Skoči na vsebino

Honda RC 213 VS


kađiva

Priporočene objave

Ker ta motor še nima svoje teme jo kar odpiram in prilagam najverjetnejšo verzijo bombnika :)

post-1406-0-04555900-1350035769_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ta motor še nima svoje teme jo kar odpiram in prilagam najverjetnejšo verzijo bombnika :)

UUUUUAAAAAAAAAAA, čeprav sem prepričan, da je to pač eden od Photoshopov, ki se bodo pojavili pred uradno predstavitvijo, mi je všeč, zelo!!! Škoda le, da nimam denarja, ker kakršnakoli bi bila, če bi imel dovol dinarčkov, bi jo kupil, in bi ostala moja do konca. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem komaj opazil... KAJ GUM PA BOLJŠIH NISO MOGLI NAMONTIRAT ALI KAKORKOLI ŽE??!!??!!?? :kva2:

Ta mopi ko bo enkrat na cesti, ziher nebo imel obutih teh neuporabnih radirk! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo videli kaj bo. Upajmo da bo neka normalna cena, da si jo bomo tud navadni smrtniki lahko kupili :)

Cena bo vse prej kot normalna, ker jo uvrščajo v segment z Ducati Desmosedici, tako da cena bo po moje žal astronomska.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad so ble te hondine limitirane verzije ( RC30 in RC45) tam nekje trikratna cena CBR 1000 oziroma kasneje CBR 900 RR. Pomoje bo tm nekje 40 000 evrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad so ble te hondine limitirane verzije ( RC30 in RC45) tam nekje trikratna cena CBR 1000 oziroma kasneje CBR 900 RR. Pomoje bo tm nekje 40 000 evrov...

Prav imaš glede cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

UUUUUAAAAAAAAAAA, čeprav sem prepričan, da je to pač eden od Photoshopov, ki se bodo pojavili pred uradno predstavitvijo, mi je všeč, zelo!!! Škoda le, da nimam denarja, ker kakršnakoli bi bila, če bi imel dovol dinarčkov, bi jo kupil, in bi ostala moja do konca. :grim

Ti najprej kopalnico do konca spedenaj :)

 

Hja, lepa je, lepa, tut pelje se verjetno fino fajn. Cena 40k€ bi bla kr točna, če se nebi kdo slučajno spravlal še kake dodatne "cukre" gor metat (AKA elektronika, bremze,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti najprej kopalnico do konca spedenaj :)

 

Hja, lepa je, lepa, tut pelje se verjetno fino fajn. Cena 40k€ bi bla kr točna, če se nebi kdo slučajno spravlal še kake dodatne "cukre" gor metat (AKA elektronika, bremze,.. .)

 

Roco, na mottoradovi strani piše cca 50000 eurov, juuuuuuujjjjj  :huh:  :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Auch!

Like the Honda NR750 before it, the V4 Honda is to be a specially constructed motorcycle aimed at the very high end of the market. Pricing is likely to be around the 75,000 euro mark, indicative of what the bike's performance should be.

Bojda bo na voljo konc leta 2014, in da je cakalna doba ze potrjena. zadeva bo najbrz merilo, in brez nje v prvenstvih na stock bazi ne bo upa na zmago...

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auch!

Like the Honda NR750 before it, the V4 Honda is to be a specially constructed motorcycle aimed at the very high end of the market. Pricing is likely to be around the 75,000 euro mark, indicative of what the bike's performance should be.

Bojda bo na voljo konc leta 2014, in da je cakalna doba ze potrjena. zadeva bo najbrz merilo, in brez nje v prvenstvih na stock bazi ne bo upa na zmago...

To da bo za nas navadne smrtnike absolutno nedosegljiva cena, to mi je tako bilo jasno... Komaj pa čakam, da bo uradno predstavljena, da bo uganka končno rešena. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pricing is likely to be around the 75,000 euro mark, indicative of what the bike's performance should be.

 

 

:eek::lol1:

 

Kakšna valuta pa so euro marke????

 

lp A

 

Angleška... ;)

 

'The price will be around XXXXX mark' = 'Cena bo okrog XXXXX zočke.'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!