Skoči na vsebino

KTM 1190 Adventure in R


biker77

Priporočene objave

pred 42 minutami, sebar pravi:

 

A si kej zvedu? :P 

Ja ,da bo moj 1190 letos preživel v garaži .....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, cb1300 pravi:

ga lahko jest mal na sprehod odpeljem ;-)

 

Jp sam registriraj ga prej :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kmet2 said:

Jp sam registriraj ga prej :D

Ti dej ključe, mi bomo registrirali, zavarovali in nrdili en socialen motor za motosvet :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, cb1300 pravi:

preiskušnja bo dovolj ;-)

 

Pravkar, sebar pravi:

Ti dej ključe, mi bomo registrirali, zavarovali in nrdili en socialen motor za motosvet :P 

Lej 17k€ prnesta pa ga odpeljita  ...:P

P.s. cb1300 sej veš ,je konzerviran ..... maš na izbiro R65 in 1050 .....oba registrirana ,dobiš ko hočeš ,javi :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Danes sprobal ,oz. nisem sprobal stojal ,ker sem cepec pozabil doma ključe .Krmilo zaklenjeno in prižgan alarm :slap:

Sem ga pa pobožal :P

12885778_1671160536476814_6312456098147012891544_1671160503143484_96981051854610

Tak motor bi pa rade volje rabljen kupil ;) sam številke so že precej previsoke za moj budget :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je res, da pri ktmih akumulator, če ga med zimskim spanjem ne daš na vzdrževalnik ali dopolniš vsake toliko, spomladi nima več moči, da bi vžgal mašino? in da je motor na potisk zelooo težko vžgati? ima kdo podobne izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, siks pravi:

a je res, da pri ktmih akumulator, če ga med zimskim spanjem ne daš na vzdrževalnik ali dopolniš vsake toliko, spomladi nima več moči, da bi vžgal mašino? in da je motor na potisk zelooo težko vžgati? ima kdo podobne izkušnje?

Jp,po parih mesecih je samo jamranje na zaganjaču.......in ne vžigaj motorja ki ima veliko takšne in drugačne elektronike na potisk ,edino če imaš preveč denarja ...

Na potisk nisem mogel vžgati niti SV1000 kaj šele nekaj z 200kubi več ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Kmet2 pravi:

Jp,po parih mesecih je samo jamranje na zaganjaču.......in ne vžigaj motorja ki ima veliko takšne in drugačne elektronike na potisk ,edino če imaš preveč denarja ...

Na potisk nisem mogel vžgati niti SV1000 kaj šele nekaj z 200kubi več ....

kaj pa lahko zataji od elektronike, če bi ga na potisk vžgal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, siks pravi:

kaj pa lahko zataji od elektronike, če bi ga na potisk vžgal?

Ne vem točno ,mi je serviser svetoval naj tega ne počnem ker se lahko softwearju zmeša .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno, če se ne motim piše v vseh navodilih za novejše motorje, da se ne priporoča "porivanja". Poiščeš nekoga, k ma kable pa kresneš.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

Danes sprobal ,oz. nisem sprobal stojal ,ker sem cepec pozabil doma ključe .Krmilo zaklenjeno in prižgan alarm :slap:

Sem ga pa pobožal :P

12885778_1671160536476814_6312456098147012891544_1671160503143484_96981051854610

:winkiss: mu nisi dal . . . . ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četitam pa varno in srečno ,dobrodošel ti ne morem reč ker si že star KTM-jovc in veš kaj je kvaliteta :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22 Feb 2016 at 16:08, sayo pravi:

Bambi61, čestitam za nakup. Srečno vožnjo in veliko motorističnih užitkov...

P.s.: Nikakor ne morem zbrisati glave starega citata...

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kliknes na tist krizec ki se pojavi levo zgoraj ob okvirju, oznacis in tipka Delete....pa zgine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, bambi61 said:

To pa je moj novi.Imam že 250 km.Super zadovoljen samo pri 180 km/h nekaj cuka...ne vem ,mogoče bi moral že v 4. šaltat?

ktm-1190-adventure-r bambi.jpg

Sem mislil da je samo Kmet rad pisan, pa vidim, da vas je izgleda več KTM-ovcev takih.  Tile oranžni rol bari kar bodejo v oči. Ko cigo sa zlatnim lancem.  :)  Drugače pa motor je res lep. Sem si ga zadnjič ogledal v Axle v Kopru. Srečno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Fadil pravi:

Sem mislil da je samo Kmet rad pisan, pa vidim, da vas je izgleda več KTM-ovcev takih.  Tile oranžni rol bari kar bodejo v oči. Ko cigo sa zlatnim lancem.  :)  Drugače pa motor je res lep. Sem si ga zadnjič ogledal v Axle v Kopru. Srečno :OK:

Oranžni rol bari so serijsko.Si siguren da si gledal takšnega?Ker ta je "R"!! Njavečja razlika so kolesa 21/18 spredaj/zadaj! Aja veš zakaj so rol bari oranžni;ker drugače bi samo nekaj črnega mimo blisknilo pa ne bi bil ziher če si prav videl Ha...ha..ha!

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, bambi61 said:

Oranžni rol bari so serijsko.Si siguren da si gledal takšnega?Ker ta je "R"!! Njavečja razlika so kolesa 21/18 spredaj/zadaj! Aja veš zakaj so rol bari oranžni;ker drugače bi samo nekaj črnega mimo blisknilo pa ne bi bil ziher če si prav videl Ha...ha..ha!

Verjetno! Ha..ha..ha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Fadil pravi:

 Tile oranžni rol bari kar bodejo v oči. Ko cigo sa zlatnim lancem.  

To so "strupene" barvne kombinacije, v naravi jih nosijo močeradi in druge strupenjače...:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!