Skoči na vsebino

Priporočene objave

moj frend sploh ne daje olja usake 5 rezervarju da 4%mešanco pa mu dela že 2 leti brez problemu :naughty:

En lep vroč poletn dan pa ne bo več delal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mene pa zanima če ve kdo za kakšnega rabljenega flexerja po ugodni ceni??'Pod 400€!

LP

Niso to mali oglasi :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz mam tomos flexerja,Pa bi vas prašu če mi lahko gdo natančno pove kje je ta guma v obliki trnka.Ki naj bi zavirala pretok zraka.Naj bi bila v nekem airboxu.Kje je to..?Prosimn če mi natančno opišete kako naj to dobim ven in kje sploh to je.Res lepo prosim če mi poveste odgovor na to.

Imam pa še eno težavo,Če imam poln rezervar,Potem deluje normalno,ko pa ga spraznim za liter mogoče malo več,se pa kar ugaša kot da nima bencina,Nato ko pa spet napounim rezervar spet deluje normalno.Kaj bi to lahko bilo?Če gdo ve,naj mi prosim pove.

__

Lahko pa povem še,da sem do sedaj zamenjal auspuh z automaticovim,In zamenjal sem tudi zadni zobnik z 22 ,Pa mi gre 45-50 realnih km/h.

___

Na slikah je moj Flexer,Vidijo se pa tudi Modre/rdeče led diode.

Najlepša hvala za odgovore.

post-21812-1225569809_thumb.jpg

post-21812-1225569823.jpg

post-21812-1225569844_thumb.jpg

post-21812-1225569885.jpg

Popravljeno . Popravil flexer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo.Prosdim če mi lahko pomagateNamesrtil sem zobnik 22 na tomos flexerja.Zdaj lepo leti ,sam ko ga teram do poda ga nekaj ustavlja,tako posklakuje kot bi se po makadamu vozil,čeprafv sem na asfaltu..Kaj bi to bilo,nekaj zaustavlja moped...?POmagajte

eee.

Tudi jaz sem naredil enako,Nekaj časa mi je poskakoval tudi meni,Potem sem ketno malo našponal in potem je bilo malo bolje,zdaj le še malo poskakuje.Upam da si skrajšal ketno ,sicer je logično da poskakuje.Poskusi še ti..Pa povei rezultate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tomos flexerja,Pa bi vas prašu če mi lahko gdo natančno pove kje je ta guma v obliki trnka.Ki naj bi zavirala pretok zraka.Naj bi bila v nekem airboxu.Kje je to..?Prosimn če mi natančno opišete kako naj to dobim ven in kje sploh to je.Res lepo prosim če mi poveste odgovor na to.

Imam pa še eno težavo,Če imam poln rezervar,Potem deluje normalno,ko pa ga spraznim za liter mogoče malo več,se pa kar ugaša kot da nima bencina,Nato ko pa spet napounim rezervar spet deluje normalno.Kaj bi to lahko bilo?Če gdo ve,naj mi prosim pove.

__

Lahko pa povem še,da sem do sedaj zamenjal auspuh z automaticovim,In zamenjal sem tudi zadni zobnik z 22 ,Pa mi gre 45-50 realnih km/h.

___

Na slikah je moj Flexer,Vidijo se pa tudi Modre/rdeče led diode.

Najlepša hvala za odgovore.

K vsemu bi dodal še eno vprašanje.Kje so še bloakde ki jih je enostavno odstraniti?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk ti sam rečem da je ta hitrost ki jo maš zdej končna in brez kakšnega kita boš težje večjo hitrost dubil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč kej več, sej po mojem maš vse blokade veni ker ti gre 50km/h drgač gre sam 25km/h.

nene nimam useh zuni.Samo auspuh sem zamenjal pa zobnik odzad.Tisto blokado ka naj bi bila kot nek trnk,to me zanima..Če gdo ve naj mi pomaga prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.No hvala ti najlepša:)

Kaj pa je potem tisti trnek?

Kje je?sej to na slikah mislim da je ta airbox sam jas ne vidim nobenga trneka..:)

Ali je v temu filtru ta trnek?hvalka za odgovore.

post-21812-1225900661.jpg

post-21812-1225900669.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem naredil enako,Nekaj časa mi je poskakoval tudi meni,Potem sem ketno malo našponal in potem je bilo malo bolje,zdaj le še malo poskakuje.Upam da si skrajšal ketno ,sicer je logično da poskakuje.Poskusi še ti..Pa povei rezultate.

Ej pa veš kaj..daj ga na tačko in poskusi sam počasi z roko vrtet gumo,pa ketno gor dol vleč,pri men je blo tko da en čas je bla ketna napeta en čas pa ohlapna k n vem kaj..Potem sem zamenjal zobnik in je blo..Probaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor nima nobene blokade več, motor ti nebo šov več kot 50km/h, če pa češ da ti gre več pa prodaj tole. Pa kupi kak SM, skuter 50ccm al pa več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo.

en problem imam,prosim pomagajte mi ..,Če imam poln rezervar,Potem deluje normalno,ko pa ga spraznim za liter mogoče malo več,se pa kar ugaša kot da nima bencina,Nato ko pa spet napounim rezervar spet deluje normalno.Kaj bi to lahko bilo?Če gdo ve,naj mi prosim pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,danes sem pobral dol fergazer,in videl tisto medeninasto pušo.

PROSIM če mi poveste kako naj jo poberem ven...Tisti ki ste jo dali ven,boste znali odgovoriti;)

LEPO PROSIM ČIMPREJ ker mam še razdrt moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,danes sem pobral dol fergazer,in videl tisto medeninasto pušo.

PROSIM če mi poveste kako naj jo poberem ven...Tisti ki ste jo dali ven,boste znali odgovoriti;)

LEPO PROSIM ČIMPREJ ker mam še razdrt moped.

S sosedom sva pred cca 1letom vzela sveder fija malo večjega kot lukna in vrtala dokler se puša ni obrnila in šla vn. Tko sm prebiral da so tut drugi delal. Zdej pa veselo na delo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S sosedom sva pred cca 1letom vzela sveder fija malo večjega kot lukna in vrtala dokler se puša ni obrnila in šla vn. Tko sm prebiral da so tut drugi delal. Zdej pa veselo na delo :)

Ajaa.U hvalaa.:)

Sam kaj pa bom pridobil s tem?A bo le večje porab al tud kaj drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!