Skoči na vsebino

S čim se ukvarjate oz. kaj počnete ?


Kremenčkovi

Priporočene objave

Ker občasno potrebujemo kakšnega mojstra za kakšno opravilo ,odpiram temo v kateri se lahko predstavimo z poklicom ali hobiji.

Upam ,da je s strani modelatorjev to dovoljeno, drugače pač....ka naj.

Jaz osebno se uvarjam z prodajo in polaganjem naravnega in umetnega kamna, pa še kaj bi se našlo.

Upam ,da se tema ne bo zasmetila ,kot vse ostale .

post-28750-0-50127900-1347481793.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šravfanje motorjev, kosilnic, motornih žag, motokultivatorjev itd... recimo temu popoldanski hobi/obrt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Projektiranje objektov/arhitektura (IDZ, IDP, PGD, PZI)

- Urbanizem (oppn, prostorski plani, strokovne podlage, presoje vplivov na okolje)

- Inženiring (celovita priprava projektov, vodenje, izvedba in nadzor izgradnje, rekonstrukcij ali adaptacij objektov)

- 3d modeliranje, renderiranje

- 3d animacije

Vse služba nekaj pa hobi :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Električar za VN vode in osebni trener(isto kot dog66,da ne pišem še jaz)

P.S. aja,pa isto kot HD zbiram,sam ne bankovcev ampak kilske zlate palce :P ..pridm iskat tud na dom,odvoz brezplačen :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delam v kadrovski službi v striptiz baru. Posla je ogromno in pogosto prinesem "delo" še domov. Sem si moral zmontirat štango sredi dnevne sobe. Ma ni da ni... vse od testiranja novih bejb, montaža in predvsem demontaža modercev, tangic, masaže za večja oprsja...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poprailo alternatorjev in zaganjačev 12V za vsa osebna vozila,motorna kolesa in delovne stroje !

Ps;za delo in vse moje vgrajene dele dam eno lento garancijo,obnovljene alternatorje in zaganjače pošljem tudi po povzetju !

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po izobrazbi pravnik, s par kolegi imamo svojo pisarno in se ukvarjamo s pravnim svetovanjem, pripravo vseh vrst pogodb, izvršbami, pritožbami, itd.. Poleg tega tudi "zaposlen" v pravni službi ene firme, ki se ukvarja predvsem s tujino, torej razne gospodarske pogodbe s tujim elementom, itd..

Kar se tiče hobija in prostega časa pa vse kar se tiče šraufarije in ličarije, predvsem pa:

- varjenje vseh vrst plastike

- motomehanika - servisi, nastavljanje ventilov, popravilo menjalnikov, itd.. :)

- pa kakšno gumo tut sem pa tja zamenjam

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam svoj majster, na vse se spoznam, sam ne profesionalno.

Če rabi kdo pomoč pri aviomodelarstvu sem na voljo.... :D

Sej bi še kej napisal, vendar nimam cajt, da bi reševal probleme....ko jih imam še sam preveč.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še delam na tem, da si ustvarim svetlo prihodnost...če bo vse po sreči bom tak čas drugo leto že diplomirani inženir energetike...

Drugače pa se že nekaj let uvajam v družinsko firmo, v kateri skrbimo, da cela slovenija in tudi nekaj juge ponoči kaj vidi... prodaja elektromateriala in SVETIL..

www.jaka-i.si

Tržimo lastno blagovno znamko Jaka&I Svetila-žarnice-in droben elektro material...najdete nas v vseh večjih in manjših bolje založenih elektro trgovinah in marketih kot so E.Lecler, Merkur, itd.

skatlice.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih bil uvoznik avtomobilov,potem uvoznik motorje vse rabljeno,pol gostinec po padcu pa zdej v bolniški

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kakem padcu?

Ma lani sem se ful razbil z mopijem...mesec dni v komi....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kaj URADNO delata...... anči (anja 37 ) in kmetica2.......

..........v sami zajebanciji vedno pozabim vprašat al je anči res uniformirana karkol že...in če je kmetica res sejalka rožic in solat.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!