Skoči na vsebino

Honda Silverwing


zigaturkster@gmail.com

Priporočene objave

Zdravo,

zanima me ali ima kdo za priporocti kaksen dober Honda servis v okolici Ljubljane?

Hvala,

Ziga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda as trzin..bo dost bliz ljubljane?

Ja, a pa so za kej, vazno da je dober servis, lahko je tudi kje drugje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, a pa so za kej, vazno da je dober servis, lahko je tudi kje drugje...

je..vsaj ne boš vidu 10 komadov takih ali drugačnih motorjev v razsulu ki čakajo na neko popravilo..

lahko pa tudi drugje probaš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo !

Mene pa zanima kolko stane servis na 18.000 km za SILVER WINGA 600 ,sem iz Ptuja.Kje v moji bližini je zaupanja vreden serviser in po ugodnih cenah.

Hvala !

Alo tudi jaz sem iz Ptuja in mojega Burgmana vozim v SG ( x-rider ). Sem ful zadovolen. Pred 1 tednom sem pripeljal zadevo od njega motorček poje kot " singerica ".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo tudi jaz sem iz Ptuja in mojega Burgmana vozim v SG ( x-rider ). Sem ful zadovolen. Pred 1 tednom sem pripeljal zadevo od njega motorček poje kot " singerica ".

Pa še krajši izlet narediš. :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet.Še vedno pa nevem koliko bo me takšen servis stal pri 18.000 km.Ker nimam iskušenj s tem skuterjem me zanima,če se pojavljajo kakšne posebna težave od letnika 06-10.Povejte svoje iskušne lastniki teh lepih HOND SW 600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet.Še vedno pa nevem koliko bo me takšen servis stal pri 18.000 km.Ker nimam iskušenj s tem skuterjem me zanima,če se pojavljajo kakšne posebna težave od letnika 06-10.Povejte svoje iskušne lastniki teh lepih HOND SW 600.

Od 80 do 220 € odvisen kaj ti bo delov in gdo ti bo delov.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno je kako kvalitetno so bili do sedaj delani servisi, če ima realne km mislim da te lahko pri teh km čaka velik servis, najprej pa ga je treba odpret ter pregledat kaj spoh je za zamenjat, posebej v varjatorju kar opažam da ima zelo malo maxijev to stvar redno servisirano ter vzdrževano, ponavadi imajo menjano le olje,filtri,svečke kot se menjava pri klasičnih motorjih, na varjator,sklopko,pogon pa se ponavadi pozabi. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni,

 

Sem lastnik Honde silverwing in bi želel kakšno pojasnilo glede mojega problemčka.

Namreč,ko štartam je vse kot mora biti, vendar ko počasi pospešim do 60 km/h se v motorju ali sklopki ali,... začnejo nekakšne vibracije ki trajajo vse dokler ne povlečem na 80 km/h.

Kadar prekoračim hitrost 80 km/ h , pa spet vse normalno.

Moti me ker te vibracije se pojavljajo ravno pri takšni hitrosti ki jo v prometu največ uporabljam.

Ima kdo podobne izkušnje odnosno ve kaj bi to bilo?

Hvala za odgovore

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mogoče zadnja guma za scentrirat ...ali pa krivo / udarjeno platišče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si prepričan, da so vibracije iz mašine?

Da ti ne vibrira samo bilanca levo in desno - če je to, je obrabljena sprednja guma.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te vibracije ti morajo odpraviti.

Zdaj ga imaš priliko celo zimo voziti nazaj, ča ga ne bodo v prvo popravili.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravleni!

Sem lastnik Honde silverwing 600. Pojavlja se mi ena težava za katero nisem povsem prepričan glede vzroka. Če na hitro dodam plin se obrati motorja hitro dvignejo do cca 5000 obr. na minuto, nato obrati padejo na cca 4000 obr. na min.Pri tem se sliši v predelu variomata, da jermen zavibrira in udari ob ohišje variomata. <to se pojavi za delček sekunde, nato gre vse dalje normalno. Prosim za odgovor, če je imel kdo podobne težave. Jermen je bil zamenjan pred 8000 km.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!