Skoči na vsebino

Plasti dip


DIINGGO

Priporočene objave

A ma kdo kakšen sprej v črni barvi viška?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ih habe ajne frage :)

 

ali bi se splačal tole plastiko podipat? bi "skril" luknje?

 

imag1187.jpg

 

imag1188.jpg

 

imag1189.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

To pa bi si jaz tudi naredil :)
wp20140701141616pro.jpg

wp20140701152726pro.jpg

wp20140701175413pro.jpg

Dobra ideja :)

Samo jaz bom uporabil SMOKE PD in si bom zatemnil celotno to zaščito tako kot so objavili na FB.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ko pa sem to vido na plastidip.si :kva2:Kawasaki Ninja 636.... from silver 2 matt black!

1512560_10204701107794402_40814844747031

Popravljeno . Popravil Januar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Najbrž tale plasti dip ni odporen na razno čiščenje z bencinom ali kerozinom? Zanima me predvsem za felge na motorju, če bi lahko potem mast od verige čistil dol s tem, ali ima kdo drugo alternativo za čiščenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž tale plasti dip ni odporen na razno čiščenje z bencinom ali kerozinom? Zanima me predvsem za felge na motorju, če bi lahko potem mast od verige čistil dol s tem, ali ima kdo drugo alternativo za čiščenje?

Žal res ni odporen. Niti na wd40 ni oz z wd40 se ga lepo odstrani. Sam sem že spet na original barvi :) Plastidip je ok za mogoče kake detajle ki niso izpostavljeni tem tekočinam (sprednji del motorja, zadnji zgornji del...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se barva v več slojih, če barvaš samo en košček plastike?

 

Npr. oblimaš en kvadrat na plastiki in posprejaš prvi sloj. Počakaš, da se posuši in še enkrat posprejaš? Ali najprej odstraniš selotejp, počakaš da se posiši in potem še enkrat polimaš pred drugim nanosom?

 

Upam da je jasno, kaj mi ni jasno...

 

Kolkr vidm se zadeva kr vleče, ko odtranjuješ, zato ne vem kako bi selotejp dol spravil, če bi kr vse sloje čez šprical...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je šlo brez da ponovno lepim. Med nanašanjem sloja mine 20min. Pri 5-6 slojih to pomeni 2h. Plasri,dip pa se dokončno strdi šele po nekaj urah tako da načeloma pri meni ni bilo težav. Drugo je če naneseš v več slojih kot sem sam...potem mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Najlažje boš odstranil maskirni trak takrat, ko boš zaključeval zadnji sloj.
Pomni: Vedno odstraniš maskirni trak takrat, ko je zadnji sloj še moker ne čakaš, da se posuši.
V primeru, da se posuši ne odstranjuješ maskirnega traka, ampak naneseš še en mokri sloj ali pa namočiš samo robove traku.
Drug način pa je ta, da uporabiš skalpel ampak paziš, da si na površini ne narediš prask enako kot pri navadni foliji.
Najboljši je prvi način.

Sem pa uporabil na mojem motorju novost lak, ki je za Plasti Dip in Full Dip in sedaj več nimam problemov, da bi z hlačami odstranil dip :) pa še ena stvar je super ne rabim več bit previden, ko tankam motor ;), Saj mu bencin ne pride do živega.
Pa še poliram lahko lak tako, da se moj motor skoz sveti.
Lak sem nabavil pri plastidip.si za 8€.
Končno je za nas motoriste prišel produkt.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi kakih slikic umetnin, barvanj tule prilepili?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Danes sem po 3 letih potrgal plasti dip z motorja brez problema porabu sem 30 minut gre lepo v kosih dol ampak ne tako kot kaže na demostracijah cele plahte gre v manjših kosi kot na slikah kar je ostalo po robovig sem si pomagal z lepilnim trakom.Zdržal bi pa sigurno še dolgo časa nikjer ni odstopal od podlage.

IMG_20190306_162212.jpg

IMG_20190306_163207.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, spasku said:

Danes sem po 3 letih potrgal plasti dip z motorja brez problema porabu sem 30 minut gre lepo v kosih dol ampak ne tako kot kaže na demostracijah cele plahte gre v manjših kosi kot na slikah kar je ostalo po robovig sem si pomagal z lepilnim trakom.Zdržal bi pa sigurno še dolgo časa nikjer ni odstopal od podlage.

IMG_20190306_162212.jpg

IMG_20190306_163207.jpg

Dip je trdoživ tudi blatnikom in ne odstopa zdrži vremeske uplive.kar manjka sem jaz olupu.

P1010121.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaz sem imel/imam na alu feltnah na avtu ki sicer niso bile glih nove rubbercomp (podoben štmoren kot plasti dip),šlo dol zelo grdo po 2 letih, zelo majhni koščki in ponekod kjer je bil lak že malce porozn je še lak vzelo dol. Tako da sem ga na eni feltni še kar pustil ker sem se zezal dobro uro za 1 kolo.

Verjetno konstantna izpostavljenost UV + nihanje temperature, alu feltne (platišča) se znajo segret med vožnjo zelo slabo vpliva na možnost da bi se ga lepo olupilo stran. Me zanima kaj se bo zgodilo če bom letos poskušal po 4 letih dol vzet stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, smasher said:

Jaaz sem imel/imam na alu feltnah na avtu ki sicer niso bile glih nove rubbercomp (podoben štmoren kot plasti dip),šlo dol zelo grdo po 2 letih, zelo majhni koščki in ponekod kjer je bil lak že malce porozn je še lak vzelo dol. Tako da sem ga na eni feltni še kar pustil ker sem se zezal dobro uro za 1 kolo.

Verjetno konstantna izpostavljenost UV + nihanje temperature, alu feltne (platišča) se znajo segret med vožnjo zelo slabo vpliva na možnost da bi se ga lepo olupilo stran. Me zanima kaj se bo zgodilo če bom letos poskušal po 4 letih dol vzet stvar.

Koliko rok plasti dipa si dal na alu fletne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Vklopi se in izklopi  lahko pa tudi  pleše v ritmu vaše najljubše glasbe.

https://www.dnevno.hr/auto-moto/novosti/video-ovakvu-boju-jos-niste-vidjeli-na-automobilu-ona-se-pali-i-gasi-a-moze-i-plesati-u-ritmu-vase-omiljene-glazbe-1848375/

 

https://www.lumilor.com/pricing

 

 

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!