Skoči na vsebino

MOTO oprema - usnje, popravila, šivanje..


Putimir

Priporočene objave

obrni se na Inde usnje na Vranskem... sem skor prepričana, da ti bodo znali pomagat trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

Naredl bodo kvalitetno, le obrnejo lahk tko, d se bo zadrga zapenjala iz notranje strani :headbang::headbang:

V drugem poskusu pa je kvaliteta garantirana..:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a79, a tako so tebi naredili?

Drugače sem pa od večkoga slišal, da so sposobni skoraj čudežev. Kombinezon, skoraj za odpis, popravijo, da je kot nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obrni se na Inde usnje na Vranskem... sem skor prepričana, da ti bodo znali pomagat trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

v zadnjem moto SI oglašujejo, da popravljajo kombinezone :notworthy:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a79, a tako so tebi naredili?

Drugače sem pa od večkoga slišal, da so sposobni skoraj čudežev. Kombinezon, skoraj za odpis, popravijo, da je kot nov.

Jp, zadrgo na dvodelcu, ki spaja dela, so narobe nasili... Gospa Vida se je opravicla, cez par dni sm mel vse zrihtan... Korekten odnos.

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zdaj pa jz rabim na spyke rabim zamenjavo

obstja kak nov tu v moji bližini ? na pm

je pa dolgo zdražala

je pa kurc ko spodnji in zgornji ne pašeta skupaj, različni znamki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

na tekstilnih moto hlačah mi je šla zadrga-šlic. Zadevo je precej komplicirano zamenjat, ker je všita, pa material je debel, tako da dvomim, da bo vsaka šivlja to znala popraviti.

Zanime me, če kdo ve za kakšnega, ki bi to popravil v Posavju/ na Celjskem?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so na usnjenem konbinezonu zadrgo zamenjali v INDE Vransko. Bil zelo zadovoljen, tako s kvaliteto kot s ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani še je... Kolikor kvalitetno delajo, skoraj ne bi smeli imeti težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem dal popravit motoristične tekstilne hlače v Inde Vransko. Punce so mi celo svetovale, kako bi bilo boljše narediti in svoje delo res opravile zares odlično.Hlače sem poslal kar po pošti in so mi jih po pošti tudi vrnile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razširit bi imel usnejne Berikove hlače. Je usnje 8z vsemi tistimi ščitniki) sploh mogoče širit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tudi jst bi mel jakno usnjeno za pošivat pa zadrge za zamenjat pa bi prosu za podatke koga, ki nardi to kvalitetno in pa cenovno ugodno v ljubljani ali okolici. Že vnaprej hvala za odgovor ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kje dobim zadrgo za povezavo dvodelnega kombija

mora bit zadrga velikost 8 in najmanj 85 cm dolga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanima me kam bi lahko nesel na popravilo dainesi kombinizon. Zamenjati je potrebno zadrgo(med spodnjim delom in jakno), mogoče bi se dala tudi trenutna popravit. Saj mi je odletel del ko na začetku daš skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kam bi lahko nesel na popravilo dainesi kombinizon. Zamenjati je potrebno zadrgo(med spodnjim delom in jakno), mogoče bi se dala tudi trenutna popravit. Saj mi je odletel del ko na začetku daš skupaj.

Za take "podvige" jaz vedno pokličem Vido

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!