Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Roby75

Piaggio X10

Recommended Posts

x raider

Jaz sem prav včeraj ko sem bil v Italiji pri kolegu zapeljal en krog x10 pa prvi vtis ni deloval slabo, tipični Italjan, lepe linije, šmikerski dodatki,... ostalo vse se bo pa pokazalo po nekaj tisoč prevoženih km imam pa občutek da je samo nadgrajen X9, pohvalit pa morem da se zelo lepo pelje proti x9. 

Promixer

Da malo obudim temo. Imamo kaj lastnikov tega modela? Kaksne so kaj izkusnje in vasi plusi in minusi za ta model?

Tudi mene je zacel resno zanimati.

Hvala za vsak odgovor.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Zivnorc
      Ne najdem Mitasa. ...glede na imena cestnih gum, bi bila Pirelli Diablo Rosso Scooter  verjetno podobna gumi za motorje z enakim imenom? ....mehkejša zmes, kot jo ima ta Pirelli "cestna " guma?  
    • DAMI34
      v sklopu skuterji je verjetno kaka debata. Mitas nima?
    • VS800
      AMorš to na glas guvoRT
    • Zivnorc
      ...kot gledam tu na MS, imamo samo "motoristi" težave pri izbiri gum...in kompliciramo do nezavesti.... ...kako je kaj z maxi skuter gumami? Ali so skuter oznake "ekvivalentne " kot na motornih kolesih? Našel sem tele ...in če je to recimo ekvivalent "motorski gumi", ki sem jo dopisal poleg: Michelin Pilot Road 4 Scooter........ Mich. Pilot Road4 Bridgestone Battlax SC ECOPIA......   ne vem katera motorna?! Bridgestone Battlax Scooter II ......   ne vem katera motorna?! Dunlop Scootsmart.....  mogoče Dunlop RoadSmart? Metzeler FEELFREE .... ne vem katera motorna?! Pirelli Diablo Rosso Scooter......   Pirelli Diablo Rosso ?? 1?.. 2?... 3?!? Nimam izkušenj s temi gumami, zato bi vprašal poznavalce. Bi pa izbral kako mehkejšo varianto. Potreboval bi 160/60R15 in 120/70R14.   Hvala!
    • Alla
      GA ne znAM
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!