Skoči na vsebino

Priporočene objave

Sem mislil, da bo srečanje na kakšnem BMW servisu :K

Sicer so pa tisti električni kartingi napram bencinskim težki kot "tank", zelo podobno ...

Hočeš rečt, da mamo eni prednost? Jah... hitr si se vdal..

No saj baje majo zdaj v kartingu tud gokarte A.... kot adventure...

za probat je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo bo, prežal bo na vse, ki bodo parkirali pred lokalom na pločniku in vas nato objavil na tubi.

in tko je prav!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo bo, prežal bo na vse, ki bodo parkirali pred lokalom na pločniku in vas nato objavil na tubi.

Nimam takšne kamere, ki bi snemala na majhen lux in res je, ne bo me, ne hodim na moto zbore in srečanja :K sploh pa ne v tujino :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znotraj karting dirke se bo odvijala še dirka BMW-jašev...

Zmagovalec v tej dirki se bo lahko rokoval s Snecerjem. (Snecer ne nas razočarat, brez častnega gosta nam ne bo tako lepo.. .))

Zavedam se, da je ta nagrada mnogo vrednejša, ubistvu neprecenjljiva, kot nagradna za prvo mesto v skupnem seštevku, a kaj čmo. Za BMW-jaše vse....

Aja, pa štartnina za BMW-jaše bo 100% višja, saj bo šel del štartnine za nakup BMW motocikla za Snecerja...

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znotraj karting dirke se bo odvijala še dirka BMW-jašev...

Zmagovalec v tej dirki se bo lahko rokoval s Snecerjem. (Snecer ne nas razočarat, brez častnega gosta nam ne bo tako lepo.. .))

Zavedam se, da je ta nagrada mnogo vrednejša, ubistvu neprecenjljiva, kot nagradna za prvo mesto v skupnem seštevku, a kaj čmo. Za BMW-jaše vse....

Aja, pa štartnina za BMW-jaše bo 100% višja, saj bo šel del štartnine za nakup BMW motocikla za Snecerja...

S Snekerjevo roko se bodo rokoval :? ... :lol: bo roke polagal na bmflejaše :lol: .... mene nau ... grobijani :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znotraj karting dirke se bo odvijala še dirka BMW-jašev...

Zmagovalec v tej dirki se bo lahko rokoval s Snecerjem. (Snecer ne nas razočarat, brez častnega gosta nam ne bo tako lepo.. .))

Zavedam se, da je ta nagrada mnogo vrednejša, ubistvu neprecenjljiva, kot nagradna za prvo mesto v skupnem seštevku, a kaj čmo. Za BMW-jaše vse....

Aja, pa štartnina za BMW-jaše bo 100% višja, saj bo šel del štartnine za nakup BMW motocikla za Snecerja...

Se odpovem v korist sklada za servisiranje bmwjev motosvetovcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vüpa....

aaaaaahahahahahahahahahahahah .............

a se res ne upa ?????????????????????????????

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo z BMW-ji lahko pridete :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

ej šefe moj pa lamp nima a ga dam (spet) v kombi?? :D :D :D

post-8560-0-34505900-1352831915_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos bo umetnica51 zbirala najlepšo rit...

Kmet, maus, corser, zivnorc, Gasper,norimedo in ostali........ na parkirišču pred roll barom dajte hlače dol 9.12 ob 24.30 uri.

Oceno pa bosta dali sodnici anja37 in kmetica2.

Jaz bom najverjetneje žal službeno odsotna, a zmagovalec lahko pride enkrat k meni na eno palačinko po izbiri in en radler v Maribor :glare:

MAUS UPAM DA TVOJA RIT ZMAGA.... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, maus, corser, zivnorc, Gasper,norimedo in ostali........ na parkirišču pred roll barom dajte hlače dol 9.12 ob 24.30 uri.

Oceno pa bosta dali sodnici anja37 in kmetica2.

Jaz bom najverjetneje žal službeno odsotna, a zmagovalec lahko pride enkrat k meni na eno palačinko po izbiri in en radler v Maribor :glare:

MAUS UPAM DA TVOJA RIT ZMAGA.... :004

kaj, a to bo izbor za mistra spodnjih gat ????

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!