Skoči na vsebino

Tricikli, trajki, trokolesniki :)


SiR

Priporočene objave

 Na avto . net poglej

Popravljeno . Popravil ninjaxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se kaj ekstra ravno ne boš vozil s takim kitajčkom... Glede na slabe izkušnje lastnikov kitajskih dvo in štirikolesnikov. Lahko pa da se motim. Kaj pa Api?

Moja povezava :OK:

Popravljeno . Popravil perici
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se kaj ekstra ravno ne boš vozil s takim kitajčkom... Glede na slabe izkušnje lastnikov kitajskih dvo in štirikolesnikov. Lahko pa da se motim. Kaj pa Api?

Niso čisto vsi kitajci za en drek. Nekaj jih je v lastnišku japonskih moto firm in so kar vzdržljive in zanesljive mašince. Ne vem pa ali imajo v ponudbi tako trokolo in ali se ga da nabaviti v evropi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem napisal, da je pa možno da se motim... :whistle:

Za Husote tudi ni enaka kvaliteta, -pri 250 in 650 Aquila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Lep pozdrav... prvo bi rad povedal, da imam že dolgo željo imeti trajka! ampak te želja je da ga naredim sam..in me zanima kako začet? prosim če mi lahko kdo pomaga z nasveti? Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav... prvo bi rad povedal, da imam že dolgo željo imeti trajka! ampak te želja je da ga naredim sam..in me zanima kako začet? prosim če mi lahko kdo pomaga z nasveti? Hvala.

Najprej nabavi dobro mašino od Hrošča z menjalnikom potem začni šele razmišljat o trajku,sicer pa dobiš v Nemčiji komplet,ki ga sam sestaviš,sem videl pred leti na IMOT-U v Munchenu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav... prvo bi rad povedal, da imam že dolgo željo imeti trajka! ampak te želja je da ga naredim sam..in me zanima kako začet? prosim če mi lahko kdo pomaga z nasveti? Hvala.

pokliči me na 051 607 544.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

sicer so spet neumnosti, ampak včasih so se tudi po evropi vozili taki tovorni trikolesniki: gilera moto guzzi, pa še kakšna firma jih je proizvajala 

1223570189.jpg

zakaj ni spet nič pdoobenga okoli?

Takaj nebi meli tudi po EU kaj podobnega?

http://www.3wheel-motorcycle.com.img.800cdn.com/uploadfile/201212/20121217132422488.jpg

lepo je kot krava na baletu ampak noben piaggio porter nima dobro tono nosilnosti,  apecarjih praktično ni več za najt, kombiji so dražji za vzdrževat, tama za mobilno tržnico sadja sej Slovenske ceste postajajo vse bolj podobne tistim po indiji pa še kje tam okoli :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za info, Peljhan ma enega podobnega. Mislim da je.....hmmmm....Tomosov? Sicer bistveno švohnejši kot ta na fotki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.prosim koga ki je sam izdelal okvir za vw trikea če me lahko kontaktira na zs ali na telefon 031004448.rabim neke infoermacije in pomoč.

Hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, rado7rado pravi:

Pozdravljeni.prosim koga ki je sam izdelal okvir za vw trikea če me lahko kontaktira na zs ali na telefon 031004448.rabim neke infoermacije in pomoč.

Hvala

lp

sem te premaknil v pravo temo, tule boš prej dobil odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, rado7rado pravi:

Pozdravljeni.prosim koga ki je sam izdelal okvir za vw trikea ...

Za predelave Trike je bil svoje čase dober mojster tale možakar. Stane Smodiš (Fismo). Tel: 01/7875 589.  Tudi iskalnik znotraj tega foruma najde nekaj kontaktov...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Ob 23. 4. 2018 ob 18:38, Yucco pravi:

Živjo, je kdo od vas že poizkusil omenjeno zadevo ?

Kako bi bilo pri nas s homologacijo in uvozom?

Je res kot pravijo zadeva vozna z A in B kategorijo?

Mal pozen vidu. Mislim da ga ima Niko Mihelič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, MARJA pravi:

Mal pozen vidu. Mislim da ga ima Niko Mihelič.

misliš tole skropucalo ali pravega morgana ?

Niko Mihelič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Yucco pravi:

Vseeno katero verzijo. 

Ja, to je Niko Mihelič.

Kje si pa slikal omenjeno?

slika je z interneta

je pa pravi morgan threewheeler zanimivo za videti..vsaj za nas, ki smo bol za 666 ..prava old school krsta na kolesih.

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Nekaj me zanima. Vsi trikolesniki, ki imajo razmak med kolesi večji od 52 cm in nožno zavoro, so vozni s kategorijo B. Zanima pa me ali jih lahko vozimo tudi s kategorijo A, torej brez opravljene kategorije B. Npr. klasični trike z ozko sprednjo gumo in dvema širokima zadnjima, pa Can am z dvema spredaj ali MP3 LT. Kaj pravi zakon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni! Malo sem prebiral te poste..vidim da je že preteklo par let od nekaterih objav..prosil bi za kakšen kontakt... Jaz pa bi potreboval nekoga na katerega se lahko obrnem da mi svetuje,kaj in kako da bom lahko naredil homologacijo za trike..

Hvala vsem vnaprej..lp Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Boško2 pravi:

Pozdravljeni! Malo sem prebiral te poste..vidim da je že preteklo par let od nekaterih objav..prosil bi za kakšen kontakt... Jaz pa bi potreboval nekoga na katerega se lahko obrnem da mi svetuje,kaj in kako da bom lahko naredil homologacijo za trike..

Hvala vsem vnaprej..lp Boštjan

Par postov višje sem dal kontakt:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!