Skoči na vsebino

KTM 1190 Adventure in R


biker77

Priporočene objave

Le kdo ga nebi takole opremil :D

Po tamalem je na njem za 3000€ opreme....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več :P

Se mi je zdel,zato sem napisal po tamalem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak je vrhunska oprema ane :)

Tud vrhunska cena ane :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi kdo želel iz tako dobrega motorja narediti bmw? Ah ja eni fluorescentne fasade drugi pa tole na ktm-a :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je v redu,pozabu si mi povedat edin še način vožnje. Na 990 jz 110kg +prtljaga nisem spravil pod 6.7L....res lepe vožnje umirjene ,skratka za mojo drago.

Srednje hitra voznja, nisma bila najpocasnejsa niti najhitrejsa... Sam 100kg+tabolš polovica XX-sej veste kok so občutljive+ prtljaga= cca 200kg

V kolikor sm sam poraba nekje 5.4l do 5.8l, ampak sam ne gledam tolko na porabo oz. nocm tekmovat kermu manj pije-uzitek se vedno placa ;)

Plepim kako fotko ko bo cas...

 

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srednje hitra voznja, nisma bila najpocasnejsa niti najhitrejsa... Sam 100kg+tabolš polovica XX-sej veste kok so občutljive+ prtljaga= cca 200kg

V kolikor sm sam poraba nekje 5.4l do 5.8l, ampak sam ne gledam tolko na porabo oz. nocm tekmovat kermu manj pije-uzitek se vedno placa ;)

Plepim kako fotko ko bo cas...

 

Lp

Ne me narobe razumet,razumljivo užitek se plača,sam nisem motorist ki se poja sam po 100km,rad naredim tudi dopust na motorju včasih tudi 2xletno po 3-4000km,no tukaj pa me že zanima al pije 7 al 5L , saj na koncu nanese kar lepe denarce,predvidevam ,da se strinjava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me narobe razumet,razumljivo užitek se plača,sam nisem motorist ki se poja sam po 100km,rad naredim tudi dopust na motorju včasih tudi 2xletno po 3-4000km,no tukaj pa me že zanima al pije 7 al 5L , saj na koncu nanese kar lepe denarce,predvidevam ,da se strinjava

Se strinjava!!

Sam sem tudi pricakoval da bo poraba vecja glede na to da naj bi bili kar zejni...ampak sm zadovoljen in je kar v normalnih mejah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me narobe razumet,razumljivo užitek se plača,sam nisem motorist ki se poja sam po 100km,rad naredim tudi dopust na motorju včasih tudi 2xletno po 3-4000km,no tukaj pa me že zanima al pije 7 al 5L , saj na koncu nanese kar lepe denarce,predvidevam ,da se strinjava

za duša prvezat lohk tud 3l več pokur,pa če je motorin 16jurjev, je pa liter res treba pršparat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za duša prvezat lohk tud 3l več pokur,pa če je motorin 16jurjev, je pa liter res treba pršparat :OK:

Liter ali dva na 25kkm ki jih naredim na let,mal preračunaj Einstein :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjava!!

Sam sem tudi pricakoval da bo poraba vecja glede na to da naj bi bili kar zejni...ampak sm zadovoljen in je kar v normalnih mejah

Kje si ga vzel? Sam se trenutno pogajam z Axlom iz Kopra,upam ,da prideva skup ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Liter ali dva na 25kkm ki jih naredim na let,mal preračunaj Einstein :P

Ne vem če je bencin res tak problem, olje, gume, verige, servisi in občasno kakšne plastike, ročke, ipd so precej bolj "zanimive" postavke. Kakor koli obrneš je tole hobi in hobiji stanejo.

lp

Franc

ps. če bi bila poraba bencina res tak problem, bi se vozili s kolesi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je bencin res tak problem, olje, gume, verige, servisi in občasno kakšne plastike, ročke, ipd so precej bolj "zanimive" postavke. Kakor koli obrneš je tole hobi in hobiji stanejo.

lp

Franc

ps. če bi bila poraba bencina res tak problem, bi se vozili s kolesi...

Tako je,za užitke je treba potrpet, :kva1:   kmet2 :dobr kupi pa srečno pot........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je bencin res tak problem, olje, gume, verige, servisi in občasno kakšne plastike, ročke, ipd so precej bolj "zanimive" postavke. Kakor koli obrneš je tole hobi in hobiji stanejo.

lp

Franc

ps. če bi bila poraba bencina res tak problem, bi se vozili s kolesi...

a si brihten,jaz z motorjem ne norim po off roadu,je dober stroj tudi za potovanja in tam ne rabim prov nobenih plastik,ročk itd. in ti men ne rabiš nobenih bedastih nasvetov podajat,z biciklom se lohk voziš ti!!! Če pa lohk v eni sezoni stran vržeš eno potovanje,ker pač tebe ne briga poraba,ja pol si pa uplinjače namontiraj nazaj,sej vedno sprejmem pameten nasvet ne mi pa trosit bučk,ker nisem šmrkovc star 20 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je bencin res tak problem, olje, gume, verige, servisi in občasno kakšne plastike, ročke, ipd so precej bolj "zanimive" postavke. Kakor koli obrneš je tole hobi in hobiji stanejo.

lp

Franc

ps. če bi bila poraba bencina res tak problem, bi se vozili s kolesi...

 

 

Meni je motor način življenja in ne hobi. Kilometrov naredim dost oz. kolikor finance dopuščajo. Delam v firmi za podpovprečno usrano slovensko plačo (pa še za to moram biti sedaj zadovoljen, da jo sploh dobim), bencin moram pa plačat arabcem pa še naši državi duplo. Tako da nižja poraba je dobrodošla in meni pomembna. No ja, če bi bilo vrhunec mojega motoriranja gas do konca po ravnini mimo domačega bifeja in kavica v Portorožu, potem res lahko žre tudi 20.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je motor način življenja in ne hobi. Kilometrov naredim dost oz. kolikor finance dopuščajo. Delam v firmi za podpovprečno usrano slovensko plačo (pa še za to moram biti sedaj zadovoljen, da jo sploh dobim), bencin moram pa plačat arabcem pa še naši državi duplo. Tako da nižja poraba je dobrodošla in meni pomembna. No ja, če bi bilo vrhunec mojega motoriranja gas do konca po ravnini mimo domačega bifeja in kavica v Portorožu, potem res lahko žre tudi 20.

Podpišem se spodaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si ga vzel? Sam se trenutno pogajam z Axlom iz Kopra,upam ,da prideva skup ;)

Laba Litija

Upam da prideta skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laba Litija

Upam da prideta skupaj!

Hvala za nasvet :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si ga vzel? Sam se trenutno pogajam z Axlom iz Kopra,upam ,da prideva skup ;)

Ja bolj ko razmišljam, očitno še nisi našel motorja, ki bi ti ustrezal!? :smoke:

Koliko jih pa imaš v planu imeti v garaži?

Če se ne motim imaš sedaj skupaj z boljšo 1/2 2 bavarca in 1 jodlarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bolj ko razmišljam, očitno še nisi našel motorja, ki bi ti ustrezal!? :smoke:

Koliko jih pa imaš v planu imeti v garaži?

Če se ne motim imaš sedaj skupaj z boljšo 1/2 2 bavarca in 1 jodlarja?

Vsi mi ustrezajo ,vsak na svoj način,so pa nekateri ki mi združujejo ustrezanje :P ja v 18 letih motoriranja res težko najdeš ustrezen motocikel,postaneš hudo zbirčen :P

.....1xR1200GSA,1xF700GS in 1/2jodlarja :P slednji gre v prodajo tako ,da bo z nakupom novega jodlarja spet sam 3 ^_^

Če se voziš ko jaz moreš imeti vedno enega v rezervi :lol: no za take slučaje bi mogu še sebe klonirat,ker sem porabil že kar nekaj življenj,zgleda,da še vedno peljem počasneje kot leti moj angel varuh.......no mal heca mal pa zares :)

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si brihten,jaz z motorjem ne norim po off roadu,je dober stroj tudi za potovanja in tam ne rabim prov nobenih plastik,ročk itd. in ti men ne rabiš nobenih bedastih nasvetov podajat,z biciklom se lohk voziš ti!!! Če pa lohk v eni sezoni stran vržeš eno potovanje,ker pač tebe ne briga poraba,ja pol si pa uplinjače namontiraj nazaj,sej vedno sprejmem pameten nasvet ne mi pa trosit bučk,ker nisem šmrkovc star 20 let.

Obnašaš se že tako.

Kupuješ motor  za 15000 in jokaš za 200€ bencina na leto.

lp

Franc

Nisem nek hud popotnik ampak niti na Norveškem bencin ni postavka na potovanju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obnašaš se že tako.

Kupuješ motor  za 15000 in jokaš za 200€ bencina na leto.

lp

Franc

Nisem nek hud popotnik ampak niti na Norveškem bencin ni postavka na potovanju.

Brigej se zase,te nisem za prav noben nasvet vprašal in če vprašam o porabi motorja v temi ki je temu namenjena ne vem zakaj treba komentirat moje odločitve o nakupu le tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... huuuu... kaj bi bilo šele, če bi imel KTM 4 cilindre... bi 2x več žrl.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!