Skoči na vsebino

MOTO oprema - usnje, popravila, šivanje..


Putimir

Priporočene objave

Če ti bo delal kak ko ve kaj dela bo zgledal kot original. 2km pred Pragerskim je ena ženska ku u redu dela, velik stvari za bajkerje. Ona ti nardi kar hočeš. pravkar moji sovoznic hlače dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulk pa kej računa? a mi lahk daš št. da jo pokličem?

če boš kupo kombinizon za 1000€ se nebo tak dosti zdelo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Rabil bi kakšnega dobrega mojstra v LJ ali okolici, ki popravlja motoristične škornje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pejd do Gregata,ki ima delavnico na vodnikovi cesti malo pred tržnico Koseze(mala hišca ob cesti),--mogoče ti bo lahko pomagal---meni je!!

l.p.MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A poznam-tja sem pa že nesu navadne čevle popravt. Pa je meu res,kolker se spomnem, nek plakat od KTM na steni. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

zanima me če je možno in če si je kdo dal že to delat, namreč imam textilne vojaške moto-hlače na njih pa bi si dal dodatno šivat drsnike, je to možno in kje!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kak si predstavljaš da bi to lahko bilo funkcionalno glede na to da verjetno

tvoje hlače niso oprijete in drsniki nebi zaradi ohlapnosti opravljali druge funkcije kot vizualne.

je pa sigurno možno saj samo ježe gor našiješ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

mene pa zanima ali bi se dalo tole popravit kar vidite na slikah. Ali v indeju samo zašijejo nov kos usnja tam kjer je luknja ali lahko popravijo tudi na mestih kjer je usnje zdrajsano. Na rokavu mi ga je prenucalo ampk zdrajsan je pa tudi skor po celem rokavu. Hlače so pa samo zdrajsane in pa mal je odtrgalo črko E :)

Sj ne pričakujem da bi bil tak kot nov, vendar ne vem če se mi ga splača popravit oz do kere mere ga popravijo.

post-18555-1235314958_thumb.jpgpost-18555-1235315021_thumb.jpg

post-18555-1235315064_thumb.jpg

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMOB? Inde Vransko. Sam slednji znajo bit kar dragi.

Mal OT - kako si jo ti odnesel? Bemtiš, kamorkoli pogledam vidim prebrušene kombinezone. Madonca, sej dajemo 600€ in več za zaščito, pa še kar nimam nekako zaupanja v tale usnje. Čim si na tleh, te prebrusi do kože. Sem si vedno predstavljal, da bo usnje zdržalo - vsaj na najbolj izpostavljenih delih. Pod nobenim pogojem nočem podcenjevati tvoje nesreče, ampak glede na stanje kombinezona ni videti, da bi šlo za padec pri zelo visoki hitrosti - v kolikor se motim, me prosim popravi.

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hvalabogu ena dobra novica! Ma kde si bia ko sem iskal enega,da mi prišije novo zadrgo na usnjeno jakno,potem pa še na goretex? Si bom kar zapisal nekam,da bom imel za drugič ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst bi tud rabu enga, ki bi mi zamenjal zadrgo (za pripenjanje hlač na jakno). Iz kje pa si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Berem, in išče, tudi preko googla ne najdem ničesar....

Rabil bi nekoga, ki bi mi lahko za kak centimeetr ali dva razširil hlače v pasu in pa našil ježke za drsnike na hlačnice (usnjene hlače).

Ni mi ravno ugodno hoditi na Vransko, bi pa rabil nekoga v Ljubljani ali njeni okolici.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če mu je za zaupat moto obleko, ampak sicer je mojster (ampak res mojster) za usnje na poljanski cesti blizu gimnazije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem, in išče, tudi preko googla ne najdem ničesar....

Rabil bi nekoga, ki bi mi lahko za kak centimeetr ali dva razširil hlače v pasu in pa našil ježke za drsnike na hlačnice (usnjene hlače).

Ni mi ravno ugodno hoditi na Vransko, bi pa rabil nekoga v Ljubljani ali njeni okolici.

Hvala!

v ljubljani in bljižni okolici bo težka pokliči v Vransko, kontakt gospa Vida mislim da bo to še najboljša rešitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Matr žabarji ste komot, ne vidite izven obvoznice pa vse vam je treba pred nos postavt. Do vranskega maš pol ure po AC, ko se pa gužvaš iz Šiške v Trnovo 45 minut je pa vse ok.

Pa brez zamere in sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle v okolici lubljane poznam samo v VNANJIH GORICAH firmo HAND MADE....kontakta pa žou nimam...so pa men zašil kombinezon pa zaflikal lukno :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle v okolici lubljane poznam samo v VNANJIH GORICAH firmo HAND MADE....kontakta pa žou nimam...so pa men zašil kombinezon pa zaflikal lukno :worship: :worship:

Google saves the day: Tukej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!