Skoči na vsebino

Priporočene objave

Zadnje čase poslušam in berem, da imajo motosvetovci čisto premalo možnosti za spoznavanje v živo - zato smo za 8. december zakoličili datum letošnje Motosvetove Novoletne Zabave..

Ker je zelo kul, da lahko na MNZ pridete z motorji in jih tam po potrebi garažirate v primeru, da boste po urah in urah žuranja preveč utrujeni, da bi nogo zavihteli čez motor, se bomo dobili v Rollbaru, kjer bodo – tako kot lani , do jutra varno spravili vse motorje.

Tudi letos boste lahko radirali gume v kart dirki – cena štartnine je 12 evrov (ali 8 litrov bencina), vanjo pa je vključena tudi konzumacija), prijave pa zbiramo kar v tej temi.

8. decembra, od 20. ure dalje v Rollbaru (BTC- nasproti Koloseja)– razvrat do jutranjih ur. (Blaž pravi, da ima v paci par presenečenj :evilgrin: )

Zakaj na MNZ?

Da boste na šank položili argumente za in proti BMW-jem (Kawasakijem, skuteristom, korejskim komponentam, odsevnim jopičem. .), predebatirali kdo je letos odpeljal najbolj kulsko in hard furo, kateri motor požre največ bencina, ugotovili katere gume so top in katere flop, zmagali v kart dirki ter se pokazali motoristkam – če upate. :smoke:

PRIJAVLJENI NA KART DIRKO:

nejcgs

Kmet2 in kmetica

pikolo

hp2

wix

binabana

motozajebant

aleksander

mujo

nxyz

maja91

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res me čudi, da še ni bilo vprašanja : kok je pa vstopnina :lol:

nam bmwejašem je to čist vseen..

itak smo na VIP listi :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet in Kmetica prideva in cufa tud naju prijav na dirko,hvala, se vidmo :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, vsaj probajo lahko najbrž... glede na uro bo za servis že kar težka... :lol1:

Organizirana bo brezplačna asistenca....

....do najbližjega odpada....

Popravljeno . Popravil bladzo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo lohk s svojimi mopedi drikal po karting pisti ?

Kaj si ti nor......pol ne bomo mrl nč od žurke,se bomo sam vozil na odpad pa nazaj :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo lohk s svojimi mopedi drikal po karting pisti ?

že probal pred leti..most je prenizek. Je pa nekdo z Vmaxom delal burnout (pa ni bil Elo) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!