Skoči na vsebino

Tunizija


Sanda7

Priporočene objave

Sej se vrjetno vse to zrihta ze na trajektu ? Ali pac ne??? Mam v planu konc Septembra 14dni 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, gasperX said:

Sej se vrjetno vse to zrihta ze na trajektu ? Ali pac ne??? Mam v planu konc Septembra 14dni 

Iz Sicilije proti Tunisu urejaš vse na trajektu (dolge vrste). Iz Tunizije na Sicilijo na kopnem v hangerjih.

On 2/5/2020 at 12:58 PM, AK84 said:

Pa se da te listke že kje prej sprintat? Mi smo si pred potjo v Maroko že vse uredili doma.

Prosim daj link do teh listkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Bostjan L pravi:

Iz Sicilije proti Tunisu urejaš vse na trajektu (dolge vrste). Iz Tunizije na Sicilijo na kopnem v hangerjih.

 

Te kolone so ble isto na trajektu za maroko. Jest jo bom usekal Civitavecchia-Tunis in Tunis-Civitavecchia   trajekt nekje 19ur in cena 161€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, gasperX said:

Te kolone so ble isto na trajektu za maroko. Jest jo bom usekal Civitavecchia-Tunis in Tunis-Civitavecchia   trajekt nekje 19ur in cena 161€

Meni je ljubša Palermo Tunis. Cenovno in časovno je primerljivo z Civitavecchio.
Kar je slabše pri Civitavecchiji je da se dolgo voziš po Terenskem morju, ki je zelo valovito (večkratne osebne izkušnje).

Manj vidim trajekt rajši ga imam :)

806470883_ScreenShot2020-02-10at12_17_18.thumb.png.ea41997cf90a9555f91136dc595bee55.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem samo problem je da je do Civitavecchia   740km avtoceste  do palerma pa skoraj 1700km tolk casa pa na zalost nimam. Bi pa bilo se zanimivo do palerma pelat vendar po drugi poti z drugacnimi palni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eno vprašanje. Kje točno je vhod v sotesko Selja? Neke slike sem gledal in eni se kar vozijo po železniških tirih. ? Je možno  priti z motorjem tja ali samo z vlakom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj so posnetki? Jaz sem bil tam 2018 in sva imela od El Kef pa do Metlaoui (Al-Mitlawi) policijsko spremstvo, zaradi varnostih razmer. Policaji so bili sicer korektni, vendar ni bilo casa vmes niti za scat. Mislim da je Metlaou izhodisce za Selja gorges. Drugace na google maps zgleda da pelje cesta v sotesko.

Btw, meni je bil zahod Tunizije precej bolj kul kot turisticna obala, samo je zaradi meje z Alzirijo vzdusje v tem delu nekoliko napeto in se ni bilo mozno prosto voziti naokoli. Kot receno problem je bil samo v odseku (El Kef - Metlaoui), severno in juzno je bilo ok. Res je da v blizino meje z Libijo pa nisva niti rinila.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, nejc74 pravi:

Od kdaj so posnetki? Jaz sem bil tam 2018 in sva imela od El Kef pa do Metlaoui (Al-Mitlawi) policijsko spremstvo, zaradi varnostih razmer. Policaji so bili sicer korektni, vendar ni bilo casa vmes niti za scat. Mislim da je Metlaou izhodisce za Selja gorges. Drugace na google maps zgleda da pelje cesta v sotesko.

Btw, meni je bil zahod Tunizije precej bolj kul kot turisticna obala, samo je zaradi meje z Alzirijo vzdusje v tem delu nekoliko napeto in se ni bilo mozno prosto voziti naokoli. Kot receno problem je bil samo v odseku (El Kef - Metlaoui), severno in juzno je bilo ok. Res je da v blizino meje z Libijo pa nisva niti rinila.

https://www.nina-potuje.com/tunizija-znamenitosti/#jp-carousel-14462

Članek je iz novembra 2019. Tako, da predvidevam. da so to potovali v lanskem letu. Mi štartamo v sredo, pa se naslednjo soboto vračamo domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ocitno je tam ze varna cona, tudi tale Nina pise da so se izognili goratemu serernemu delu, kjer je meja z Alzirijo. Po mojem gres v Metaloui pa vprasas kdaj vlak NE vozi po progi :D

btw ceprav nimam prenocisc, sem ti pa nasel "Star Wars Filming Locations" meni jih je vecino uspelo najti, razen onih dveh na Djerbi in pa Luke's home.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!