Skoči na vsebino

Tunizija


Sanda7

Priporočene objave

iščem še enega motorista ali motoristko s svojim motorjem za furo po Tuniziji in sicer odhod predvidoma 22.12 iz Genove ob 15h ter ter odhod iz Tunizije 2.1 ob 23h datum še ni fiksen ker iščem čim cenejšo varjanto ladijskega prevoza,,,..okvirno pa se vrtim v tem terminu..

resno zainteresirani me kontaktirajte preko PM oziroma preko gsm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najcenejši trejekt v Tunizijo je iz Trapanija (Sicilija). Trajekt vozi 8 ur. Meni je bila najbolj všeč dnevna vožnja plus večerno pohajkovanje v carinskih hangerjih.

Pozor! Letos so bili policisti tako predrzni, da so od mene zahtevali denar za prestop meje (v obe smeri). Približno v eno smer so od mene trije različni policaji ali uslužbenci zahtevali denar. Rezultat je bil da sem za prihod dal 20e v žep, nazaj grede pa nič. Zoprni pa so bili, kot večerni komarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najcenejši trejekt v Tunizijo je iz Trapanija (Sicilija). Trajekt vozi 8 ur. Meni je bila najbolj všeč dnevna vožnja plus večerno pohajkovanje v carinskih hangerjih.

Pozor! Letos so bili policisti tako predrzni, da so od mene zahtevali denar za prestop meje (v obe smeri). Približno v eno smer so od mene trije različni policaji ali uslužbenci zahtevali denar. Rezultat je bil da sem za prihod dal 20e v žep, nazaj grede pa nič. Zoprni pa so bili, kot večerni komarji.

ja definitivno je najceneje iz sicilije saj je najbližje,glede na to da gremo decembra bo še do genove ali civitavecchie pri kakšnih minus stopinjah jebeno odpelat 600 oz 700km u šusu,..sicer tud pot do sicilije nekaj stane in glede na to da imam italijo komplketno obdelano ni potrebe še enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena Sanda7, pozdravljena družba!

Ne želim ti ugrabiti teme, a ko je že bila tukaj objavljena povezava na moj program Puščavske enduro avanture od 16. do 26.11.2012, se oglašam še jaz.

Na poti bomo 11 dni, od tega 5 in pol na motorjih na terenu v puščavi. Od Ljubljane do roba puščave in nazaj se motoristi zapeljemo v avtu 4x4 in tovornjaku/bivalniku 4x4, motorji pa na prikolici. Vsa prtljaga (kamp oprema, voda, hrana, nahrbtniki, gorivo, deli) se pelje na tovornjaku, nekaj noči prespimo v kampu, preostale pa delamo bivake v puščavi. Tereni se vrstijo od male šole vožnje po pesku na omejenem območju preko hitrih trdih terenov do sipinskega morja.

Udeležbo je odpovedalo nekaj Dalmatincev, tako da imamo prosti dve mesti, ki ju moramo zapolniti, da se pot realizira. Zainteresirani se mi lahko oglasite na PM, večina informacij pa vam je na voljo preko zgornje povezave, ki jo zaradi lažjega branja ponavljam tukaj.

Upam, da Sanda najdeš sopotnike, doli pa se bova za le nekaj dni zgrešila. Srečno pot!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sanda7: Mogoče najem kakšnega kombija? Kar nekaj ponudnikov najdeš na Internetu kateri vozijo potnike na letališča po Italiji. Mogoče najdeš kakšnega kateri bi vas zategnil do Genove in prišel iskat, ko pridete nazaj. Drugače ni niti tako jebeno odvozit tistih 620 km do Genove, kot pa trogat sabo opremo za mraz in normalne temperature.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Eh... To je tako, kot bi zdaj delali tuji turisti v Sloveniji paniko. Ker v Sloveniji je pa zadnje tedne res nevarno. 24/7 in na vsakem koraku. ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ...ne ravno panika, samo tuje turiste boli patak, če CTN in Grimaldi nehata vozit v Koper.

Unim, ki imajo neomejen dopust, se pa sploh fučka.

Ma ja, zaenkrat zgleda, da bo.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ...ne ravno panika, samo tuje turiste boli patak, če CTN in Grimaldi nehata vozit v Koper.

Unim, ki imajo neomejen dopust, se pa sploh fučka.

Ma ja, zaenkrat zgleda, da bo.

rrrr

Trajekt odpovedan za tunis je še vedno linija tanger med

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ...ne ravno panika, samo tuje turiste boli patak, če CTN in Grimaldi nehata vozit v Koper.

Unim, ki imajo neomejen dopust, se pa sploh fučka.

Ma ja, zaenkrat zgleda, da bo.

rrrr

Veš kaj.....nič ne bomo kompliciral. Če glih ne bo vojno stanje dol gremo.......če se zajebe bo pa vse skup bolj zanimivo.....

Saj ne zaradi drugega samo da se nama bosta dva kujona iz Maroka smejala medtem ko bova midva doma sneg kidala..........ni šans

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, to je dober argument ...pa magari ce bo treba cez Kjeptown domov.

rrrr

tukejle zdaj gledam napise na zadnjih plankah kamionov:

OBEY TRAFFIC RULES BLOW HORN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj konec koncev Alžirije pa Libije tud še nismo videli.

Ej pa ne pozabi.......rižev puding je zadnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!