Skoči na vsebino

KTM 1190 Adventure in R


biker77

Priporočene objave

Ktm-a še nikoli nisem šraufal ! Pa sem bil že kje z njim ! Mogoče pa si ti provokator s propelermopedom?

V avatarju ima TDM-ko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ne netim ognja, sam pravim, da ko bo lahko kupil adventurja za 5k, da ga bo bl sraufu k pelu....noovega verjamem, da ne sraufas. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ne netim ognja, sam pravim, da ko bo lahko kupil adventurja za 5k, da ga bo bl sraufu k pelu....noovega verjamem, da ne sraufas. :yea1:

Si ga vrjetn mel a ne,pa veš :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktm-a še nikoli nisem šraufal ! Pa sem bil že kje z njim ! Mogoče pa si ti provokator s propelermopedom?

Ne saj za šravfat ni. Stvari je treba nove kupit, ker z njega pade vse kar ni "prilepljeno" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

tko kt se mi je zdel k sm se usedu gor..totalna jajca..

 

 

elektronsko nastavljivo vzmetenje v serijski opremi za tako ceno? to je pa kr kul cena pol..

 

torej totalna jajca za kr kul ceno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravim tako kot je že en napisal v neki temi, da si KTM-ja želi veliko ljudi, jajc pa jih ima zelo malo, da odkartajo denar za vrhunski motor, čeprav ni japonec oz. BMW. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima vse to v serijski opremi za ta denar je to res v redu nakup napram BMW GS in Triumph Explorer..itd...če bi kupoval zdaj bi definitivno vzel KTM :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pa res strinjam - potovalni motor nai ima kardan.

 

Za po asfaltiranievropipotovalni. Za po pizdimaternipotavalni pa je veriga še vedno boljš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno je res! Osebno ne vidim tale model kot substitut za Adv. 950/990, zato bi lahko šli do konca in vpeljali kardan. Ni potrebe se pretvarjati, da je tole pravi enduro motor. Škoda no, za KTM, da niso šli naprej z big-enduro... :closedeyes:

 

...in da niso razvili kardana, če se že spuščajo v potovalnike.

Popravljeno . Popravil suntrace14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bi pa to imelooooooooooooooooooooo

Mene tud če bi mel Jurčkomat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!