Skoči na vsebino

Audi


Tilenya

Priporočene objave

ne vem ker ne poznam avta, vidim le da je bil uvožen, kar pa ne pomeni ,da je slab, lahko pomeni celo, da je boljši od slovenskega.

za tak gnar ti ga pripeljem dol z boljšo opremo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem ker ne poznam avta, vidim le da je bil uvožen, kar pa ne pomeni ,da je slab, lahko pomeni celo, da je boljši od slovenskega.

za tak gnar ti ga pripeljem dol z boljšo opremo

Ko mi prinesejo v popravilo alternator od teh uvoženih Audijev,Pasatov itd. vsak je prodan že standardno z 150-170 K kil. v resnici pa imajo VSI po 250-270K+ kil. namreč pri teh kilometrih so drsni obroči v alternatorju popolnoma znucani.Saj ne trdim 100%-no namreč, če pride v alternator kakršna koli tekočina npr.olje,nafta ali hladilna tekočina lahko obroči crknejo tidi prej !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem ker ne poznam avta, vidim le da je bil uvožen, kar pa ne pomeni ,da je slab, lahko pomeni celo, da je boljši od slovenskega.

za tak gnar ti ga pripeljem dol z boljšo opremo

Po čem se vidi da je uvožen ?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tel. napeljava....

Bremzer, jaz guram že drugega audia pri 420.000km, pa je še prvi alternator gor, praktično je še vse prvo ,razen odmične in vstrajnika,ter dveh rok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tel. napeljava....

Bremzer, jaz guram že drugega audia pri 420.000km, pa je še prvi alternator gor, praktično je še vse prvo ,razen odmične in vstrajnika,ter dveh rok.

No potem po kilometrih lahko sam ugotoviš za koliko vrnejo v Nemčiji kilometre nazaj in tudi pri nas ! !

Ps, računaj pa, da ti se bo v kratkem prižgala lučka alternatorja, popravilo alternatorja : rotor,ležaja,ščetke,delo in testiranje 100€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Imam Audija, in tudi vsak naslednji bo Audi samo ,da bo 4x4.

KER AUDI PA DUC ITAK DA GRETA SKUP.

Drugac je pa tud tale od Anje hud. Samo fali eden S spredaj. Pa nekam smešno nizko ceno ima.

Popravljeno . Popravil gregorjanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Audi zgleda kr v redu še bremz čeljusti so pobarvali da se nebi vidlo da ima 100 ali 200 tisoč km več, barva je pa edinstvena s takim se pol uženiš k ga ne moreš prodat, sicer je pa to stvar okusa

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jao fantje ste me.....pol ga ne kupim,če tolk napak najdli!!!

...za 13.000 da bi ga prodal mi,mi reku(da bi šlo za ta keš no,hahahah....)

Popravljeno . Popravil anja37
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kake napake neki.

Odkar si 5 let lastim Audija in prevozil sem že 170k z njim je bila napaka samo da nisem koj vzel Quattro. Drugac je pa Audi najcenejse vzdrževanje sploh če imaš long life servis.

Cenovno me je takrat pršel 14k dones je pa se vedno cena 10k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jao fantje ste me.....pol ga ne kupim,če tolk napak najdli!!!

...za 13.000 da bi ga prodal mi,mi reku(da bi šlo za ta keš no,hahahah... .)

Kupi, samo ne rdečga, k pol boš kar naenkrat nadaleč prepoznavna in je konec z zasebnostjo, nema več skrivanja po grmovjih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....nje,šla snoč ga pogledat pa že ena baba dala 200e aro in da nej danes kličem,če ji bo šeu lizing skoz.... :sleep2:

Če neu šeu lizing skoz bo šeu pa fafling !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je dobila ta babnca lizng-jooooojjjjjjjjj...jaCoban sem POPUŠILA.....maš prav.... -_- prihodnjič več sreče :whistle:

Anči, kolega bo nekje aprila prodajal passata karavana, 2007, 170 KM, nekaj čez 100.000 km, avtomatic, bixenon, senzorji, temponat z aktivnim radarjem ... Nekje 11.000 bo hotel, kaj bi se dalo še zmenit mogoče .... Če te zanima slučajno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!