Skoči na vsebino

Popravilo vakum črpalke


toxico

Priporočene objave

Mislim, da ti protipovratni ventil (gumica) na izhodu ne tesni dovolj in ko motor stoji, gorivo počasi steče nazaj. Sklepam da moraš dolgo časa vžigati motor preden potegne bencin.

To sem popravljal samo pri avtu, tam se je dobil cel komplet za popravilo. Torej membrana, tesnilo ohišja in gumice za ventile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je membranska podtlačna črpalka. Najbrž sploh ni pokvarjena. Deluje pa na principu pulziranja podtlaka v sesalnem kanalu. Imel enak problem rešil pa tako, da sem po daljšem "počivanju" motorja v vplinjač nalil par ccm bencina. Najlažje to storiš z medicinsko brizgalko (injekcijo) preko cevke ki služi za preliv bencina na vplinjaču.

Preden karkoli razdiraš poizkusi to deluje sigurno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne more potegnit bencina.Jaz rešim tako da dam dol iz pipce cev in z inekcijo napumpan bencin v to črpalko je pa potrebno kar fajn pritisnit na injekcijo in potem vžge kot nov.Ni ne vem kakšen problem je pa nadležno.

Popravljeno . Popravil toxico
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Tole sem ves čas delal kot je MiNa svetoval brez problema vedno vžge sem pa nekaj časa ponesreči izpulu to cevko in zdaj bi moral vse razdret da sploh pridem do vplinjača in niti ne vem kam je bila priklopljena kako bi to dokončno popravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!