Skoči na vsebino

Audi


Tilenya

Priporočene objave

...mar ni zadnji pogon passe? Če že, potem 4WD.

Naštej mi par "dobrih" avtov na prvi pogon ! !

Jaz ti naštejem par "pravih" na zadnji pogon:

Vse formule,+ osebni:Ferrari,Lamborghini,Maserati,Bugatti,Jaguar,Morgan,Mercedes(razen A mod.),BMW-eji vsi,Monteverdi,Maybach,Porsche,Rols-Roice,Cadilac,Bentley,Aston-Martin itd.itd.

Ps; bom videl kolik bo tvoj seznam "dobrih" avtov še sploh,če izuzameš: Avdija, Pasata in Volvota !

Ne mi naštevat nekih jajc od:Fiata,Renolda,Peugeota itd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta boljši je pa Renault Quattro. Res, Katra mi je šla po takšnem snegu, ko so že vsi Audiji obstali.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa sej ko iščeš avto,jst ki se tolk v to ne razumem,ti vsak neki reče,da ta avto ima to boljezen,uni uno.......Sej puole ni nič-noben avto za kupit....

Popravljeno . Popravil anja37
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naštej mi par "dobrih" avtov na prvi pogon ! !

Jaz ti naštejem par "pravih" na zadnji pogon:

Vse formule,+ osebni:Ferrari,Lamborghini,Maserati,Bugatti,Jaguar,Morgan,Mercedes(razen A mod.),BMW-eji vsi,Monteverdi,Maybach,Porsche,Rols-Roice,Cadilac,Bentley,Aston-Martin itd.itd.

Ps; bom videl kolik bo tvoj seznam "dobrih" avtov še sploh,če izuzameš: Avdija, Pasata in Volvota !

Ne mi naštevat nekih jajc od:Fiata,Renolda,Peugeota itd!

In pol se vozim domov 3 kurčeve ure zato ker te silne formule na zadnji pogon ne pridejo čez Višnjegorski klanec ko zapade mizernih 5cm južnega snega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naštej mi par "dobrih" avtov na prvi pogon ! !

Jaz ti naštejem par "pravih" na zadnji pogon:

Vse formule,+ osebni:Ferrari,Lamborghini,Maserati,Bugatti,Jaguar,Morgan,Mercedes(razen A mod.),BMW-eji vsi,Monteverdi,Maybach,Porsche,Rols-Roice,Cadilac,Bentley,Aston-Martin itd.itd.

Ps; bom videl kolik bo tvoj seznam "dobrih" avtov še sploh,če izuzameš: Avdija, Pasata in Volvota !

Ne mi naštevat nekih jajc od:Fiata,Renolda,Peugeota itd!

Bedarije klanfaš, ker točno veš, da toliko konjev ni mogoče efektivno spraviti na prva kolesa, zato imajo ti avti zadnji pogon. Dobri avti pa imajo pogon na vse štiri, ki ga nekateri ne znajo narediti in so morali zadevo kupiti, da je delal tako kot mora, tudi taki ki jih ti omenjaš zgoraj :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam Audi a4 avant. letnik 2004, opravljen komplet velik servis,nova komplet sklopka in vztrajnik sash,menjani amortizeji,v glavnem porihtano potrebno,vloženo cca. 2500€ v obdobju zadnjih 5.000km,odlične zimske gume na original felgah itd.

No zaj pa k stvari...Spredaj levo karamboliran ( 24.12.2012), potrebna menjava odbijača,leve luči,blatnika,hauba ..al mal kita al pa menjava (ni velik) vezna stena, kilerja...pa še kaka malenkost.Možna menjava z mojim doplačilom za Audi 4 ali 6.

Resnim pošljem slike na mail.

Cena ? hm, rad handlam :P Tam ene 4 jurje ? ;)

izoplotnice@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....isa študiramo,če bi unega bordo rdečega kupili,ki je iz obale-jao manjka nam sam malo da klikne nam v glavah in ga kupimo....sam jst mal žlajfam,ker vseen mal preveč keša hoče BABA za njega :grim :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam Audi a4 avant. letnik 2004, opravljen komplet velik servis,nova komplet sklopka in vztrajnik sash,menjani amortizeji,v glavnem porihtano potrebno,vloženo cca. 2500€ v obdobju zadnjih 5.000km,odlične zimske gume na original felgah itd.

No zaj pa k stvari...Spredaj levo karamboliran ( 24.12.2012), potrebna menjava odbijača,leve luči,blatnika,hauba ..al mal kita al pa menjava (ni velik) vezna stena, kilerja...pa še kaka malenkost.Možna menjava z mojim doplačilom za Audi 4 ali 6.

Resnim pošljem slike na mail.

Cena ? hm, rad handlam :P Tam ene 4 jurje ? ;)

izoplotnice@gmail.com

In to naj bi bil dober avto da v 5000km vložiš vanj 2500€ ? :)

Ne zastopm tega čist. Jaz v 25.000km nisem zamenjal ničesar, razen olje 2krat pa ima avto 175.000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, res nisi zastopu...piše ,da je blo to menjano v obdobju zadnjih 5k, avto ma pa drgač nekaj čez 370k in do sedaj ni blo menjano nič razen zavor, diskov ,olja, filtrov, jermenov itd. Pa treba je povdarit ,da je avto služil kot delovni stroj,večina z priklopljeno prikolico itd.Te bom vprašal pri 370k kaj vse si že zamenjal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pri 370k verjetno ne bom zamenjal več nič, ker avta takrat že zdavnej ne bom več imel :)

Ma drugač kolega audija z 440k km edino kar ga jebe so brisalci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/...=6716541&show=1

Pred ca 2 meseca ga je prodajala za 17.000 e.....

Anja tako se avto NE KUPUJE ! , ko najdeš avto,ki ti se dopade telefoniraj lastniku in se dogovori za ogled ! ! S seboj vzami nekoga,ki se dobro spozna na kupčije z avti in naj bo po možnosti še mehanik.Avto ti preglada in ti da pravi nasvet,če je avto za kupit daš aro in avto kupiš ! Takoj, ko ti to objavljaš javno se nekdo najde in ti ta avto spelje,če je le vreden tega denarja - razmisli !

Lp Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga zedeva je pa ta da če je bil avto 17.000€še ne pomeni da se bo za toliko prodal. Prodajalec poizkuša iztržiti čimveč kupec pa dati čim manj.

Če ne znaš glihat pa enga tazga sabo vzet.

Kolikor vem imaš sedaj Bmw-ja in je to to, ne vem zakaj še vedno gledaš oglase?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga zedeva je pa ta da če je bil avto 17.000€še ne pomeni da se bo za toliko prodal. Prodajalec poizkuša iztržiti čimveč kupec pa dati čim manj.

Če ne znaš glihat pa enga tazga sabo vzet.

Kolikor vem imaš sedaj Bmw-ja in je to to, ne vem zakaj še vedno gledaš oglase?

lp

Ja imam bmw-ja mi ga kupu mož....Sam mi včerej padu pred oči ta audi in sem šla pogledat,če ga prodala,pa ga ni! 2 dni po tem ko je mož kupil bmw-ja,ga je ta gospa klicala in rekla da ga da za..... eurov,tko da nej ga kr ima sedaj....zakaj ga gledam,vsak tolk harim po avtonetu,zakaj ne bi???? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!