Skoči na vsebino

MAXISCOOTER INDOR KARTING


hoyla

Priporočene objave

kot obljubljeno, objavljam "uradne" rezultate MAXI karting srečanja v petek ... rezultati so objavljeni po skupinah in najhitrejši krogi ... zmagovalce smo pa tako ali tako razglasili že na kartingu .. torej rezultati so sledeči :

 

 

SKUPINA 1                                               SKUPINA 2                                           SKUPINA 3

LOJZE               31:610                            UROŠ            28:930                            FRENK                      28:640

GREGA             32:180                            VID                28:680                            BOŠTJAN                  43:350

JANEZ               43:530                            MARINO        29:970                             MARKO                     31:020

PETER              31:530                            MARKO         31:080                            SAMIR                        33:070

 

 

 

SKUPINA 4                                               SKUPINA 5                                           SKUPINA 6 - ŽENSKE

SLAVKO            31:730                            BORIS           34:380                           ALBINA                       43:790

PRIMOŽ             29:640                           KLEMEN        31:000                            VLADKA                    32:290

ANDREJ            29:320                            ELVIS            32:130                            BRANKA                    37:820

ALEŠ                 32:700                            ALEŠ V.        32:840                            ANDREJA                  33:450

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke vsem !

 

In kar je najbolj važno .. bilo je zanimivo in zabavno, predvsem pa družabno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke vsem !

 

In kar je najbolj važno .. bilo je zanimivo in zabavno, predvsem pa družabno.

Se popolnoma strinjam s tabo - važno je sodelovati, se družiti in zabavati. Lmp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druženje je bilo maxi dobro,imel sem se dobro.Ob prihodu domov me je kar potegnilo v garažo k skuterju,sem hitro obrnil ključ v ključavnicii in zaštartal Yamahico za nekaj minut.lp Darjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!