo kakšno drugo varianto,naj mi piše magari na PM.Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Na dainesejevem dvodelnem kombinezonu se mi je pokvarila zadrga, ki drži skupaj hlače in jakno. Se priporočam za naslov kake dobre šivilje oz. krojača ki dela z usnjem, da bi mi napeljal novo zadrgo, po možnosti nekje na relaciji LJ - NM.

Andrej

Če ni skrivnost,kje ste zrihtal zadeve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kombinezon ima nove zadrge :D

Odnesel v Promotor,povedal kaj hočem,prišel čez en teden,plačal,odnesel :worship:

Narejeno tako kot mora bit,brez napake :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon ima nove zadrge :D

Odnesel v Promotor,povedal kaj hočem,prišel čez en teden,plačal,odnesel :worship:

Narejeno tako kot mora bit,brez napake :worship:

... če je trebuh prevelik ... zadrge pokajo ... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon ima nove zadrge :D

Odnesel v Promotor,povedal kaj hočem,prišel čez en teden,plačal,odnesel :worship:

Narejeno tako kot mora bit,brez napake :worship:

Tudi jaz rabim popravilo kombinezona...Zadrga, ki veze hlace in jakno - usnje. Promotor je pa kje?? Zalec?

Pocas gon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No, v naslovu je skoraj vse kar me zanima. Kupil sem usnjene hlače, ki pa so spodaj zelo dolge in nič zarobljene. Naj odrežem po meri in pustim ali odrežem 4cm več, zarobim in zalepim z Neostikom ali celo pošijem. V prvem primeru bodo spodaj mehke in tanke, v drugem pa bolj čvrste. Kako ste vi reševali te stvari?

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odrezal, in to je to. Sem še edino, tam ko je konec šiva, malo pošil, da se ni paralo naprej.... Če bo zarobljeno, te zna žuliti v škornjih,- to pa na dolgih turah ni preveč prijetno. Saj usnje se ne para, da bi bilo treba zarobiti.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da so to navadne usnjene hlače (brez kolenčnikov in ščitnikov) bolj čoperske, ne vem ali se jih zatika v škornje ali pa so zunaj. Jaz jih do sedaj nisem nikoli dal v škornje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da so to navadne usnjene hlače (brez kolenčnikov in ščitnikov) bolj čoperske, ne vem ali se jih zatika v škornje ali pa so zunaj. Jaz jih do sedaj nisem nikoli dal v škornje.

Aja, nisem pogledal v profil,- da imaš chopperja... Odgovor pa ostaja enak, samo odrezat odvečno dolžino. Sam sem to naredil, ko sem še imel Classica, na schnurjeansu (usnjene hlače, brez ščitnikov, ob straneh zašnirane z vezalkami,... pa saj veš, kakšne so). Za informacijo, kupljene leta 1997, za mali, res mali denar, malo pred Wolfsbergom je bila ena moto trgovina,- lastnica je imela 1400 Intruderja.

Se jim malo pozna zob časa, ampak so moje najljubše... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!