Skoči na vsebino

Plasti dip


DIINGGO

Priporočene objave

Se dobi iz tujine ceneje, čeprav na ebayu marsikaj ne gre do slo. se lahko dogovoriš direktno s prodajalcem in pošlje k nam. S poštnino vred je kar nekaj ceneje od teh naših preprodajalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=GyBZJPUBgh0#t=175

 

Toliko o oderuških cenah pri nas. Pa še gramaža je napačna od MB spletne prodajalne. 11oz. je cca 311g, na spletni strani pa je napisano 470g.

Po videu sodeč bi lahko dobili 9 piksn več za enak denar, če pri nas kupimo 2kom. Ok, res da je tisto USA in je tam vse ceneje ampak to je višek. Saj se bodo našli bedaki, ki bodo kupovali  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre! Zakaj pa misliš, da v Evropi nabijajo tako ceno. 

Mislim, da se iz UK še najbolj splača, če ne kupip glih 1 piksne. 33 funtov je poštnina. Če jih več naroči se bi še splačalo.

 

http://plastidip.co.uk/index.cfm?page=Delivery%20Costs

Kolikor vem UK nima original Plasti Dipa med USA in UK je velika razlika.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=GyBZJPUBgh0#t=175

 

Toliko o oderuških cenah pri nas. Pa še gramaža je napačna od MB spletne prodajalne. 11oz. je cca 311g, na spletni strani pa je napisano 470g.

Po videu sodeč bi lahko dobili 9 piksn več za enak denar, če pri nas kupimo 2kom. Ok, res da je tisto USA in je tam vse ceneje ampak to je višek. Saj se bodo našli bedaki, ki bodo kupovali  :grim

Jaz sem kupo pri njih.

glede teže pa je tako, eno je neto teža eno pa bruto.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem UK nima original Plasti Dipa med USA in UK je velika razlika.

 

Jaz sem kupo pri njih.

glede teže pa je tako, eno je neto teža eno pa bruto.

 

Potem verjetno ni razlike med UK in SLO :) Daj link kjer je navedeno, da je UK in USA velika razlika in v čem! Daj link, da je SLO in USA brez razlike.

Seveda si kupo pri njih, če je tvoj kolega ali je tvoja trgovina ali pa imaš preveč denarja :) 

Kar se tiče bruto teže piksne in neto teže vsebine pa je zavajanje kupca ;) oz. sploh nikjer ne piše bruto/neto teža...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je da je ta amater in, da ne zna nanašat PD/ja na površino.
Drugače pa je razlika

v obliki

v količini

kemijski sestavi

teži

vonju

drugačna razpršilna glava

in še pri odstranjevanju PD iz površine.

UK blaze barva prej zbledi

USA Prej se posuši

itd....
oni v UK sami mešajo in polnijo PD v doze in kanglice, ko to naredijo uničijo kvaliteto PD/ja.
plastidip.si ima original DYC Performix.

Popravljeno . Popravil Januar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem verjetno ni razlike med UK in SLO :) Daj link kjer je navedeno, da je UK in USA velika razlika in v čem! Daj link, da je SLO in USA brez razlike.

Seveda si kupo pri njih, če je tvoj kolega ali je tvoja trgovina ali pa imaš preveč denarja :)

Kar se tiče bruto teže piksne in neto teže vsebine pa je zavajanje kupca ;) oz. sploh nikjer ne piše bruto/neto teža...

 

 

Si smotan, je ja fino brezplačno promoviranje svoje trgovine na motosvetu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem njihov poslovni partner in ni moja trgovina.
Nimam pa rad, da ene slo trgovine, ko kupujejo pri UK in zavajajo narod s tem, da  objavljajo slike, ki je uporabljen original PD.

Glede cene jih razumem 20€  22€  19,50€ condrad ima še dražje nekje taki rang je pri slo trgovinah.
Bencin je tudi cenejši v Ameriki kot pa pri nas.
Ne vem zakaj ne kupuješ v Ameriki bencina :) za tako ceno kot je pri nas tam dobiš več kot 3l. :)
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj ne kupuješ v Ameriki bencina :) za tako ceno kot je pri nas tam dobiš več kot 3l. :)

 

Zato, ker bencin potrebujem, da nekam pridem, čeprav je dražji. Plasti dip pa je opcija oz. "prestiž". V USA pa je itak popularen samo zato, ker je poceni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker bencin potrebujem, da nekam pridem, čeprav je dražji. Plasti dip pa je opcija oz. "prestiž". V USA pa je itak popularen samo zato, ker je poceni. 

Zakaj pa ne kupiš televizije, hladilnika, itd...

Zakaj greš kupovat v bigbanga, ko ima dvignjene cene kar za 100% :)

Glede folije in PD je tudi razlika v ceni in je PD cenejši. Za folijo ti bo vsak računal 1000€ in še več €.

Če pa pogledaš še pri avtoličarju tam pa te itak na rit vrže.  

Če pa pričakuješ v EU za 5€ sprej PD pa mislim, da ne boš nikoli doživel niti ni mogoče.

Pa še nekaj mi povej nemški PD, proizvodnja v Turčiji in ga dela za Nemce in Nemci prodajajo nekvaliteten PD nad 20€  itd... kaj šele Condrad.  

Nemški PD bi lahko bil komot 8€. PA še kupna moč je pri njih velika.

Jaz bi tudi rad, da se zniža cena ampak za 1x imajo take cene.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupujem v Big Bangu  :BUA:

 

Ma vseeno mi je že za ta PD. V EU pač ne bo nikoli tako popularen kot v ZDA in to samo zaradi nedostopne cene. Vsak bo odločil za sebe, če mu je vredno dati nad 20 EUR za piksno. Za sebe vem, da mi ni. Pa veliko uspeha pri prodaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Razmišljam, da bi prebarval svojo črno čelado v neon rumeno ali oranžno barvo s Plastidipom v spreju. Je kaka nevarnost poškodovanja plastike čelade s tem nanosom? Kako je z obsojnostjo Plastidipa pri čistilih za čelado? In kje sedaj prodajajo "original"boljši dip pri nas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam, da bi prebarval svojo črno čelado v neon rumeno ali oranžno barvo s Plastidipom v spreju. Je kaka nevarnost poškodovanja plastike čelade s tem nanosom? Kako je z obsojnostjo Plastidipa pri čistilih za čelado? In kje sedaj prodajajo "original"boljši dip pri nas?

 

Priporočam ti, da snameš vizir iz čelade, ko jo boš barval ali pa ga zaščiti.

Ko boš nanesel blaze barvo ti priporočam, da jo na koncu povoskaš z voskom, ki vsebuje uv zaščito.

Blaze barve na soncu po nekem času zbledijo.

Z voskom pa to preprečiš.

org ima plastidip.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem z mat črnim Plasti dip prebarval del plastike na kovčku, ki je bil srebrne barve. Na motorju ni nič srebrnega, kovček pa sem dobil poceni. Po 3 tednih sem še vedno zelo zadovoljen.

Zadevo lahko res samo priporočam. Sploh zato, ker lahko dol strgaš, če ti ni všeč :)
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!