Skoči na vsebino

Priporočene objave

FOLK JEST RABM POMOC USI MI GOVORIJO DA DAM STROM ZA 1 CRTICO NAPREJ JEST PA NEWEM KKO NEJ TO NARDIM RABM POMOC NUJNO BAJE SE TO FUL POZNA SAM K NEZNAM!!!!HVALA ZA POMOC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

če že hoče kdo d mu gre flexer 50-60 nej da vzadih manjši zobnik spredih pa večjega

sam pol v klancne bo šlo !! (vem d je to stara tema ampak sam povem če še bo kdo to gledu in ga bo zanimal) :OK: :OK: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Mene pa samo zanima kaj mi pomaga če dam to gumjasto cev v obliki trnka ven, ki je v neki črni škatlici.

Pa to moj sosed ima tudi flexerja in je dal to ven pa mu negre nič hitreje!?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fergazer bo dubil več kisika. Drugace pa najbolje auspuh zubnik ta trnk,... pol pa se ksn l bat ce das notr. Jest se nism s tem trnkom obremenjevov sm neki homemade filtr naredu:D:D:D lepo sm dov filtr dol pa sm pa uzeu uno gobco od uznoti pa sm jo nastimu na fergazer pa dov sam tist gor k prvijs na frgazr in je biu ala sportn filtr:D drgac pa sou je mal hitrej sam kisika je blo pa res vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če koga zanima da flexya spraviš na ene 60km/h tu nekje

zamenjaš zobnike pa je stvar rešena ...razn če se vozite u hrib pol bolš d ne menjujete zobnikov =)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ja najbujš nej ti gre flexer 220 kolkr jst vem ma flexer 1 marčo in že če ti gre frčo 70 se lahko samo čudiš

če pa že tolko čaraste dejte od avtomatika motor na flexrja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najbujš nej ti gre flexer 220 kolkr jst vem ma flexer 1 marčo in že če ti gre frčo 70 se lahko samo čudiš

če pa že tolko čaraste dejte od avtomatika motor na flexrja :OK:

Zgleda da ne ves kje je sploh razlika med avtomatikovo in flexerjevo masino...nee u menjalniku ze ne.. .) no pa nebi reku da se lahko cudis ce ti gre frco 70....lahko gre tud vec brez cudezev... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najbujš nej ti gre flexer 220 kolkr jst vem ma flexer 1 marčo in že če ti gre frčo 70 se lahko samo čudiš

če pa že tolko čaraste dejte od avtomatika motor na flexrja :OK:

Dosti večji čudež je da ti original apn zvrti prenose 15/32 kot pa frčija spravt na 70km/h.Flexer,da ma 1 marčo prvič slišim mora bit delan za izvoz :lol1: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma pole u hrib pa ga porivat ne hvala raje imam na posteških motor kot pa na končni

čene predn štartaš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam flexerja s katerim imam problem .Dogaja se da se med vožnjo motor enostavno ugasne.Počakam kakšno minuto in zopet se peljem.Včasih se zgodi tudi da noče "laufat"pod "štantgasom" Kaj bi to bilo?Je to v kakšni povezavi?Če kdo kaj ve naj mi pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pipca za bencin je zamasena pa fergazr spuci in more laufat :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odšraufaj ga dol,vzemi narazen speri v bencinu,malo prepihaj,očisti filter,pa sestavi nazaj! potem bi moralo delat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi problem sem dobro rešil.Sedaj pa me zanima zakaj je "auspuh"na koncu tako zelo masten od olja?

Kaj je vzrok temu ?Če kdo ve mi naj mal razloži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa upam,da ne daješ noter preveč % olja! .) klko % vlivaš noter? :evilgrin:

če imaš 4% je potem to 2dcl olja na 5L benza! :) LP

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma 4 je velik prevec.. jst sm stavu tistga sinteticnega pa sm dau 1% in je blo cist ql drgac za tomosa itak nerabs kej prevec tocno hehe jst sm to kr na oko ulivov notr :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz davam v apn6 vedno 4% kr se je tak davalo že 21let! piše tudi v navodilih! .) sicer pa boljše preveč kot premalo,kajti mešanca maže tudi blajerco ter lagerje,... :)

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend sploh ne daje olja usake 5 rezervarju da 4%mešanco pa mu dela že 2 leti brez problemu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend sploh ne daje olja usake 5 rezervarju da 4%mešanco pa mu dela že 2 leti brez problemu :naughty:

pa naj se pelje 60km brez da se ustavi,pol pa poročaj o zaribanem motorju! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam se pa upaš peljat s neregistriranim tomosom prek 60km :headbang: :headbang:

tomos je tomos dela na karkoli mu daš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!