Skoči na vsebino

Honda CB 1100


brojedan

Priporočene objave

kar se mene tiče ga je naredila že dolg nazaj..ime ji je cb1300..tale cb1100 je čist fletna na pogled..sam nekej ji manjka ko se gor usedem..zgleda da tistih 200 ccm..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, en ror ji samo fali, pa mogoče kak konjiček. drugač ma pa viška, pri ceni....

to je po moje motor, ki bi ga kupil in mel celo življenje, malo vozil malo gledal, malo božal....

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa, prava klasika. To je motor ki ga kupiš in maš,ne da bi vsako sezono gledal za kaj bolšega oziroma novejšega bi zamenjal.

Mal je draga, jih vsaj ne bo v vsaki vasi 5. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tehle mimikov retro mašin, če povem po pravici, nisem nikoli prav dobro razumel. Rajš kupim pravo klasiko za ulomek cene.

Drugač pa lepa zadeva...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tisto je za v blato. kardan na klasičen motor kot je CB1100 ne sodi.

Je bilo eno obdobje, ko so vsi Japonci imeli v prodajni paleti tud kardanarja. Vozil sem strašno simpatičen Xj iz začetka osemdesetih. V luči 30 let stare zadeve....zelo zabavno. presenetljivo lahkotno.....in čist brez žlajfov.

Yamaha%20XJ750%20Sega.jpg

Tehle mimikov retro mašin, če povem po pravici, nisem nikoli prav dobro razumel. Rajš kupim pravo klasiko za ulomek cene.

Drugač pa lepa zadeva...

to je zato, kr si še mald, pa neumn :D

Nov motor je pač nov. Folk v poprečju nima časa/volje/prostora/znanja da bi se ukvarjal s 30 ali več let starim motorjem. Če kupiš tak stroj kot je cb1100, maš večino patine starga originala in brezskrbno uporabo nove hornetke. Pa sodobne žlajfe, ciklistiko, vbrizg......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo eno obdobje, ko so vsi Japonci imeli v prodajni paleti tud kardanarja. Vozil sem strašno simpatičen Xj iz začetka osemdesetih. V luči 30 let stare zadeve....zelo zabavno. presenetljivo lahkotno.....in čist brez žlajfov.

Ja, ampak zgleda pa ne :blush: in cb1100 je about looks, a ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kardan je za pusije.

Ketna pa za packe.. Mislim, kakšen šminker pa si, če imaš s šmirom zapackane bele hlače na zvonc?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštn moped, s povsem nerazumljivo ceno. 11500€???

Le zakaj? Kaj na tem motorju je tako dobrega? Dizajn ni bilo potrebno plačati, so ga izumili že pred mnogo leti, zavore niso nič posebnega, vzmetenje nič posebnega, agregat - nič posebenga, ...

7999€ bi bilo na meji poštenega, pa še pri tej cifri bi razmišljal podobno. Občutek imam, da bo to še en Hondin model, ki bo zaradi nerazumljive cene, kmalu odšel v pozabo...

Vsem se zdi super, a plačal ga ne bi nihče!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A: "Ej, dej pejva na kavo v mesto. Mam nove bele hlače."

B: "Jest tud, jet tud! Sam ne maram kave, bi raj eno žemljo."

A: "Ma ni 'blema stara. Se dobiva čež 5 minut pr' Žmavcu?"

B: "Dejva raj' 15 minut, morm najprej z ljubeznijo verigo namazat."

A: "OK, bom se mal pelu okrog po mestu pred kafiče v Trnov pa tm okol. Se vidva."

.

.

.

A: "Halo, pa kje si ti?! Te čakam že pol ure tuki?!"

B: "Fak pa veriga, sem zjebala svoje hlače ponesreč!Čist mam sfukan dan, nočm n'benga vidt, grem raj jest čips pred TV! 'Dijo"

tu-tu-tu....

No evo, a ni boljš imet Grisota pa se vozit okol v stilu? :afro2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, a ni boljš imet Grisota pa se vozit okol v stilu? :afro2:

Ne ni, zato ker ketno očistiš in namažeš ob rednem vzdrževanju in čiščenju, potem pa se voziš. Med vožnjo ni packarije, je samo pri čiščenu.. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštn moped, s povsem nerazumljivo ceno. 11500€???

Vsem se zdi super, a plačal ga ne bi nihče!!!

Cena bo gotovo padla pod 7.000€ - samo poglej kako malo prodajo in kake popuste zdaj dajejo, pa Honda še ni začela spuščati - le prodajalci. Če je kje kak naivnež, ki misli, da se bodo vrnili stari dobri časi velikih zaslužkov z motorji, se zelo moti. Cene bodo kimalu na nivoju kitajskih. Zato nič skrbi ...

No evo, a ni boljš imet Grisota pa se vozit okol v stilu? :afro2:

Ja Griso je tudi lep komad železa - zelo lep.

Ampak, meni je tale bolj všeč.

Hvala Bogu, da ni vsem všeč le en in isti motor, pa bi se potem na

motozboru dobili vsi z APN6 kot nekoč davno v SFRJ.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ta motor pogledaš je tako kot bi npr:Citroen spet Spačka naredil ! ! Reno Katro ! ! Opel Kadeta itd.itd. Za nekatere je to(avto) z dušo zame je en navaden kup železa,ki nima, duše ! ! Zame je duša; navor,ccm,KW, zavore,vozne lastnosti itd.itd. predvsem,da odgovarja "mojim" potrebam in ne ostalim na MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ta motor pogledaš je tako kot bi npr:Citroen spet Spačka naredil ! ! Reno Katro ! ! Opel Kadeta itd.itd. Za nekatere je to(avto) z dušo zame je en navaden kup železa,ki nima, duše ! ! Zame je duša; navor,ccm,KW, zavore,vozne lastnosti itd.itd. predvsem,da odgovarja "mojim" potrebam in ne ostalim na MS.

Prepričan pa sem, če bi Opel oživel staro obliko Kadeta, da bi šel za med .. da o "fedrghajbci" ne začnem, ker je bila genialen avto ...

Jasno. Lepo si rekel "zame" in to spoštujemo. Posebej tvojo odkritost. Hvala ti za njo!

Pa TI res misliš, da je med nami veliko takih, ki si motorje kupujemo

"po potrebah ostalih na MSju" in ne po svojih?

Res?

Kaj pa je s teboj?

Kakšne težave te mučijo?

Prosim bodi pozoren na to kaj piješ - vse kaže, da ga neseš manj kot misliš.

Poleg tega ...

Lepo vljudno te pa sprašujem:

od kje VEŠ, da ima ta Honda slab navor, slabe vozne lastnosti itd. kar si naštel, da pri tebi "šteje"?

Si jo že vozil?

Si morda prebral kakšen test? Če si ... prosim za link?

Zdi se mi, da nič od tega, in da šteješ med čitso običajne nadute BMW-nakladače.

Enkrat so v Spieglu objavili fajn karikaturao na take modele:

množica ljudi na pločniku med katerimi se preriva tip,

ki visoko nad glavo drži ključe z obeskom BMWja

in se dere: "Spuste me skoz - jest sm ja BMW-voznik!!"

:kva2:

Da niso videli tebe?

:D

Popravljeno . Popravil brojedan
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kje kak naivnež, ki misli, da se bodo vrnili stari dobri časi velikih zaslužkov z motorji, se zelo moti. Cene bodo kimalu na nivoju kitajskih. Zato nič skrbi ...

JOOOOOOOJJJJJ, da ti sam BOG pozlati besede!!! :grim Čeprav mislim, da bo realnost žal drugačna... :blush:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!