Skoči na vsebino

KTM 1190 Adventure in R


biker77

Priporočene objave

Kje pa se kupi ta lovilec vlage? 

Mogoče kdo ve, kako pa se obnese polnilo za odstranjevanje vlage AIR MAX ?

 

lp

To imam tudi v garaži po kotih ,že v 14 dnevih je posodica pol polna,sam to je odvisn0o koliko vlage imaš ....dela ,so pa dragi 5€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja ,ne vem če je krmilo toda mene je začelo peči tam pri lopaticah pri dolgi vožnji ,drugače mi je udoben motor tud na zelooo dolgih turah ,toda z poviški sem rešil težavo ,takoj ko me je začelo to pri lopatici motit sem vedel ,saj sem isto težavo imel na GSA ,prav tako s poviški rešil zadevo .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Ja ,ne vem če je krmilo toda mene je začelo peči tam pri lopaticah pri dolgi vožnji ,drugače mi je udoben motor tud na zelooo dolgih turah ,toda z poviški sem rešil težavo ,takoj ko me je začelo to pri lopatici motit sem vedel ,saj sem isto težavo imel na GSA ,prav tako s poviški rešil zadevo .

Poviške krmila sem imel na A 1190 in jih imam tudi na SA 1290. Zelo priporočam...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

To je to.....u izi...:ras:

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zanima me, če je kdo izvajal montažo dodatnih luči za 1190 Adventure, a je mogoče kje že inštaliran-puščen kakšen konektor in varovalke za priklop le-teh ali je potrebno vleči instalacijo v celoti od akumulatorja?  

Kmet2, kako imaš ti pritrjene dodatne lučke, z nosilci pod masko kot imajo to original KTM power parts ali direktno na rollbar, kar nekaj jih namreč na tujih forumih kritizira original KTM pritrditev, saj naj bi bil nosilec, ki je pritrjen pod masko precej nestabilen.

hvala in lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, mirc pravi:

Zanima me, če je kdo izvajal montažo dodatnih luči za 1190 Adventure, a je mogoče kje že inštaliran-puščen kakšen konektor in varovalke za priklop le-teh ali je potrebno vleči instalacijo v celoti od akumulatorja?  

Kmet2, kako imaš ti pritrjene dodatne lučke, z nosilci pod masko kot imajo to original KTM power parts ali direktno na rollbar, kar nekaj jih namreč na tujih forumih kritizira original KTM pritrditev, saj naj bi bil nosilec, ki je pritrjen pod masko precej nestabilen.

hvala in lp,

Imam originalno vpetje in opremo (dodatne luči) Res je vpetje dodatnih luči je fleksibilno in pri padcu oz. močnejši veji po brezpotjih to amortizira udarce in luči ter nosiulec ostanejo celi ,na roll barih bi padec ali udar veje odbil dodatno luč ......prisegam na oriđiđi ,že vejo kaj in kako bolj kot mi konstruktorji tu na MS:P

Kako pa je priklopljeno pa ne vem ,saj sem motor konfiguriral že po internetu in dobil v roke že z vso zmontirano opremo ,originalne luči pa lahko samo pohvalim ,res dobro opravljajo svoje delo ,ker npr . dodatne od Givi so bile samo za vidnost in prav nič za vidljivost oz. zelo slabo .....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontakti za priključitev dodatnih luči so pod parabolo reflektorja. K original KTM dodatnim (LED) lučem so priložena podrobna navodila za montažo. Moram priznati, da je kar precej demontaže, če si vmes vzameš še čas za kakšen pir, bo trajalo 3+h.

Kar se tiče načina pritrditve luči, je KTM rešitev nekoliko "majava", a pri vožnji to ne pride do izraza.   

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, mirc pravi:

Zanima me, če je kdo izvajal montažo dodatnih luči za 1190 Adventure, a je mogoče kje že inštaliran-puščen kakšen konektor in varovalke za priklop le-teh ali je potrebno vleči instalacijo v celoti od akumulatorja?  

Kmet2, kako imaš ti pritrjene dodatne lučke, z nosilci pod masko kot imajo to original KTM power parts ali direktno na rollbar, kar nekaj jih namreč na tujih forumih kritizira original KTM pritrditev, saj naj bi bil nosilec, ki je pritrjen pod masko precej nestabilen.

hvala in lp,

Meni je dodatne luči montiral serviser. Originalna postavitev se mi zdi najboljša rešitev in se mi ne zdi nestabilna... Nakup Givijevih dodatnih svetil pa je, po mojem mnenju, proč vržen denar. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, hvala vsem za info, verjamem da so original KTM zelo dobre, ma sam sem ujel ene Denali DM na eBayu za polovično ceno pa bom probal ko prispejo to zmontirati, za vpetje pa ne mislim kaj dosti eksperimentirati ampak bom kar naročil tale nosilec od SW-Motech, se mi zdi, da je kar blizu originalu, pa da vidimo kako se bo vse skupaj obneslo.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mirc pravi:

OK, hvala vsem za info, verjamem da so original KTM zelo dobre, ma sam sem ujel ene Denali DM na eBayu za polovično ceno pa bom probal ko prispejo to zmontirati, za vpetje pa ne mislim kaj dosti eksperimentirati ampak bom kar naročil tale nosilec od SW-Motech, se mi zdi, da je kar blizu originalu, pa da vidimo kako se bo vse skupaj obneslo.  

Mirc, želim ti deber nakup, s KTM-om pa veliko veliko varnih kilometrov...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kul :D

12779176_1015794931824963_76804195693463

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 32 minutami, liliputt pravi:

Danes so se uresničile moje motoristične sanje, saj sem prevzel novega KTM 1190 Adventurja. Motor sem sicer kupil ne da bi ga prej preizkusil, ampak po vseh slišanih pohvalah bivših in trenutnih lastnikov, sploh nisem dvomil da je to super motor, kar se je tudi potrdilo po prevoženih prvih 100km.To ni motor, to je raketa. Zadetek v polno.

12801657_983733301723346_4449887013270091621_n.jpg

Srečno voznjo in veliko uzitkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Liliputt naj ti služi ,kupil si vrhunski izdelek ,ne bo ti žal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, liliputt pravi:

Danes so se uresničile moje motoristične sanje, saj sem prevzel novega KTM 1190 Adventurja. Motor sem sicer kupil ne da bi ga prej preizkusil, ampak po vseh slišanih pohvalah bivših in trenutnih lastnikov, sploh nisem dvomil da je to super motor, kar se je tudi potrdilo po prevoženih prvih 100km.To ni motor, to je raketa. Zadetek v polno.

12801657_983733301723346_4449887013270091621_n.jpg

Kupil si ga tam, kjer boš dobil maksimalno dobro podporo tudi po nakupu... Jaz sem jo rabil in tudi dobil...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!